Inzerce

Bolest hlavy, rukou a nohou

Před několika týdny jsem začala trpět bolestmi hlavy, později se přidaly noční křeče do rukou. Užívala jsem léky na uvolnění kosterního svalstva. Bolest hlavy ustoupila, ale bolesti rukou přetrvávají a navíc se přidaly bolesti nohou, které v posledních dnech převládají a neustupují. Ani injekce nezabraly. Možné příčiny nejsou zatím známy a v současnosti prodělávám několik neurologických vyšetření. Je mi třicet let a jsem na mateřské dovolené. Máte někdo podobné zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi a příspěvky.

Inzerce
Odpovědi
Mgr. Tomáš Rychnovský

Vaše obtíže mohou mít nejrůznější původ. Může to souviset s chronickým přetížením svalů šíje a ramen, což způsobuje výskyt blokád hrudní a krční páteře. Důležité u Vás je zapojit svaly, které pomohou při terapii, ale i v prevenci Vašich obtíží. Jsem Vám k dispozici na svém e-mailu. Zdraví Tomáš Rychnovský

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. února 2006, 21:27:24

šárka

dle mého názoru chron. borelióza-už s tí válčím 5 let,doktory to moc nezajímá.odběry OK,ale problémy velké-vše subjektivní,takže neprůkazné :DDDD mám pocit,že pro neurologa je pac, zajímavý,až když ochrne,pozitivní nález na serologii je falešná pozitivita,negativní je negativní-že může být falešně negativní,to nikoho nebere-lékař je ktyrý,dle laborky pac infekci nemá...a že má potíže???hmmmm.

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2013, 22:03:33

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.