Inzerce

voda v loktu?

Dobrý den,manželovi se na loktu udělala boule asi 3 cm naplněná nějakou asi tekutinou.Loket není bolestivý.Nevíte někdo,zda postačí nějaký zábal či mast,nebo rovnou vyhledat lékaře? Tu bouli má už asi měsíc,je stále stejná.Děkuji za radu

Inzerce
Odpovědi
pan Honza77 poděkování

Zdravim, jiz vice jak mesic mam natekly loket, tvari se to, jako kdybych v nem mel nejakou tekutinu, ale loket me neboli. Mam to jen na 1, manzelka tvrdi, ze to mam od sezeni u pocitace a neustaleho opirani o levy loket. Prosim, co s tim? Dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2009, 13:24:01

pan Prdel

kde najdu odpověd ?

30. října 2013, 10:41:49

joska6 poděkování

taky hledám odpověď na tuto otázku ale na tom počítači něco bude když sem k němu sedl tak mi nic nebylo za 10 min sem se zvedl a boule byla na světě ( byl sem loktem opřen o hranu stolu

6. prosince 2013, 20:05:46

Renata6 poděkování

Dobrý den já jsem po operaci tenisového loktu přesně měsíc a mela jsem to z namáhavé práce. Po operaci bylo vše v pořádku asi 14 dni a nyní během 14 ti dnu mi vytahoval lékař již čtyřikrát vodu.Nevíte někdo radu,je to docela bolestivé.

2. července 2014, 08:23:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 43 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kateřina (Zmenšení) 23. června 2017, 15:51:40

Dobrý den, kde ten plastický chirurg sídlí a na které klinice dělá zákroky? Diskutovat

• Jana Malá (Tříhodinová dieta) 20. června 2017, 20:13:23

Jen z doslechu, ale zajímá mě to, snad se někdo ozve :) Diskutovat

• Dana (Nosní polypy) 26. června 2017, 20:18:13

Dobrý den,já o polypu věděla 5 let,ale nic nedělal,byl za okem a tak jsem ho tam nechala.Ale… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.