Inzerce

nadměrné pocení

Strašne se mi potí ruce.Nevím co mám dělat už sem pomalu psychicky na dně.Prosím Vás o radu co mám skusit,potřebuji se toho zbavit.Předem Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Nikol

zajdete na operaci.. uz sjem jinak nemohla.. proste Vám nic jineho nezabere.. mam to vyzkouseny.. fakt jediny vychodiśko je operace .Jmenuje se horni hrudni sympatektomie nemoc je to hiperhidroza no a specializuji se na to v nemocnic na Homolce v Praze obracejte se na cevni chirurgii a doktora Štádlera.. a verte tomu ,ze Vám nic nepomuze.. jenom tahle operace.. nebojte se a vydejte se za tim uzasnym doktorem vyse uvedenym.. preju hodne stesti pa pa Nikol

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. dubna 2006, 20:50:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 64 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Rivotril) 23. června 2017, 10:21:39

Užívám si s rivotrilem blbé časy, mám trochu nastudovanou tu Dr. Heather Ashton, ale přejít… Diskutovat

• Jirka (Syphilis - příjice) 29. června 2017, 11:05:30

Dobrý den, partnerka je v 12. týdnu těhotenství a gynekoložka ji řekla že má nejspíš… Diskutovat

• berenika (Projímadle) 24. června 2017, 16:04:19

jak dlouho smim uzivat projimadlo? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.