Inzerce

Špatný zub-problémy s dutinami-souvislost?

Dobrý den, je mi 30 a každoročně se opakuje stejný problém - jakmile začne zima, začnou mi velmi nepříjemné problémy s dutinami a trvají téměř až do léta. Jsem z toho už opravdu nešťastný a neví se, čím to je. Uvědomil jsem si ale, že mi tyto problémy začaly zhruba po vojně - a od té doby mám také problém se zubem - už od pohledu je na tom hodně špatně (horní pravá šestka; momentálně silně reaguje na zimu, teplo). Co se týká dutiny, zlobí vždycky pravá čelistní dutina. V poslední době jsou tyto problémy horší vždy současně. Může být mezi špatným zubem a dutinou nějaká spojitost? Nemohlo by vše vyřešit vytrhnutí toho zubu? Jaký je postup (RTG,...)? Velmi děkuji za odpověď

Inzerce
Odpovědi
Vláďa

Dobrý den, je mi 30 a každoročně se opakuje stejný problém - jakmile začne zima, začnou mi velmi nepříjemné problémy s dutinami a trvají téměř až do léta. Jsem z toho už opravdu nešťastný a neví se, čím to je. Uvědomil jsem si ale, že mi tyto problémy začaly zhruba po vojně - a od té doby mám také problém se zubem - už od pohledu je na tom hodně špatně (horní pravá šestka; momentálně silně reaguje na zimu, teplo). Co se týká dutiny, zlobí vždycky pravá čelistní dutina. V poslední době jsou tyto problémy horší vždy současně. Může být mezi špatným zubem a dutinou nějaká spojitost? Nemohlo by vše vyřešit vytrhnutí toho zubu? Jaký je postup (RTG,...)? Velmi děkuji za odpověď, Ladislav

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. ledna 2006, 19:51:39

Soňa Hromátková,DiS.

Nutné je vyšetření rtg, ale nejen to. Problém je nutno řešit rychle. Nevím, zda je to aktuální, vzhledem k datu příspěvku, ale rozhodně navštivte svého stomatologa, nebo zavolejte 728510188.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. května 2007, 11:33:55

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 143 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • RIA (Transsexualismus) 22. února 2017, 23:47:32

hezký den...mám dotaz,jestli muž v těle ženy řeší nejen svoji sexualitu,ale i… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. února 2017, 22:16:44

proč píšeš sem ? tady to nikdo nečte, je to přemnožení bakterií a poškozené nervy,… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 25. února 2017, 19:52:39

Ahoj Jean, objavila som stránku RNG, sú tam rôzne rady na všetko možné. Je tam aj o… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.