Inzerce

Akné po třicítce

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s léčbou akné. S pletí mám problém asi od 23 let. Proto jsem začala užívat antikoncepci Diane a pleť se ohromně zlepšila. Po dvou letech jsem ji vysadila a akné se projevilo v mnohem horší formě.Proto jsem Dianu asi po 6 měsících opět nasadila.Až do svých 30 jsem měla pleť opravdu moc pěknou.Teď již 4 měsíce bojuji s akné,které se tvoří pouze na jedné polovině brady a né a né se ho zbavit, antikoncepci užívám stále,před 2 měsíci jsem vyměnila diane za minervu (účinek má stejný jen je asi o 200,-kč levnější).Zkouším i laser SMOOTHBEAM, podstoupila jsem první aplikaci, ale účinek zatim moc viditelný není. Budu vděčná za každou dobrou radu. A také by mě zajímalo jestli má někdo stejný problém,že se akné tvoří jen v určité části obličeje ? Děkuji za odpovědi a přeji hodně sil v léčbě :-)

Inzerce
Odpovědi
Ivik2 poděkování

mám stejný problém , je mi 35 let ,užívám antikon.Belara, problém s akné jsem měla od 20-25let po porodu dcery byl "pokoj" až na malé vyjímky bez akné.Asi před 4 měsíci se mi začaly tvořit na levé části brady drobné puchýřky s tekutinou nahoře. Ypočátku vypadaly spíše jako ekzém po aplikaci masti na ekzem se téměř vyhojily,ale jakmile jsem přestala mas používat opět se objevily a ve větší míře...a tak to jde stále dokola..

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. října 2008, 10:42:56

Přidat nový komentář

 Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Dokážete vyjmenovat alespoň tři typické varovné příznaky cévní mozkové příhody?
Zatím hlasovalo 31 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ondřej (darování orgánů) 12. prosince 2017, 14:13:13

    Dobrý den chtel bych darovat ledvinu co bich měl proto udelat  Diskutovat

  • Petr (Rivotril) 9. prosince 2017, 17:29:42

    Ještě pro Alenku, nejdříve jsem užíval jen Rivotril. Pak se nový psychiatr rozhodl mě… Diskutovat

  • Jituš (Asentra 50) 11. prosince 2017, 21:16:05

    Já jsem brala Léky Asentra a jak mi řekla p. doktorka prvních 14 dní divný pocit v žaludku… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.