Inzerce

AKNEMÍŇ

Dočetla jsem se o výjimečném účinku sušených pivovarských kvasnic (tzv. PANGAMIN) na problematickou pleť. Můžete mi napsat vaší zkušenost s krémem Aknemíň, případně s tabletami Pangamin na vnitřní užítí? Díky, Marie

Inzerce
Odpovědi
Nikol

S pangaminem mám bohaté zkušenosti - užívám ho přes tři roky na svoji problematickou pleť. Jeden bylinkář mi doporučil, abych si kupovala ten s pupalkou a bifi - že to i čistí střeva, tak jsem začala kupovat ten. Díky pangaminu se na mně a mojí pleť dá dívat.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. listopadu 2005, 18:05:46

Anet

Pouzivala jsem na akne uz mnoho vyrobku a vetsina z nich nepomohla. Mezi ne bohuzel patril i pangamin. Ale jinak od ostatnich jsem slysela chvalu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. listopadu 2005, 17:56:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jitka (Alergie těla) 14. července 2017, 18:39:17

Dobrý den, prosím o radu hledně alergie na zvířecí chlupy, která se projevuje jako slzení z… Diskutovat

• Jean (závislost na benzodiazepinech a lecba) 14. července 2017, 14:23:16

mikroparaziti vypouští toxické látky a celkově poškozují nervy , celou CNS, léčit se to… Diskutovat

• marcel (Léčba chlamydií přírodní cestou) 15. července 2017, 14:23:35

zkuste biorezonanci ,je to dostupné ve všech krajských městech ovšem dražší ,držim palce… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.