Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

stilnox

kolik asi stojí prášky stilnox??? Děkuij

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lukáš
3x

Beru stilnox už asi 20 let.. postupně jsem se vypracoval až na dávkování 10. Ale teď se něco stalo. Ten lék mimo jiné přestal fungovat. Dříve navazoval spánek, někdy lehkou euforii, příjemné pocity že svět zas není tak nahovno. Jenže po prudkém vysazení když mi došly nastalo peklo. Prudké závratě horko chlad střídavě, neuvěřitelné hučení v hlavě, které mi nedovolilo spát. Dokonce jsem měl i akustické halucince typu že někdo zvoní u dveří, o snech se snad ani zmiňovat nebudu protože noční můry na denním pořádku. To jsou takové ty sny co skončí a ještě měsíc si ten sen živě pamatujete.. člověk je paralyzovaný chtěl bych jenom spát a celý svůj život prospat. Tady bude velmi těžká cesta. Nejvíc mě asi ublížil remod a aktuálně užívám escitol který ztrácí účinnost a velice často padám do velmi nepříjemných tetanický záchvatů. Naštěstí jsem si pořídil osobníEKG které dokáže předpovědět minimálně 10 vteřin dopředu než sebou seknu. To je pak lépe kleknout na kolena dát ruce dopředu a čekat až to přijde a člověk se vyvalí. Zkoušel jsem všechny možné varianty. Aktuálně jsem na ambulantním detoxu kde se ty problém jenom prohlubují. Otázka není jak z toho ven. Ale bojím se, že až z toho venku budu - už to nebude nic co by za to stálo. jsou tady jste z pomínky na některé akce kdy jsme s partnerkou usínali já asi po 10 zolpidem nech se mi přitulil a krásně spal až do rána, měl jsem krásné sny bylo mi krásně euforie hvězdy tropická noc pod stanem výlet na motorce. Tohle bych nevyměnil. Ale začínám mít potíže když se vracím těch 20 let zpět že přicházím na to že jsem snad asi vůbec nežil. Copak neexistuje nějaký lék na uklidnění? můj problém se spánkem nebude že bych nemohl usnout ale honí se mi v hlavě miliardy myšlenek a potřebuji je uklidnit. Dvakrát jsem zkoušel doma provést ostrý detox. Dvakrát jsem skončil na JIP z toho jednou mi podávali léky na které jsem těžce alergický A kdybych tam byl o den dýl tak je po mně. Teď jsem zoufalý a nevím co mám dělat. Flustrace dnešní doby je extrémní a podobné problémy jako mám já mají miliony lidí. Nebudu jiný případ. Teď bych řekl že jsem sekundární oběť mediální masáže zvané covid. A jak to psala jedna paní přede mnou. Rozhodně bude raději závislá než aby přemýšlela kde se oběsí. Věřte nebo ne rozumím tomu jak většina lidí co si prošla peklem detoxu. Něco tak hrozného jsem v životě nezažil a to už jsem v nějakém věku.

bětka21
2x

melatonin mučenka

kamil
1x

romood, dlouhodobě, zpětné vychytávání serotoninu. to je lepší. helex retard, a podobně.

Helena

Helex retard je benzodiazepin (neurol s prodlouženým uvolňováním), což je horší než Stilnox. Návykovější.

Marek

Zdravim vsechny , mam pocit ze tu jeste nikdo nepsal nic podobneho ohledne uzivani 5ti let , no po uzivani 5 let vam muzu rict hodne historek ohledne stilnoxu ale tedka jdu spat tak zitra se vam sem vypisu 😉

Rst
1x

Skuste canabis - thc. Slabsie mlieko najprv to moze vyzerat vseliak ale potom som ja osobne vzdy padol a spal a spal... a to nespavam aj 2 dni .. stilnox som testol raz mi nezabrali ani 3x10mg tabletky tak to neberiem. A aj po fyzickej namahe obcas zaspim na 2h a za zas nic... Ospalost je otravna

OlaP
1x

Nechcete zkusit něco jiného než takové driáky? Mám výbornou zkušenost s bylinkami,v lékárně zeleny anděl jsou strašně fajn,doporučí a zkonzultují jakýkoliv problém a opravdu zabralo.

