Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

HERBALIFE, SHAPEWORKS

Když to přestanete užívat, tak stejně přiberete. Prostě nejlepší je cvičení, začít jíst zdravě a pravidelně v malých dávkách.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
janiK.

Taky jsem to brala a potom jsem přibrala a hlavně mi to potom vůbec nechutnalo. Oni na nás tlustých pěkně vydělavají.

georg
3x

Na žádost uživatele byl tento diskusní příspěvek smazán

Petra
6x

Celé Herbalife je už dávno pasé, protože produkty z řad veřejnosti už nikdo nechce! Sama jsem v této firmě delší dobu pracovala a vím, že jen několik málo procent distributorů dělá svoji práci dobře, a rozumí oblasti výživy.Distributorů. kteří rozumí výživě je asi 5%, ostatní jen papouškují fráze, které slyší na "školeních". Školení se bohužel týkají pouze toho, jak co nejlépe prodat, dávají ocenění těm nejúspěšnějším a plácají se po ramenou jak si pěkně namastili kapsy... Celý svůj úspěch staví na tom, kdo co kde četl na internetu jako nevlivně působící na zdraví. Tak co to je za úroveň??? Produkty jsou pro naši společenskou třídu nechutně předražené (a není divu když si distributiři nechávají 25-50% zisku, který jim zákazník dá, takže když program na měsíc stojí 4000 - 7000 Kč, můžete si představit, jak radostně Vás vždy distributor přivítá).. Ale na druhou stranu, kdo to za ty prachy koupí? Já osobně stále piju koktejl a používám denní krém, ale jenom proto, že za to zaplatim pouze polovinu (za koktejl místo 1500 Kč pouze 750, a za krém taktéž). Bohužel po koktejlu ani nehubnu, jen se mi dobře chodí na záchod. Toť vše. Můj příspěvek nepatří kritice produktů, ačkoliv nejsou žádným zázrakem z hůry, a jsou nechutně drahý, ale lidem kteří si hrají na odborníky oblastí wellness a zdraví.

Eifi
2x

Na žádost uživatele byl tento diskusní příspěvek smazán

Josef Hýbl
12x

Zdravím, tak proč to jíte, když je to drahé a chodíte po tom jenom na toaletu :-), to že distributoři mají 25-50 % je v pořádku neboť musí odvest také nějaku práci, (zaplatit vlastní reklamu, nájem za studio, poplatky za školení....), příjde mi, že se Vám nedařilo ani když jste byla placena 50%, protože proč jste tedy skončila, když je to tak královsky placené, zjistěte si kolik stojí výroba například minerálních vod, které si kupujeme v obchodech, jedná se totiž o halířové částky, TAK PROČ STOJÍ TŘEBA 10KČ, prostě si ten zisk rozebere spousta překupníků než se minerálka dostane k zákazníkovi, asi jste nedávala na školeních příliš pozor, jinak by jste nepsala to na co reaguji. Přeji hezký den.

Renča

To bylo dost dobrý dobrý:-)

D.E.
2x

Peti, máš velké mezery ve vzdělání :D..a musela jsem se opravdu smát...děkuji... :) Ne každý má minimální přehled o nemocích a těle...jak si myslíš :D nevím kdo tě zaregistroval...a u jaké jsi byla organizace, ale to, co jsi psala mě opravdu dostalo.. :D Jste si tam asi povídali jen o výdělcích, nebo nevím :D Ale o tom Herbalife není... A když se ti nelíbil přístup tvojí organizace na školení,,mohla jsi něco říct,,nebo to změnit. zkusila jsi to?? Učila ses sama z odborné literatury? Já myslí,že ne... a proto máš takový postoj ...jaký máš... :) a ještě bych doplnila.....kdyby viděli lidi..jaké máš výsledky sama na sobě a pořádně na sobě pracovala..tak by ti přecházeli od jiných distributorůů ..protože by ti 100% věřili... :) Přeji ti hezký den... :D a at jsi spokojená ve své dosavadní práci :D a ještě jednou děkuji za tvůj názor..opravdu mě pobavil

Veronika
2x

Vy jste si nikdy nekoupila dus, tričko, televizi nebo něco jiného s 50% slevou ??? Tak nevím, co podle vás znamená předražené. A když mluvíte o postoji poradců herbalife, tak to je taky jako všude jinde. Je dobrý poradce a najde se i špatný, který chce jen oškubat lidi, takový ale ve společnosti dlouho nevydrží. Lékař vám předepíše jen chemii a nic s vámi neprobere. Ani to nejzákladnější, co máte pít a kolik. A ve škole vás to taky nenaučí.

