Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Chlamydie

Na teto adrese jsou doporučené postupy pro praktické lékaře. www.cls.cz/dp/2002/t23 0.rtf Já sám mám Chlamydie pneum. (plicní) a tyhle pohlavně přenosné nejsou. Aspoň to všude píšou, ale Chlamidie trachom. prý jsou. Dostal jsem od lékaře ROVAMYCINE. Indikační skupina je Antibiotikum ze skupiny makrolidů. Beru je zatím 10dnů tak zatím nemohu říci jestli tyto prášky pomáhají. Celkovou dávku jsem dostal na 15 dní. Tyhle příznaky co popisujete jsem měl taky začalo to před rokem a půl. To mi řekla lékařka, že mám přijít na kontrolu za půl roku protože mi udělala pouze krevní obraz a zjistila, že mám vyšší ALT (jaterní testy) 2,5 má být 0,7. Takže rok a půl jsem byl ponechán sám sobě a lékařka nic neřešila. Udělala mi jednou za půl roku pouze jaterní testy a řekla mi přijdi za půl roku. Tak jsem také začal používat přírodní medicínu. Zbavil jsem se únavy, bolesti v krku. Problém zůstal s kašlem. Nakonec jsem před vánoci vyhledal plicního lékaře a ten mi napřed napsal inhalace pak kyslík a nakonec mi udělali virové testy a zjistili mi Chlam. Teď jsem to konečně začal léčit. Taky moji léčbu kombinuji s léčitelem a od něj mám doporučené buněčné harmonizéry, které mě pomáhají už přes rok.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Tina
1x

Chcela by som sa spytat,aky je rozdiel v testoch na chlamydie z krvy a z mocu.Mne boli opakovane po 3 krat zistene z krvy chlamydie IGM hladina 19,partnera testovali len z mocu,ten bol negativny.Mal by ist aj na odber krvy,pretoze on nedostal ziadne lieky,len ja.Kde sa taketo vysetrenie robi v Brne? Dakujem

Dobrý deň .ja mám chlamýdie už sa na ne liečim v mojom pohlavnom živote som mala len jedneho partnera a on mal jednu pred domnou už sme spolu 3roky a neviem si vysvetliť ako som to dostala.A chcem sa opytať že či naďlej možeme použivat tie iste sexulne pomocky ci sa odnich zase nenakazíme.dakjem za skoru odpoved

eva.hanusikova
2x

moja sestra bola nedavno na gymekologickom vysetreni a potvrdili jej chlamidie,lieci sa ale je velmi znepokojena,je mozne ze sa uplne vylieci alebo bakteria ostane v tele?

jméno a příjmení

zpráva

Jareth
2x

Dobrý den, potřeboval bych poradit od zkušenějších lidí nebo lidí, kteří si timto prošli. Měl jsem nechráněný sex s partnerkou. Asi po měsíci se mi začali projevovat příznaky stejné jako u kapavky, pálení při močení a bílý výtok. Na toto jsem dostal antibiotika Cefuroxim, bylo tam myslím 10 tablet a měl jsem brát 2 denně, po dobrání antibiotik to stále neustálo a tak jsem šel k jinému lékaři, ten mi předepsal silnější antibiotika s názvem Sumamed, 2 krabičky po 3 tabletách. Během užívání mi opadla bolest při močení i výtok, ale pořád jsem čekal na výsledka z chlamidie. Ty přišli a k mému zděšení byly pozitivní, tak jsem dostal 3 krabičky Doxybene, 30 tablet, 2 denně, chtěl bych se zeptat, zda-li je tato situace vážná, či jsem to odhalil brzo, nyní nemá žádné potíže a jestli tato antibiotika chlamidii vyléčé, děkuji za odpověd.

Jaroslav
1x

Dívám se na článek přenos chlamydie a rozhodně bych si teď dával pozor na jakýkoli nechráněný styk.

Jirka
1x

Jareth: uz je to rok zpatky ale treba se to nekomu bude hodit - rozhodne se vyvarovat pohl. styku az do vyleceni obou partneru - zde temer 100procentne funguje pingpong efekt a budete to na sebe prehazovat s partnerkou - ja take bral antibiotika a po dalsim sexu jsem to chytnul zase - partnerka se musi take lecit - zeny vetsinou nemaji priznaky - nejlepe je analyza z krve, stery u zen nebyvaji uspesne (jsou negativni i kdyz ma zena v sobe chlamydie). Me nakonec pomohla druha lecba - bral jsem Doxybene, partnerka tez vylecena, kde jsme to chytli nevime... Jirka

Monika
1x

Dobrý den. Mám chlamydie již v pokročilém stadiu. Ani nevím jak jsem k nim přišla, ale ze secu nejsou. Největší problémy, které mám, tak jsou urputné bolesti kloubů a svalů. Mám za sebou 2x antibiotika a pořád se mě drží jak kliště. Ráda bych poznala někoho, nebo něčí radu, jak se jich opravdu zbavit.

Dědek

jestli to budeš číst tak napiš email

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce