Inzerce

voda v loktu?

Dobrý den,manželovi se na loktu udělala boule asi 3 cm naplněná nějakou asi tekutinou.Loket není bolestivý.Nevíte někdo,zda postačí nějaký zábal či mast,nebo rovnou vyhledat lékaře? Tu bouli má už asi měsíc,je stále stejná.Děkuji za radu

Inzerce
Odpovědi
pan Honza76 poděkování

Zdravim, jiz vice jak mesic mam natekly loket, tvari se to, jako kdybych v nem mel nejakou tekutinu, ale loket me neboli. Mam to jen na 1, manzelka tvrdi, ze to mam od sezeni u pocitace a neustaleho opirani o levy loket. Prosim, co s tim? Dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2009, 13:24:01

pan Prdel

kde najdu odpověd ?

30. října 2013, 10:41:49

joska4 poděkování

taky hledám odpověď na tuto otázku ale na tom počítači něco bude když sem k němu sedl tak mi nic nebylo za 10 min sem se zvedl a boule byla na světě ( byl sem loktem opřen o hranu stolu

6. prosince 2013, 20:05:46

Renata5 poděkování

Dobrý den já jsem po operaci tenisového loktu přesně měsíc a mela jsem to z namáhavé práce. Po operaci bylo vše v pořádku asi 14 dni a nyní během 14 ti dnu mi vytahoval lékař již čtyřikrát vodu.Nevíte někdo radu,je to docela bolestivé.

2. července 2014, 08:23:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Kampaň "Třicet dnů pro cévní mozkové příhody": informujte se a nechte se zdarma vyšetřit) 29. listopadu 2016, 16:58:12

Zdravím, hodně mi pomohla Vitapixla na močový měchýř.  Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.