Cinka
5x

A co třeba detoxikace těla? Když už piješ koktejl. :D Nikdo nehubne, když tělo nevstřebá správně živiny a nezrychlí si metabolismus, to ti nikdo neřekl? Věnuji se vnitřní výživě už hodně dlouhou dobu a detoxikace je přece základ. :) P.S. Herbalife jsem ze začátku odsuzovala a teď je pro mne z výživových hodnot na 1. místě.

Pita
1x

Detoxikace nespociva jen v piti koktelu a caje to nestaci.Pro detoxikaci nepotrebujete Herbalife,jsou i jine prirodni doplnky a taky detoxikacni jidelnicek.

jáňa

na detoxikaci jsou sice i jídelníčky, ale někteří lidé si raději koupí koktejl a čaj, které jsou mnohdy chutnější, než aby dávali za nějaký jídelníček 200Kč denně a u toho hladověli.

Victoria
5x

Tak to vás musím upozornit na pár věcí !:) (Myslím lidi, co kritizují něco o čem neví absolutně nic) Herbalife produkty nejsou ždáně produkty na hubnutí, po kterých zázračně zhubnete! je to jen ta správná výživa, kterou byste měli do těla denně dostat, což z jídla v supermarketu nedostanete a i kdyby, museli byste sníst denně tak 40 různých jídel! To ani nemluvim o porci ovoce a zeleniny! Že vyděláváme na tlustých? ach lidi, to je úplně vidět, jak o tom s prominutím hovno víte! mám toho dost! Copak nevidíte ty dnešní potraviny?? Kolik za ně sakra dáváte? a co vám to s tělem dělá? A navíc! to není tak, že hned po měsíci pitím koktejlu zhubnete deset kilo, to vůbec ne! Musíte samozřejmě mít pravidelný pohyb. Pokud nejíte aspoň pětkrát denně, ale hladovíte, tak to pardon, ale tím vážně žádných výsledků nedosáhnete. A to že přiberete, když to přestanete užívat taky záleží na tom, jaká je potom vaše životospráva! Je to asi jako když dítěti seberete hračku. Když jí má, je spokojený a šťastný, ale vezmete mu ji, začne křičet! jakmile buňkám vezmete tu správnou výživu, taky křičí! Ale co, je to vaše tělo! Můžete být vzorní a dělat všechno tak jak se má po celý rok, ale pochybuju, že to vydržíte...... Já sama mam teď úžansou detoxikaci, protože jsem byla těma všema sračkama tak zanešená a do tý doby mi nic tak nepomohlo. Protože tohle je pouze ta správná výživa se vším, co máte denně do těla dostat! ano, zhubnete, ale to proto, že se tělo srovná a vy začnete žít úplně jinou životosprávu. Já například už vůbec nemám chuŤ na kafe ani na sladký. Tuk mizí, svaly přibývajíí :) Jde to pomalu, tak jak to jít má a přesto se nemusím nijak rapidně omezovat a ivm, že mam dvakrát denně zdravé jídlo. Kdomě toho - nikde nenajdete napsaný na nějakým produktu Zdravé jídlo. Buď, že se nenahrazuje jako jídlo a nebo že je to jen doplněk... Jiank co se týče průjmů. Některý věci vás můžou trápit pár dní ještě víc, ale to je z důvodu, že se to všechno dostává ven. Pak se to zlepší a dlouhodobě to bude super! :) Ale každý je jiný a ne každého potká detoxikace hned na začátku.... Každý má vypít míň litrů vody nebo má mít víc bílkovin v denní dávce. Ale každý jsme z buněk! :)

Lucie

Dobrý den, já ty výrobky užívám, věřím im, ale zatim se neprojevil výsledek a pociťuju porád hlad...mohli by ste mi poradit co jíst a kdy jíst?

Cinka

Určitě můžu, je potřeba sestavit jídelníček správně, pokud ti produkty prodává neznalec vnitřní výživy (což je většina), nemůžeš se cítit lépe. :)

Eifi
1x

pokud to máš takto v hlavince posrovnané pak máš pravdu všichni na tobě vydělávají dokonce i ta pitomá prodavačka v krámě co ti prodává rohlíky,a nikdy nezhubneš dokad budeš zablokovaná,víš ono když si člověk každý den řekne že má rakovinu do půl roka ji opravdu dostane ,pokud si ty každý den před zrcadlem říkáš sem tlustá tak to i tak zůstane,já jsem váhu neřešila řešila jsem zdravotní problémy a víš co se stalo?Zhubla jsem 15 kilo a to včetně nabírání na svalovině,nevím co je to alergie,nevyskakujou mi kyčle,po 5ti letech jsem si byla zaběhat a víš co?2,5km a to nejsem a nikdy jsem nebyla sportovec,jsem dala jako nic.Jde o to co chceš,a pravda je to ,čemu věříš....S pozdravem [email protected]

Marek

Osobne užívám herbalife a jsem spokojeny. položte si otázku jak jsem jedl před užíváním a jak jím po užívání. Pokud je odpověď stejně. Tak se není čemu divit. Tělo začne přibírat protože se cpeme srač.... A možná si to ani nejsme ochotni připustit.

