Inzerce

pupínky okolo kořene penisu

Dobrý den, všiml jsem si, že se mě okolo kořene penisu začali dělat takové pupínky a mám pocit, že se počet zvětšuje. Nijak to nebolí a ani nemám s penisem žádný problém, ve skutečnosti ty pupínky vypadají jenom jako nějaké kožní výrustky, ale rači se zeptám odborníka co to je...? Děkuji za odpověď

Inzerce
Odpovědi
honzy1 poděkování

Dobrý den, na kořeni penisu mám bíle pupínky nevím jak to léčit ale slysel sem o slunečnicové metodě.Nevím co to znamena. PORADTE MI. jak jinak se to lecí???

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. června 2009, 15:07:17

šuk sem šuk tam

je Dixilemitýda , léčit se to nedá...pravděpodobně ti upadne penis :(

19. ledna 2012, 01:51:17

Dr.Body

ahoj, neboj, s penisem nic nemáš. je to jen kvůli pubertě. jsou to drubné bílé pupínky že? nic s tím nedělej, je to způsobeno pubertou. Je to naprosto přirozené. Hlavně to nemačkej, nic si tím nepomůžeš. A díky těmto "pupínkům" máš lepší požitek ze sexu.

21. února 2012, 11:37:50

petr

dobry den chtel bych se zeptat co mam delat kdyz uz sem si jeden pupinek chtel vymacknout a tedka to musim vymackavat porad a boli to a pripada mi ze je to vetsi a mam na tom takovi stroupek a pri sexu to trosku boli

5. června 2012, 06:40:20

Michal

Zjisti si něco o pohlavně přenosných bradavičkách, případně vyhledej odborníka.

7. května 2015, 09:49:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.