Inzerce

xanax

Dobrý den, užívám cca 5 let "xanax" kvuli panickemu strachu a úzkosti spojenou se srdecni aritmii. Ted 2 mg SR, chtel bych se ho co nejvic zbavit a zit bez prasku (je mi 22 let) ale pri vysazovani prestavam vnimat okoli a prichazi uzkost az mam pocit ze omdlim, nevim jak to mam presne popsat... co mam delat? Take jsem zjistil ze jsem si na lek zvykl tak ze si bez nej nedokazi zivot predstavit, ale zaroven mne to nenuti davku navisovat. V lete kdyt jsem letel na dovolenou (bojim se letat) tak jsem si musel ovesm vzit 4,5 mg xanaxu navic najednou aby to na mne pusobylo jako driv 0,5 mg. To se mi nelibi a desi me to. Navic se obcas napiji (jen lehky alkohol kvuli srdci)ze zacatku jsem mel hrozne stavy pokud se to spojilo s alkoholem a ted uz jako bych xanax nebral, ale pri vysazeni... dekuji.

Inzerce
Odpovědi
lea

a mluvil jsi o tom se svým lékařem? - pokud na tebe již nepůsobí stejné množství, pravděpodobně jsi na něm závislý a možná by byl čas jej vyměnit za lék s jiným složením...

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. dubna 2007, 10:53:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.