Nataša
4x

chci reagovat na názor janiK... Víš já beru Herbalife, Shapeworks už 2 měsíce a jsem strašně spokojená... Za dva měsíce užívání jsem shodila skoro 5kg a cítím se skvěle a hodlám vtom pokračovat... Není to o tom, že na nás tlustých chtějí vydělávat, ale oni jsou tu hlavně proto aby nám pomohli zhubnout a cítit se líp... A mě teda ta paní hodně pomáhá... Je skvělá a se vším mi poradí a pomůže... Jestli jsi přibrala tak to je mi líto, ale nejspíš si nedbala rad tvého poradce, protože kdyby ses řídila jeho radama vsadím se, že bys nepřibrala tak jako já !!!!!!! TAKŽE BYS MĚLA TADY VŠEM NAPSAT JAK TO VE SKUTEČNOSTI BYLO a přestat hanit Herbalife, Shapeworks protože mi se nedáme !!!!!!!!!

sarka
2x

Chci se zeptat ma nabýdnuty napoj Shape Works je pravda že mi to pomuže zhubnout ctu ruzne nazory a jsem na vaškach

Nataša
1x

ano je pravda, že zhubnete... já beru ten přípravek 2měsíce a mám dole 7kg a 11cm v pase... jestli někdo nezhodil tak je mi to líto... A nejlepší je mít k tomu svého poradce který vám vysvětlí jak přípravek brát... Já jsem také poradce a jestli máte zájem budu vám zdarma radit jak přípravek brát abyste shodila a nenastal jo-jo efekt... jestli máte zájem napište mi na mail [email protected]

Romík
2x

Aha Ty sama si prodejce tak to tu vychvaluješ do haleluja, není Ti ani trapné napsat příspěvek jak jsi za 2 měsíce zhubla 5 kg a a 3 příspěvky pod to napsat jak jsi už za 2 měsíce zhubla 7 Kg. Jste pěkní parchanti Vy prodejci. Na víc od Vás prodejců mi byla nabídnuta vláknina a koktejl téměř za 2500Kč a na netu mně to i s poštovným vyjde na 1300Kč. Jste banda podvodníky howgh!!!!!

mracek007

Zdravím všechny příznivce i kritiky HL. Chtěl bych reagovat na připomínku, že produkty HL jdou na netu sehnat levněji... JDOU, ale za jakou cenu??? Za nižší cenu, to se ovšem musí promítnout na kvalitě. Existují lidi, a není jich málo, kteří chtěji vydělat na lidské hlouposti. Do levnějších produktu jsou přimýchávány ruzné moučky, pudinky. Dokonce,světe div se, rozemleté kosti jatečních zvířat. Nechutné!!! Experti z řad vyznamných světových univerzit zkoumali složení těchto ''levnějších'' produktů a přišli na to, na co přišli. Podívejte se na stránky nabízející tyto produkty pozorně a najdete tam také informace o tom, že produkty vykupují!!! Proč asi???!?!?!?!?!?!?! Herbalife má celosvětově jednotné ceny ve všech státech. A prodávat je na internetu za nižší ceny je protizákonné jednání. Je možné, když jste stálý zákazník, že vám Váš poradce poskytne slevu, ale máte záruku kvality a zázemí HL, protože za výsledek ručí poradce, který vám zdarma udělá kompletní zákaznický servis. Nehledě na to, že na internetu nedostanete návod, jak produkty užívat. Což je pro nováčky nezbytně nutné, pro zoptimalizování dávek produktů, dle jeho zdravotního a fyzického stavu. Takže pro všechny, kteří chtějí objednávat na NETU jedna dobrá rada...vyhněte se tomu a kontatktujte raději zodpovědného poradce!!! Kdo by byl ještě na váškách, nechť mě zkontaktuje [email protected] a já mu zdarma a rád poradím...=) Mějte se všichni hezky a užívejte života. :-)

