Inzerce

Bolest hlavy, rukou a nohou

Před několika týdny jsem začala trpět bolestmi hlavy, později se přidaly noční křeče do rukou. Užívala jsem léky na uvolnění kosterního svalstva. Bolest hlavy ustoupila, ale bolesti rukou přetrvávají a navíc se přidaly bolesti nohou, které v posledních dnech převládají a neustupují. Ani injekce nezabraly. Možné příčiny nejsou zatím známy a v současnosti prodělávám několik neurologických vyšetření. Je mi třicet let a jsem na mateřské dovolené. Máte někdo podobné zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi a příspěvky.

Inzerce
Odpovědi
Mgr. Tomáš Rychnovský

Vaše obtíže mohou mít nejrůznější původ. Může to souviset s chronickým přetížením svalů šíje a ramen, což způsobuje výskyt blokád hrudní a krční páteře. Důležité u Vás je zapojit svaly, které pomohou při terapii, ale i v prevenci Vašich obtíží. Jsem Vám k dispozici na svém e-mailu. Zdraví Tomáš Rychnovský

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. února 2006, 21:27:24

šárka

dle mého názoru chron. borelióza-už s tí válčím 5 let,doktory to moc nezajímá.odběry OK,ale problémy velké-vše subjektivní,takže neprůkazné :DDDD mám pocit,že pro neurologa je pac, zajímavý,až když ochrne,pozitivní nález na serologii je falešná pozitivita,negativní je negativní-že může být falešně negativní,to nikoho nebere-lékař je ktyrý,dle laborky pac infekci nemá...a že má potíže???hmmmm.

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2013, 22:03:33

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Panická ataka) 14. listopadu 2017, 10:04:29

Ahoj, mám taky problémy s panickou poruchou, ale zkouším to řešit přírodně bez léků.… Diskutovat

• Nikola (Bolest hlavy) 20. listopadu 2017, 10:23:14

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u… Diskutovat

• Monica (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 18. listopadu 2017, 12:55:27

Dobrý den, co by vás zajímalo? Maxi kalz teď beru, mám po zlomenině... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.