Inzerce

Akné po třicítce

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s léčbou akné. S pletí mám problém asi od 23 let. Proto jsem začala užívat antikoncepci Diane a pleť se ohromně zlepšila. Po dvou letech jsem ji vysadila a akné se projevilo v mnohem horší formě.Proto jsem Dianu asi po 6 měsících opět nasadila.Až do svých 30 jsem měla pleť opravdu moc pěknou.Teď již 4 měsíce bojuji s akné,které se tvoří pouze na jedné polovině brady a né a né se ho zbavit, antikoncepci užívám stále,před 2 měsíci jsem vyměnila diane za minervu (účinek má stejný jen je asi o 200,-kč levnější).Zkouším i laser SMOOTHBEAM, podstoupila jsem první aplikaci, ale účinek zatim moc viditelný není. Budu vděčná za každou dobrou radu. A také by mě zajímalo jestli má někdo stejný problém,že se akné tvoří jen v určité části obličeje ? Děkuji za odpovědi a přeji hodně sil v léčbě :-)

Inzerce
Odpovědi
Ivik2 poděkování

mám stejný problém , je mi 35 let ,užívám antikon.Belara, problém s akné jsem měla od 20-25let po porodu dcery byl "pokoj" až na malé vyjímky bez akné.Asi před 4 měsíci se mi začaly tvořit na levé části brady drobné puchýřky s tekutinou nahoře. Ypočátku vypadaly spíše jako ekzém po aplikaci masti na ekzem se téměř vyhojily,ale jakmile jsem přestala mas používat opět se objevily a ve větší míře...a tak to jde stále dokola..

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. října 2008, 10:42:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 67 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Erika (Klíšťata) 20. srpna 2017, 22:33:49

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s očkování proti klíšťovce? Jak to u vás probíhalo?… Diskutovat

• Bohdana (Střeva) 16. srpna 2017, 06:52:25

Manžel bere kvůli své nemoci několik léků. Dlouho to zvládal v pohodě. Nedávno mu přibyli… Diskutovat

• Milkyway (Průjem) 21. srpna 2017, 09:31:34

taky jsme ho měli a proběhlo vše bez problémů dokonce i pětiletá dcera pomstu nechytla Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.