Pecan
1x

mracek007 se tady jen snaží zmanipulovat lidi takovou špínou, co už nemá obdoby, že??? Prej se přidávají do HBL neoficiálních produktů sračky - a to ani neví, že firmy, které HBL vykupují dávají největší důraz na expirační dobu a neporušenost výrobku. Proč taky, když je to asi distributor HBL a takoví lidi mu berou kšefty. Takové kecy co tady mele o nabídkách "Herbalife levně", najdete i na oficiálním webu HBL. Prej riskujete svoje zdraví.... Leda hovno zdraví, ale ztrátu jejich zisků z každého debila, co jim naletí, tedy včetně mě. Dal jsem jim za jejich pápáníčko 32.000 kč (prej vydělám 55.000) , reklamní plán mě vyšel na 8.000 kč - Nemluvě o provolaných částkách za telefon. Pravda je, že kontakty, díky placené reklamě začly narůstat a na mě se jich valily doslova desítky. Většina z nich, když zjistila, že se jedná o HBL, mě poslali do řiti, ale byli taky takoví, co si "objednali zákl. program za 3700" . samo jen na oko, potom nezaplatili a moje tel číslo odmítali..... HBL má velice krásnou pověst, tedy i když vím, že výrobky fungují, ale bude to asi o přístupu distributorů kle klientovi a jejich přemrštěným cenám, které si normální člověk prostě dovolit nemůže. Ale zpátky k mému příběhu. Co myslíte???? Co se stalo s investicí do produktů??? 32. 000 se mi válelo doma ve skříni a za celý půlrok, přes veškeré snažení a investic do reklam, jsem neprodal ani kulové. Tak to dost na mé nervy, našel jsem jednu firmu, která ty produkty vykoupila za ještě příznivou cenu 25. 500 kč. Chtěl bych Vám, milí zhrzení distributoři, kteří nic nevydělali (tak jak já) a nejen distributorům, ale i uživatelům HBL poradit a trošku udělat i reklamu, (o ní totiž HBL neustále mele) firmě, která stojí opravdu za poctu ať máme z těch očí pro pláč alespoň něco ------ www.he rbaprodukt.cz ------- Přeji Vám hodně úspěchů a zdravého rozumu a když Vám rodiče, sourozenci nebo kamarádi radí pryč od tzv. "podnikání s HBL" , nebuďte tak blbí jako já, dejte na ně, myslí to s Vámi dobře a patrně vědí o HBL své. S pozravem Pecan

Mirek

Tak si to kupuj na internetu, kde je to levnější. Ale už asi nevíš, že přes internet to seženeš levně, protože to odkupují lidi, kteří jsou odborníci na přerážení expidačních dob. Tak si kup levné výrobky přes net, třeba to obdržíš i se stoprocentními živočišnými protejny - S ČERVY. No a jinak, kdybys ty výrobky používal ve správném dávkováním a chodil na pravidelné kontroly ke svému distributorovi, tak účinek je stoprocentní. Nehledě na to, že když jsi s tím nebyl spokojen, tak jsi to mohl vrátit. Herbalife má totiž záruku do 30 dnů na vrácení peněz.

Petra

Celé Herbalife je už dávno pasé, protože produkty z řad veřejnosti už nikdo nechce! Sama jsem v této firmě delší dobu pracovala a vím, že jen několik málo procent distributorů dělá svoji práci dobře, a rozumí oblasti výživy.Distributorů. kteří rozumí výživě je asi 5%, ostatní jen papouškují fráze, které slyší na "školeních". Nejhorší je, že to nepoznáte, protože na Vás vychrlí hodinovou básničku a Vy si myslíte na jakého jste nenarazili odborníka. Ptají se každého na ty samé otázky, takže mají připraveno několik variant které přímo podle vaší odpovědi odpapouškujou.. Mimochodem, abyste mohli pracovat u Herbalife, v přijímacím pohovoru nemusíte mít ani základní školu a vezmou Vás. Školení se týkají pouze toho, jak co nejlépe prodat, dávají ocenění těm nejúspěšnějším a plácají se po ramenou jak si pěkně namastili kapsy... Celý svůj úspěch staví na tom, kdo co kde četl na internetu jako nevlivně působící na zdraví. Tak co to je za úroveň??? Produkty jsou pro naši společenskou třídu nechutně předražené (a není divu když si distributiři nechávají 25-50% zisku, který jim zákazník dá, takže když program na měsíc stojí 4000 - 7000 Kč, můžete si představit, jak radostně Vás vždy distributor přivítá).. Ale na druhou stranu, kdo to za ty prachy koupí? Já osobně stále piju koktejl a používám denní krém, ale jenom proto, že za to zaplatim pouze polovinu (za koktejl místo 1500 Kč pouze 750, a za krém taktéž). Bohužel po koktejlu ani nehubnu, jen se mi dobře chodí na záchod. Toť vše. Můj příspěvek nepatří kritice produktů, ačkoliv nejsou žádným zázrakem z hůry, a jsou nechutně drahý, ale lidem kteří si hrají na odborníky oblastí wellness a zdraví.

