Inzerce

Špatný zub-problémy s dutinami-souvislost?

Dobrý den, je mi 30 a každoročně se opakuje stejný problém - jakmile začne zima, začnou mi velmi nepříjemné problémy s dutinami a trvají téměř až do léta. Jsem z toho už opravdu nešťastný a neví se, čím to je. Uvědomil jsem si ale, že mi tyto problémy začaly zhruba po vojně - a od té doby mám také problém se zubem - už od pohledu je na tom hodně špatně (horní pravá šestka; momentálně silně reaguje na zimu, teplo). Co se týká dutiny, zlobí vždycky pravá čelistní dutina. V poslední době jsou tyto problémy horší vždy současně. Může být mezi špatným zubem a dutinou nějaká spojitost? Nemohlo by vše vyřešit vytrhnutí toho zubu? Jaký je postup (RTG,...)? Velmi děkuji za odpověď

Inzerce
Odpovědi
Vláďa

Dobrý den, je mi 30 a každoročně se opakuje stejný problém - jakmile začne zima, začnou mi velmi nepříjemné problémy s dutinami a trvají téměř až do léta. Jsem z toho už opravdu nešťastný a neví se, čím to je. Uvědomil jsem si ale, že mi tyto problémy začaly zhruba po vojně - a od té doby mám také problém se zubem - už od pohledu je na tom hodně špatně (horní pravá šestka; momentálně silně reaguje na zimu, teplo). Co se týká dutiny, zlobí vždycky pravá čelistní dutina. V poslední době jsou tyto problémy horší vždy současně. Může být mezi špatným zubem a dutinou nějaká spojitost? Nemohlo by vše vyřešit vytrhnutí toho zubu? Jaký je postup (RTG,...)? Velmi děkuji za odpověď, Ladislav

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. ledna 2006, 19:51:39

Soňa Hromátková,DiS.

Nutné je vyšetření rtg, ale nejen to. Problém je nutno řešit rychle. Nevím, zda je to aktuální, vzhledem k datu příspěvku, ale rozhodně navštivte svého stomatologa, nebo zavolejte 728510188.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. května 2007, 11:33:55

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Jean (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 22:19:12

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-) Diskutovat

• Lipoxal Effect recenze (lipoxal) 1. prosince 2016, 21:14:21

Já mám osobně s Lipoxalem velmi dobré zkušenosti. Nicméně v začátku jsem si také nebyla… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.