Inzerce

Studentky a lékařské tajemství

Velmi by mě zajímalo, zda personál z řady studentů může podávat a informovat okolí o zdravotním stavu. Funguje i u studentů lékařské tajemství?Děkuji M.

Inzerce
Odpovědi
Karolina Leiská

Ano,smaozřejmě že studenti medicíny i zdravotnických škol jsou povinni dodržovat lékařské tajemství,stejně jako veškerý zdravotnický personál.Pokud si navíc nepřejete aby tito studenti během vaší hospitalizace nahlíželi do Vaší dokumentace,může o tom být proveden záznam do dokumentace,kde je na to dnes jiz kolonka.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. března 2006, 08:35:56

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 201 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Pozvěte své klouby na aspik) 20. září 2018, 09:29:25

A kde se prodává Alavis Triple Blend a za kolik? Nikdy jsem o tom neslyšela... Diskutovat

• LIBOR (boule na zadku) 24. září 2018, 10:13:26

HELE LIDI TAKY SEM TO MĚL CCA 3 ROKY ZPÁTKY ,A TED PŘED TYDNEM,VYROSTLO TO Z NIČEHO NIC BĚHEM… Diskutovat

• Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 12:33:01

Zdravím, včera jsem byl na tom EMG... Všichni okolo mě tak nějak se zmrzlou tváří říkali… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.