SHaitan

Tenhle slint jsem dnes nasel uz na nekolika forech. Typickej priklad toho, ze jedna pani povidala. Vsichni to prece vedi. Osobne si myslim, ze neni nad vlastni zkusenost. Taky jsem neveril a koktejl jsem zkusil, abych kamaradce dokazal, ze to nefunguje. Mam dole 9 kg a pres 20 cm na obemech. Takze osobni zkusenost... Jedine co by mne opravdu zajimalo, tak nejake nezavisle testy nezavadnosti, jelikoz se mi nedari nic takoveho najit. Dulezita jsou fakta, ne kecy lidi co maji potrebu hanet...

Renáta

Brala jsem Herbalife skoro rok a zhubla jsem pouze 2 kg, a to jsem se stravovala přesně tak jak jsem měla... Na každého to působí jinak.

Jana
1x

No ono to ani tak neni o tech produktech. Je to spis o distributorovy. Mela jsem nejakou pani (s prominutim nejakou babcu z vesnice) a ta mi prodala ty vyrobky a rekla mi to spatne a ja pribrala, ale asi po roce jsem to zkusila znovu s nejakou firmickou kde meli vsechno dost profesionalne zpracovany (dostala jsem jimi vyrobené návody a všechny mozny slevy a vyhody pro zakazniky) a jsem spokojena. Beru to dva mesice a uz mam asi 6 kg dole. Jestli chcete tak mi napiste a ja vam na ne dam kontakt [email protected]

Radka

Četla jsem různé názory na různých diskuzích a nevěděla jestli do toho mám jít, nebo ne. Názory se hodně lišily. Ale komu Herbalife nepomohl,tak ho haněl takovým sprostým způsobem, že jsem usoudila, že to není o produktu, ale o lidech. Tak jsem ho zkusila. Během měsíce jsem shodila 5kg. Teď mám postavu jakou jsem chtěla, ale beru to dál, protože je mi po tom fajn. Nejsem tolik utahaná jako dřív a mám víc energie.

Alvap

Čauky, teda já nechci hanět, protože s vitamínovými doplňky HL jsem spokojená. Ale mám problém s koktejlem - do dvou hodin po požití je mi blbě hlady. Mám problémy se štítnou žlázou a přepadává mě hled, který musím kontrolovat, ale ten koktejl jakoby to ještě podpořil. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Mamina na mě kouká, jak kdybych spadla z višně, ona je děsně spokojená. Už jsem zkoušela místo večeřě, svačiny, snídaně, poloviční dávku + zeleninový salát a furt je to stejné. Sním pak dokonce 2x víc než bez koktejlu, protože mě vyloženě bolí žaludek, když to nesním. Díky za rady :-))). Pa

Jirka

V prvé řadě ti gratuluiji, že si zvolila Herbalife a ne nějaké prášky. Sám jsem ho vyzkoušel a také jsem měl hlad. Doporučuji přikoupit Protein a přidávat lžičku do koktejlu. Potom už hlad nemáš. Protože jsem neznal účinek Proteinu dojídal jsem se večer ovocem a zeleninou a také knakenbrotem a dalšími křehkými plátky chleba a tak zvaným rýžovým polystyrénem .

Jirka

Na závěr mého příspěvku ti sdělím, že jsem za 3 měsíce shodil 9 kg a to trvale.

Jana
1x

Já kdysi koupila Herbalife koktejl a výsledek byl ten, že jsem po něm ani nepocítila, že jsem vlastně něco "snědla" a lovila, co bych si kde dala k tomu (prostě mi to přišlo, jako bych si dala třeba kapučíno nebo nějaký jiný nápoj bez jídla) + jsem začala mít problémy se zácpou (prášek jsem nadále používala spíše jako dobrý vanilkový mléčný koktejl s tím, že max 2 lžičky za týden). Teď jsem se dostala k Sunkins a vypadá to o mnoho líp. Výsledky zatím (po několika dnech) nejsou, ale snad přijdou. Tedy - nějaký výsledek už mám - najednou nemám chuť o půlnoci vymést půl kuchyně a mám mnohem víc žízeň, takže piju "správně" přirozeně - měla jsem problémy s pitným režimem (a proto i problémy se zácpou u Herbalife, ale to se nikdo moc nesnažil řešit, u Sunkins jsem se dostala i k mnoha tipům, jak "vyzrát" na pitný režim). A "koktejl" mi nepřijde jako koktejl, ale spíše jako instantní kaše, která mě osobně opravdu zasytí (hlad mám po cca 2-3 hodinách "na svačinku", což je správně - akorát to vyjde na 5 správných jídel denně, dám si dopoledne něco drobného a pak oběd). Koho by zajímalo víc, pište klidně na merope zavináč volny.cz - vypadá to, že Sunkins zatím nejsou moc známá firma a přitom je česká, i výrobky jsou české.

Monis

Sunkins není tak známá firma, protože ji před pár lety založil bývalý distributor Herbalife, kterému Herbalife zrušilo smlouvu pro neetickou práci. U Herbalife byl přes 10 let-tedy žádný nováček. Sunkins je tedy "český Herbalife" . S pozdravem :-)

Radka
3x

taky mám problémy se štítnou žlázou - s HBL jsem zhubla za 5 měsíců jen 5 kg, ale taky 10 cm v pase. Cítím se lehčí, ne tak unavená a poradce mi pomáhá. Ke štítné žláze jsem vyzkoušela, že je dobré si ráno udělat jídlo do krabičky na jednohubky, a pak celý den konzumovat. Ráno koktejl, přes den kostičky jednohubek a kolečka ovoce a zeleniny a večer koktejl. Špatně mi je teď spíš, když se najím najednou.

Eva
5x

Na preparáty nevěřím, zhubla jsem při konzumaci normálních potravin a všech, chodila jsem do práce a měla normální stresy a šlo to, mrkněte se na fotky .Eva

Alda
1x

Někteří lidé se chovají sprostě naprosto ke všemu, co jim nevyhovuje. Třeba oblíbená hláška na Fiaty a pak je spousta lidí, kteří chtějí jenom Fiaty. Mě by akorát zajímalo, když někdo takový je třeba proti nějakému autu a teď pro něj přijede taxikář se stejným autem. Už ho vidim, jak mu řekne, že timhle autem nikam nepojede, protože ho nemá rád. Je zticha a je rád, že se veze, takže nechápu. Lidi chtějí zhubout, ale když jim někdo nabídne řešení, tak hledají výmluvy. Víc přemýšlet a míň číst kritizování lidí. Osobně nechápu, jak někdo, kdo má 20 kilo nadváhy může dělat výživovýho poradce nebo dietologa apod. S pozdravem hrdý a nezávislý distributor Herbalife Aleš Valenta

Lenka

Nechápu lidi, co pořád haní Herbalife. Mě tak úžasně pomohl a můj poradce je milý, vlastně se z něj stal můj kamarád :) Výrobky jsou skvělé, zhubla jsem, nejsem unavená... prostě jednička !

Skyline

Ano jak to tu už bylo psáno není to produktech ,ale o lidech. Zhrzení distributoři a zákazníci ,kterým to nic nedalo a proč? Lež a podvod. Místo aby poslouchaly rady a následovaly program tak jak je nastaven pro pozitvní výsledek,tak se objeví známé JÁ MÁM NA NĚCO CHUŤ. a místo aby člověk něco překonal a poradil se jak na to tak šup do špižky pro nějakou mlsku a hooodně kalorickou. Následek??? Váha místo aby klesala jde víš a víš. Jelikož mám za sebou zdravku a jsem čerstvě po škole tak vím dost o buněčné výživě. Mnoho lidí toto nevnímá na co jim je se zajímat o buněčnou výživu když chtějí zhubnout. A to je ten problém, dokud není tělo - buňky dostatečně vyživené a zbavené špatných látek není snadné jít s kily dolů chce to trpělivost a ne to vzdát protože jsem za měsíc nezhubl(a). U každého je to individuální, každý nemá tělo ve stejném stavu a u některého ta buněčná regenerace trvá déle podle toho jaký měl živ.styl.ZMĚNA STYLU,STRAVY,ZAČÍT FYZ.AKTIVITU DBÁT RAD = ÚSPĚCH A S PŘEBYTEČNÝMI KILI SE MŮŽETE ROZLOUČIT NA VŽDY. HERBALIFE NENÍ ZÁZRAK ONA VYUŽÍVÁ ZÁZRAKY PŘÍRODY A VĚDY A TUTO PRÁCI OCENÍ MÁLO KDO. OSOBNĚ VÝROBKY UŽÍVÁM A NIÍKDY JSEM SE NECÍTILA LÉPE.. NEDEJTE NA TYTO DISKUZE VĚTŠINĚ TO POMATE HLAVU JO NEBO NE? A CO KDYŽ... PROSTĚ TO ZKUSTE A UDĚLEJTE SI VLASTNÍ NÁZOR HLAVNÍ JE VĚDĚT ŽE CHCI ZMĚNU A DÁT NA RADY VAŠEHO PORADCE. JÁs distribucí začínám a nebýt vlastních zkušeností a škole tak toto propagovat ani nebudu. Můžete si koupit tisíce různých doplňků a prášků atd ale méně kvalitních a když si spočítáte peníze za tuto útratu a útratu herbalife tak vám výjde stejné číslo za 1 plnohodnotný produkt než za zbytečných 10. Ijá když jsem uslyšela ceny se mi protočily panenky a říkala jsem si tak to ne ale když jsem si uvědomila skutečnost tak jediná má odpověd chci kvalitu né vyhozené peníze za žádný účinek...

