Inzerce

Akné po třicítce

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s léčbou akné. S pletí mám problém asi od 23 let. Proto jsem začala užívat antikoncepci Diane a pleť se ohromně zlepšila. Po dvou letech jsem ji vysadila a akné se projevilo v mnohem horší formě.Proto jsem Dianu asi po 6 měsících opět nasadila.Až do svých 30 jsem měla pleť opravdu moc pěknou.Teď již 4 měsíce bojuji s akné,které se tvoří pouze na jedné polovině brady a né a né se ho zbavit, antikoncepci užívám stále,před 2 měsíci jsem vyměnila diane za minervu (účinek má stejný jen je asi o 200,-kč levnější).Zkouším i laser SMOOTHBEAM, podstoupila jsem první aplikaci, ale účinek zatim moc viditelný není. Budu vděčná za každou dobrou radu. A také by mě zajímalo jestli má někdo stejný problém,že se akné tvoří jen v určité části obličeje ? Děkuji za odpovědi a přeji hodně sil v léčbě :-)

Inzerce
Odpovědi
Ivik2 poděkování

mám stejný problém , je mi 35 let ,užívám antikon.Belara, problém s akné jsem měla od 20-25let po porodu dcery byl "pokoj" až na malé vyjímky bez akné.Asi před 4 měsíci se mi začaly tvořit na levé části brady drobné puchýřky s tekutinou nahoře. Ypočátku vypadaly spíše jako ekzém po aplikaci masti na ekzem se téměř vyhojily,ale jakmile jsem přestala mas používat opět se objevily a ve větší míře...a tak to jde stále dokola..

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. října 2008, 10:42:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.