Inzerce

Chlamydie

Na teto adrese jsou doporučené postupy pro praktické lékaře. www.cls.cz/dp/2002/t23 0.rtf Já sám mám Chlamydie pneum. (plicní) a tyhle pohlavně přenosné nejsou. Aspoň to všude píšou, ale Chlamidie trachom. prý jsou. Dostal jsem od lékaře ROVAMYCINE. Indikační skupina je Antibiotikum ze skupiny makrolidů. Beru je zatím 10dnů tak zatím nemohu říci jestli tyto prášky pomáhají. Celkovou dávku jsem dostal na 15 dní. Tyhle příznaky co popisujete jsem měl taky začalo to před rokem a půl. To mi řekla lékařka, že mám přijít na kontrolu za půl roku protože mi udělala pouze krevní obraz a zjistila, že mám vyšší ALT (jaterní testy) 2,5 má být 0,7. Takže rok a půl jsem byl ponechán sám sobě a lékařka nic neřešila. Udělala mi jednou za půl roku pouze jaterní testy a řekla mi přijdi za půl roku. Tak jsem také začal používat přírodní medicínu. Zbavil jsem se únavy, bolesti v krku. Problém zůstal s kašlem. Nakonec jsem před vánoci vyhledal plicního lékaře a ten mi napřed napsal inhalace pak kyslík a nakonec mi udělali virové testy a zjistili mi Chlam. Teď jsem to konečně začal léčit. Taky moji léčbu kombinuji s léčitelem a od něj mám doporučené buněčné harmonizéry, které mě pomáhají už přes rok.

Inzerce
Odpovědi
Tina1 poděkování

Chcela by som sa spytat,aky je rozdiel v testoch na chlamydie z krvy a z mocu.Mne boli opakovane po 3 krat zistene z krvy chlamydie IGM hladina 19,partnera testovali len z mocu,ten bol negativny.Mal by ist aj na odber krvy,pretoze on nedostal ziadne lieky,len ja.Kde sa taketo vysetrenie robi v Brne? Dakujem

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. dubna 2006, 19:36:39

Kacianova.Martina@azet.sk1 poděkování

Dobrý deň .ja mám chlamýdie už sa na ne liečim v mojom pohlavnom živote som mala len jedneho partnera a on mal jednu pred domnou už sme spolu 3roky a neviem si vysvetliť ako som to dostala.A chcem sa opytať že či naďlej možeme použivat tie iste sexulne pomocky ci sa odnich zase nenakazíme.dakjem za skoru odpoved

1. prosince 2006, 11:41:54

eva.hanusikova1 poděkování

moja sestra bola nedavno na gymekologickom vysetreni a potvrdili jej chlamidie,lieci sa ale je velmi znepokojena,je mozne ze sa uplne vylieci alebo bakteria ostane v tele?

3. února 2008, 14:23:21

jméno a příjmení

zpráva

26. října 2009, 16:55:59

Jareth2 poděkování

Dobrý den, potřeboval bych poradit od zkušenějších lidí nebo lidí, kteří si timto prošli. Měl jsem nechráněný sex s partnerkou. Asi po měsíci se mi začali projevovat příznaky stejné jako u kapavky, pálení při močení a bílý výtok. Na toto jsem dostal antibiotika Cefuroxim, bylo tam myslím 10 tablet a měl jsem brát 2 denně, po dobrání antibiotik to stále neustálo a tak jsem šel k jinému lékaři, ten mi předepsal silnější antibiotika s názvem Sumamed, 2 krabičky po 3 tabletách. Během užívání mi opadla bolest při močení i výtok, ale pořád jsem čekal na výsledka z chlamidie. Ty přišli a k mému zděšení byly pozitivní, tak jsem dostal 3 krabičky Doxybene, 30 tablet, 2 denně, chtěl bych se zeptat, zda-li je tato situace vážná, či jsem to odhalil brzo, nyní nemá žádné potíže a jestli tato antibiotika chlamidii vyléčé, děkuji za odpověd.

29. dubna 2009, 06:55:43

Jaroslav1 poděkování

Dívám se na článek přenos chlamydie a rozhodně bych si teď dával pozor na jakýkoli nechráněný styk.

10. června 2009, 14:02:31

Jirka

Jareth: uz je to rok zpatky ale treba se to nekomu bude hodit - rozhodne se vyvarovat pohl. styku az do vyleceni obou partneru - zde temer 100procentne funguje pingpong efekt a budete to na sebe prehazovat s partnerkou - ja take bral antibiotika a po dalsim sexu jsem to chytnul zase - partnerka se musi take lecit - zeny vetsinou nemaji priznaky - nejlepe je analyza z krve, stery u zen nebyvaji uspesne (jsou negativni i kdyz ma zena v sobe chlamydie). Me nakonec pomohla druha lecba - bral jsem Doxybene, partnerka tez vylecena, kde jsme to chytli nevime... Jirka

11. srpna 2010, 15:41:30

Monika1 poděkování

Dobrý den. Mám chlamydie již v pokročilém stadiu. Ani nevím jak jsem k nim přišla, ale ze secu nejsou. Největší problémy, které mám, tak jsou urputné bolesti kloubů a svalů. Mám za sebou 2x antibiotika a pořád se mě drží jak kliště. Ráda bych poznala někoho, nebo něčí radu, jak se jich opravdu zbavit.

26. října 2012, 15:38:42

Dědek

jestli to budeš číst tak napiš email

30. prosince 2012, 08:44:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.