Eifi
2x

Gratuluji k novému kroku do světa,sama jsem měla podobné zkušenosti se všemi možnými produkty všeliakých firem a dnes?starám se o kulturisty a teda poviim vám že někteří jsou pěkně natvrdlí,mám na programu maminu,pár dětí nějaké lidičky na hubnutí i na přibrání aj rodina se sama pustila do programů klientům se denně věnuji,pomáhám jim změnit stravovací návyky,odnaučuji kouřit,špatně jíst učim je hlídat si vitamíny,minerály,aminokysel iny,vlákninu,bílkoviny aj včetně éček,zjištuji historii potravin ta je u některých kusů velmi zajímavá,děláme pro ně různé akce,výlety ,klientské dny,den otevřených dveří nějaké to cvíčo máme tu pro ně aj kartářku nebo numeroložku a spoustu zajímavých aktivit,která firma ozkoušená,atestovaná,patent ovaná,rozšířená v 67zemích světa s 6-ti mil.momentálními spokojenými klienty s 25letou praxí vám dá takový servis,pokud máte dobrého výživového poradce nebo distributora s dlouholetou praxí tak se vám memůže stát že budete neúspěšní,není pravda že to lidi nechtěj lidi už vědí že potřebují pomoct jen se koukněte do své rodiny kolik z vašich nejbližších třeba babiček má třebas 10-15-20let léky proti vysokému tlaku,cholesterolu,ucpanách cév a já neim čemu všemu možnému..a vyléčili se?Léky jsou potřeba o tom ani slovo,ale zajímalo by mě kolik z vás co ví o lékách a neatří mezi lékaře,zná spoutu lékařů kteří to papkaj a proč?protože oni vědí i backham to ví aj těch sportovců je vela a vědí že jim to pomáhá mají výborné výsledky....něco vám povim když si před vás stoupne 12 holčina se 152cm a 76kilama s pláčem že ji doktor posílá do ozdravovny na hubnutí a dává jí přísné diety a ona stále nabírá díky jojoefektům a vůbec nebere v potaz že to dítě ani nesmí držet dietu že to do vývoje může přinýst otřesný výsledky(také prineslo po 5letech u tohoto lékaře má holčina vysoký cholesterol bere na to 2prášky denně,má náběh na cukrovku a zanešené žíy,spoustu alerdií a virážky ).ta holčička stála předemnou,odešla odemně s tím že zaprvé změní lékaře,mamina se po měsíci na zdravé stravě rozhodla mi naprosto důvěřovat a koupila ji výživu a holčina mi de dolů čistě na tukách,snižují ji léky cítí se skvěle děti se jí přestali smát,začala mi plavat,zlepšuje se ve škole........pojdte mi říct do očí že to nefunguje,že těm lidem nemůžu pomoci když já vím že díky edné firmě sem to dokázala a je mi jedno jak se jmenuje nebo kolik lidí ji zkazilo jméno ,teď jsem tu já a v mém okolí jsou mě podobní lidé kteří nechoděj přes mrtvoly,kteří pomáhají...........a víte co?Je jedno jak to dokážete ,jak dlouho Vám to bude trvat nebo jakou cestou se dáte,důležité je si uvědomit že bohužel (bohudík) se sebou musíme něco dělat,a kdy až ná bude 45 a bdem po druhém infarktu?necháte to zajít tak daleko?Je jedno jak ,myslíte že to dokážete jen stravou?nebo tím že budete plácat 4 různé firmy jen díky tomu že jedna nemá vše co potřebujete?Je to jen na Vás důležité je se rozhodnout a začít s tím něco dělat,když ne dnes ani za týden tak nejspíš nikdy!.....přeji krásný týden s pozdravem Vaše Eifi [email protected]

Věra

Naprostý souhlas. Mám stejné zkušenosti a to navzdory počátečním silným předsudkům založených na zkušenostech s HL v 90.letech. Je to lidech, kteří s produkty pracují a jaký servis k tomu klientům poskytují.

Petr

Takže vlastně bez HerbaLife výrrobků se nedá nikomu pomoci? Co je tohle za hloupost? proč někoho navykat na nějaké umělé produkty, když je na trhu spousta potravin (nemyslím doplňků), na které by si měly lidé zvykat?Budeme snad místo potravin kupovat krabice s práškem, pro bydatný koktejl a krabici s vitamínama? Co takhle do jedné ruky mrkev a jablko a do druhé celozrnné pečivo?Proč je ta příroda tak rozmanitá a dokonale vyvážená?To asi z toho důvodu, že to člověku nevyhovuje a misí si vyrobit umělé produkty....