Michala

Dobry den, je mi 14 beru stoilnox a připadá mi ze na nem závislá nejsem ba naopak mam k němu odpor a jeste k tomu mam pocit ze mi nejak moc nepomáhá byla jsem i u psychiatra ale nic takze nevim ja závislost nemam

Eva
1x

Vsem, co uzivaji navykove leky na spani doporucuji s tim prestat, popr.jit na odvykacku. Navstivit psychiatra, ten Vam predepise jine, nenavykove, leky, podporujici spanek. Napr. TRITTICO, ve vyssich davkach i s antidepresivnim ucinkem. Ve forme AC pusobi primo rychle na spanek, netreba ho brat pravidelne, ve forme long upravuje i architekturu spanku, ale chvilku to trva a je treba ho brat pravidelne. Prychiatr je lekar, jako kazdy jiny, nebojte se toho.

Jakub

Tak povídejte... [email protected]

jan

Stilnox jsem bral příležitostně od roku cca 2010 - dohromady za těch 10 let max 5 balení - velice rychle přestával účinkovat a loni po cca 5-ti leté totální pauze už nezabíral vůbec (zkusil jsem i 1 a půl - nic!). Zbytek balení jsem vyhodil a střídám po 4 týdnech meduňka/kozlík a mučenka/vitánie. Není to samozřejmě triumf účinnosti, ale trochu to uklidní. U mě je stupeň nespavosti zpravidla přímo úměrný času strávenému v práci. Troufám si tvrdit, že příčina nespavosti je u většiny lidí v hlavě - rozhozená psychika, stres , atd...

Katka

Já brala 20let na spaní neurol 05 bez potřeby navýšení. Proto mi ho doktorka psala. Ale letos po operaci mi ho vysadili a na ARO mi dávali něco jiného. Teď jsem na Stilnoxu a nechápu v cem je to jiné, když zabírál Neurol. Bez prášku neusnu. Mám to zdedene po otci a nespím od dětství. Myslíte ze Stilnox je lepší varianta?

Dian

Zdravím. Môže sa stilnox brať pri cukrovke? Mamine zistili cukrovku,pomerne vysokú no inzulín si Chvalabohu ešte nepichá. Ďakujem za odpoveď.

jiri

nevite za kolik je stilnox?

přeživší
1x

Já se setkal s létajícím talířem mimozemštanů. Unesli mě a já to barevně natočil. Byl jsme s nimi mnoho let a od té doby abych ve spánku neviděl létající talíř občas sním stilnox. Abych zaplašil sen kde se mě dokola zdá o unosu do létajcícího talíře. Jsou tady na kopc již milion let . Lze k nim normálně dojít. Něktreří lidé co přežijí setkání 4 druhu pijí alkohol. Já jsme abstinent,ale ve spánku se vidím zase v disku. Tak používám tohle abych se lépe vyspal. Je to hrozné. Novináři napsali úplně pohádky o mám únosu. Fakt snůška podvodníků ty sdělovací prostředky.

rony

ahoj zdravím jdu si pro radu mám kamaráda který bere benzodiazepiny na spaní od roku 2001 bral Xanax v zahraničí později neurol 1 ted zkouší stilnox ale ráno se mu strašne motala hlava měl závratě horko-zima a celkový utlum . Ma doktora a zkoušel i jine nenavykove leky i doplnky stravy , je to starší pán který prodělal 2015 infakrt myokardu s 3 nasobnym bypassem . Nemuže usonout nebo má bušení srdce. poradíte jak mu pomoct děkuju

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce