Inzerce

Bolest hlavy, rukou a nohou

Před několika týdny jsem začala trpět bolestmi hlavy, později se přidaly noční křeče do rukou. Užívala jsem léky na uvolnění kosterního svalstva. Bolest hlavy ustoupila, ale bolesti rukou přetrvávají a navíc se přidaly bolesti nohou, které v posledních dnech převládají a neustupují. Ani injekce nezabraly. Možné příčiny nejsou zatím známy a v současnosti prodělávám několik neurologických vyšetření. Je mi třicet let a jsem na mateřské dovolené. Máte někdo podobné zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi a příspěvky.

Inzerce
Odpovědi
Mgr. Tomáš Rychnovský

Vaše obtíže mohou mít nejrůznější původ. Může to souviset s chronickým přetížením svalů šíje a ramen, což způsobuje výskyt blokád hrudní a krční páteře. Důležité u Vás je zapojit svaly, které pomohou při terapii, ale i v prevenci Vašich obtíží. Jsem Vám k dispozici na svém e-mailu. Zdraví Tomáš Rychnovský

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. února 2006, 21:27:24

šárka

dle mého názoru chron. borelióza-už s tí válčím 5 let,doktory to moc nezajímá.odběry OK,ale problémy velké-vše subjektivní,takže neprůkazné :DDDD mám pocit,že pro neurologa je pac, zajímavý,až když ochrne,pozitivní nález na serologii je falešná pozitivita,negativní je negativní-že může být falešně negativní,to nikoho nebere-lékař je ktyrý,dle laborky pac infekci nemá...a že má potíže???hmmmm.

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2013, 22:03:33

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 44 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sth (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 11. srpna 2017, 09:53:33

Obrovské poděkování tomu, kdo vymyslel tu věc s plastovou lahví a trubičkou. Taky jsem měl… Diskutovat

• Biba (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 16. srpna 2017, 20:49:46

Dnes večer moje milovaná maminka zemřela. Moc moc to bolí........ Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 16. srpna 2017, 00:26:36

Drahá Bibo, .. myslím na vás. Věřte, že pokud vaše maminka neměla šanci se vyléčit, je… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.