Petr

Když se třeba podívám na pořad Jste to co jíte, nikde žádné koktejly ani prášky nevidím a přesto vše funguje s běžnými potravinami jak má. Používání koktejlů je pouze pohodlnost a ta něco stojí. Pokud máte dost peněz tak hurá do toho, a´t zvýšíte příjem lidí, kteří pak v klidu vydělávají na vaší pohodlnosti miliony. V první řadě to chce výživového specialistu a ne někoho, kdo si přečte pár stránek moudra vytržených z kontextu. Úspěch tkví na přesném diagnostikování stavu a správném poskládání NEJEN jídelníčku. To může zajistit pouze odborník (nejlépe doktor) s patřičnými přístroji za desítky až stovky tisíc...jinak do Vás nikdo nevidí a z malého problému se okamžitě stane velký....chcete lidem opravdu pomoci nebo hledáte výdělek za každou cenu?Člověk není hračka na které si můžete dovolit dělat chyby. Některá chyba někoho může stát i život a to z toho důvodu, že si někdo po dvou měsících čtení mouder hraje na doktora....

radana

Ahoj, no tak to je to stejné, jako třeba když chovatel chce mít zdravé zvířátko, psa, kočku nebo jiné....také si mu nedovolí dávat pouze jídlo, ale především a v mnoha případech jí pouze granule kde je nutriční hodnota zaručena a pijí pouze vodu, oproti lidem, kteří sní kde co....a myslí si, že ovoce ze španělska a maroka jim dodá nějaký vitamín. I člověk především by měl pít vodu. Dneska je to byznys, farmacie nás potřebuje nemocné,potravinářský průmysl hladové a nenažrané a když někdo vyrábí něco co pomůže mě nebo mé rodině být zdravější a usnadní mi to život, sem jedině pro:-) Mě nevadí jíst 30 let zdravé jídlo, namísto bílých nebo tmavých rohlíků....a sama opravdu nemám čas si denodenně vyrábět své vlastní pečivo:-)Moje zkušenosti.

Věrav

Prosím, trochu češtiny, to se nedá číst. Děkuji

Eifi

omlouvám se za překlepy,pozdravuji všecky lidičky i ty kteří nevěří třebas na to jednou přijdou ,a všem lidem kteří si chtějí upravit svoje zdravíčko,tělíško i psychyku přeji mnoho úspěchů.

DRABOS

Můžu potvrdit výborné účinky, stravuji se HBL pouze měsíc a zhubnul jsem 7kg, samozdřejmě i sfyzickou aktivitou. Pokud opravdu jedete podle plánu, který je vám doporučen, tak výsledek je 100%. Takové řeči, které jsem se dočetl, že to nefunguje jsou zcestné, je to opravdu o pevné vůli. Je potřeba si stanovit cíl a jít tvrdě za ním. Kdo tvrdí, že to nefunguje tak lže všem a hlavně i sám sobě. Pravda je, že to není nejlevnější, tak už jen proto je škoda to nedodržet a pozobávat nesmysly. Já osobně jsem si stanovil cíl zhubnout 14 kg a věřím, že za další dva měsíce jsem na kilech, které jsem si stanovil. Tak všem, kteří chcete opravdu zhubnout a zdravě žít vám vřele doporučuji se do toho pustit.

MUDr. Jana Kolomazníková
3x

Myslím, že hlavní účinek není v produktech Herbalife, ale v tom, že lidé drží režim a doplňují živiny. Sama jsem kdysi v naší dietologické poradně Herbalife používala, ale nyní jsem přešla na české produkty Sunkins. Mají vyváženější poměr živin a jsou komplexnější. Po 6 měsících mohu u klientů porovnat výsledky a ty u Sunkins jsou stejné co se týká úbytku váhy, ale daleko lepší při krevních testech.

endy

Chtěla jsem se zeptat-teprve 1.den mám herbalife a mám strach,jestli další dny nebudu mít nějaké žaludeční nebo střevní potíže-myslím tím průjmy,na které normálně dost trpím.díky za odpo

Andrea

ahoj lidičky,právě mi byl nabídnut produkt Shapeworks za 3600 Kč,není pravdou,že přípravky téměř shodného složení jsou k dostání za zlomek této pro mě vysoké částky?

Hana

Přečtěte si co je napsáno nahoře. Levné produkty jsou vykupovány a mají jiné složení, proto jsou tak levné. A pro ty co říkají jak je to drahé drahé, tak si uvědomte kolik jste utratili za jídlo kvůli, kterému jste tolik přibrali.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce