Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

HERBALIFE, SHAPEWORKS

Když to přestanete užívat, tak stejně přiberete. Prostě nejlepší je cvičení, začít jíst zdravě a pravidelně v malých dávkách.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jožka

Levné ještě neznamená,že jsou jiné.Kupuji si na netu od firmy,která garantuje původ a platím polovinu toho co nabízí distributoři,takže mi to připadá,že jde spíše o to "slušně"vydělat.Mám levné a funguje to,od listopadu mám dole 11kg a ani nemám žádného poradce,jen jsem se naučil jíst,tak ja se má.Je to o vůli.Možná to někdo míchá,nevím,ale tady psala bývalá distributorka,že původní ceny jsou 750,- kč ,tak proč je rádoby "poradci"prodávají až za 1.500,- za Formuli 1 ?O čem to svědčí ?A pokud to pijete 2x denně,(21 dávek v balení)tak to pořádně leze do peněz!

Jitka

Vážení, nejsem distributorem H., ale třeba brát na vědomí, že částka za produkty je nadsazená, protože se počítá se zákaznickým servisem a podporou všemi směry. Nedivte se tedy, když vás vlastně nezajímá dávkování a důležité kontroly a děláte si vše sami doma na bobku, tak že to nefunguje. Potom se to lehce soudí.

Pecan

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Eifi
1x

Pecane,pověz,když budeš mít masnu a řezník ti bude dodávát to nejlepší maso a salámy v okolí,budeš mít výbornou klientelu a bude se o tvém krámě mluvit v dobrém v širokém okolí,co se ale stane,když si za pult vemeš protivnou prodavačku?Můžeš mi odpovědět?To e zamyšlení pro každého.Lidički pokud chcete pracovat v jakémkoli podnikání je důležité ne-li prvotní začít pracovat sám na sobě a rozvíjet se pak teprve můžete rozvíjet své podnikání.Skuzte třebas takové základy jako je četba knih na osobní rozvoj,velmi Vám pomohou!!S pozdravem Vaše Eifi

Pepe
1x

Nu tak asi má tak trochu pravdu, neúspěch je rozhodně zkaženým jménem.Výrobky jsou však špičkové, jen jak zde bylo řečeno, na naše poměry dost drahé. A s těmi produkty mám stejný problém, dochází jim sp.datum a ne a ne to udat. Navštivil jsem stránky pro výkup a i když počítám největší distributorskou slevu, za kterou jsem všechno rozhodně nenakoupil, nabídli mi ani ne polovinu. To mně tedy docela nakrklo.

MARTIN

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Lucia

Dobry den, nemuzete mi pomoct sehnat poradce pro regulaci? Ja produkty mam. Dekuji vam. [email protected]

Lucia

Dobry den, mam produkty ale nemam poradce aby mi sestavil program primo namne. Muze mi nekdo poradit? Dekuji a budu moc vdecna. Lucia

Lucia

Muj email je [email protected] Dekuji

nezavisly distributor
2x

Kdyz to tady tak ctu tak se musim smat :-D 1. K prodeji pres internet: -mam kamaradku kterou nedavno kontaktovali lide z internetoveho obchodu a vykoupili od ni produkty ktere mela doma po manzelovi a byli 10 let stare. Procpak to koupili kdyz je to neprodejne??? (ti co kupuji pres internet by se nad timto meli zamyslet :-D) -zbozi na internetu nemusi byt jen prosle, staci kdyz jsou produkty vystaveny teplote vyssi nez 42 stupnu a uz jsou na vyhozeni, nebo presle mrazem to uz se taky neda jist, nebo trochu zvlhle a pak ususene(vystaveno plisnim). Na internetu mate jiste 100% jistotu ze se toto nestalo ze? :-D -kazdy rok se delaji pruzkumy zbozi z internetu a nasli se takove veci jako mouka misto proteinu atd. a uprime receno na prvni pohled to nepoznam ani ja a to jsem oficialni distributor a vyrobku jsem snedla hromadu. To bych radsi zaplatila o 200 navic nez bych riskovala ze mi mouka s vodou zaserou celej travici system kterej se z toho uz nemusi vzpamatovat :-D -tem co riskuji preji hodne zdaru -vyhody distributora:videl vas!!! vi s cim konkretne mate problem, kolik mate svalove hmoty, kolik tuku a jak pracuje vas bazalni metebolismus(to na dalku fakt nezjistite). poradi co delat kdyz se dostanete do obdobi kdy vam to nehubne. Omeri vas a zjisti jestli nehubnete vubec nebo ze jste zhubli 2kg tuku a pribrali 2kg svalove hmoty (to pres internet taky neni poznat :-D). Pripravi vas na detoxikaci a v pripade potreby je kdykoliv na telefonu nebo v kancelari. Ma osobni zkusenosti, kdyz nahodou neco nevi nebo se klientovi deje neco s cim zkusenosti nema, ma mu kdo poradit a pomoct. 2. K vyrobkum - vloni v lete jsem mela krasnys 102kg zive vahy, vnitrni opary (dasne, jazyk, krk, zaludek), astma, nabeh na krecove zily, mrtveni v leve noze, odrovnany travici system (je mi 21 let). Kdyz jsem s temito problemy byla u lekare(konkretne u 5-ti) vsichni odpovedeli stejne: S tim se smirte to mate na cely zivot! V lete v roce 2008 jsem se setkala s firmou Herbalife. Nemela jsem s produkty zadnou zkusenost a byla jsem hodne skepticka kdyz mi rikali jak skvele se s tim hubne a jak to pomaha telu aby bylo zdrave. Neverila jsem ani slovu, ale jelikoz jsem prisla na pracovni inzerat a chtela si neco privydelat tak jsem si rikala at je to jaky chce, ze ja jdu pracovat a nic z toho jist nebudu. Jako kazdy zaregistrovany distributor jsem dostala na vyzkouseni nejprodavanejsi sadu vyrobku. Tak jsem si rekla ze kdyz uz to mam doma tak to teda ochutnam. Po 5 dnech se zkratila moje doba spanku ze 14 hodin na 9, zacala jsem se probouzet dokonce pred budikem!!!! Prestala jsem byt unavena, jako kdyz koupite do auta fakt dobrej benzin :-). Dalsi prekvapeni me cekalo po mesici kdyz jsem vlezla na vahu a ta ukazala o 6kg mene!!! K dnesnimu dni mam dole 17kg tuku, navrch 4kg svalove hmoty, astma pryc, krecaky pryc, mrtveni v noze pryc, opary pryc a vcera jsem si dala superostry steak na grilu a moje travici soustava jen spokojene vrnela. 3. Ke klientum - Lide co maji negativni vysledek: Spousta lidi ocekava od produktu zazraky :-D. Nenechte se vysmat. Pokud snidate 50 let 2 rohliky se salame,cornflakes nebo nesnidate vubec. cpete do sebe emulgatory, stabilizatory, kazdy den maso, ruzne oplatecky, bramburky, pizzu,mohla bych jmenovat tamer vsechny lakave potraviny vcetne 40x chemicky osetreneho jablka a dalsiho ovoce a zeleniny(treba rybi rajce. jak vam chutnaji???do rajcat se dodavaji hormony z ryb aby rychleji rosly :-D)...... Nemuzete potom cekat ze z vas kila spadnou za 3 mesice. Telo potrebuje vycistit, vyzivit a pak kdyz uzna ze jste na nej hodni dost dlouhou dobu tak pusti nejaky ty kila dolu. Pokud je vam 20 pujde to rychle protoze organismus jeste neni tak moc znicenej,ale pokud je va 40 a vic tak si dejte aspon 3 mesice regeneraci a pak teprve zacnete hubnout. Kdy toto nepochopi pak muze svuj vysledek nevysledek povazovat za negativni :-D. p.s.: telo se cele obnovi jednou za 7 let takze necekejte ze kdyz snite 3 koktejly tak se vsechno vyresi :-D

Nezavisly distributor

Nedavno jsme spocitali ze aby clovek zhubnul kilo sadla sportem musi 14 hodin bezet. pri predstave ze chci zhubnout 20kg za pul roku: musela bych tudiz nabehat 280 hodin-92 minut behu denne. Uz vidim nekoho kdo ma 30 kilo nadvahu jak beha 1,5 hodiny kazdej den po dobu pul roku :-)))))

zhubnout 20kg za půl roku je opravdu možné, ale běhat 90minut denně je dřina. Zajímavější cesta vede přes správnou životosprávu. A jaká je cena, kterou za těch 20kg zhruba zaplatíte? Jídlo vychází zhruba na 80-100kč denně plus nutné potravinové doplňky za cca 80kč denně. Což vychází na cca 30 000kč za půl roku. Na první pohled veliké číslo, ale váš zdravotní stav se natolik vylepší, že získáte minimálně pět dobrých let života navíc. A za pět let navíc vyděláte minimálně desetinásobek z 30 000kč. No tomu říkám super investice!! To je zase moje matematika, tak se mi ozvěte Martin

Eifi

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

tweety

Zdravím všechny spokojené i nespokojené uživatele těchto produktů. Já osobně jsem ze začátku také nedůvěřovala,ale vyzkoušet to,bylo silnější.Jako většinu mamin po porodu,se i mě držela kila. Nyní mám o 10 kg méně za 5 měsíců a hlavně se cítím skvěle jak fyzicky,tak psychicky.Mohu jen doporučit!!!!!!!!!!

baaara
1x

Podle mě tu jsou negativní reakce od lidí,kteří vůbec nevědí o co jde a nevyzkoušeli. Já mám od toho výbornou poradkyni,která mi díky herbalifu pomohla zhubnout za půl roku již 13 kg. Pokud by byl zájem,předám kontakt

pavel

je logicke ze kdyz neco jime nebo bereme z nejakeho duvodu a za cas prestaneme uzivat tak se ten duvod vrati...je snad ligicke ze natom clvoek zhubne a jak prestane jista vrati se k bezne strave ze se mu hmotnoust vrati to je stejny jako lidi co chodi do posilovny uzivaji protein priberou 10kg svalove hmoty a nasledne prestanou cvicit a jist protein a divi se ze svalovina jim mizi nechapu proc se divi neni snad logicke komu to pronde nelogicke tak by mel zacit vic cist a trochu vice zjistit o tom jak rpacuje lidske telo to stejne je to s pripravky hl ja osobne je uzivam zatim "jen" 3 tydny a musim rict ze jsem nesmirne sokovan ucinky...5 let jsem se potykal s aknozni pleti a tento problem sme za tuto kratkou dobu vyresil jako sportovec jsem mel problemy s unavou a nedostatkem energie kterou em bezna strava nedodala, shodil jsem +-2kg a zachvoal si svalovou hmotu...a ti co kritizuji hl tak maji jen problem se svym egem:)a hlavne chtel byhc kritiky videt jak vypadaji a videl jsem spostu lidi co uzivaji hl hlavne na fotce pred tim a tim sem byl taky sokovan.)lide pisi jak je to drahy ze distributori jsou zlodeji vy co to pisete podivejte se kolik mesicne utratite za ruzne doslova picoviny jako jsou cigarety,kava,cokolady...progr am na hubnuti proste ten zaklad vam vyjde denne na 60kc +- podle me neni moc pro zdravi cloveka ale dneska je doslova i u nas¨nejen v arabii atd analfabetu kteri maji nazory na neco o cem nic nevi nebo to ani nezkusili:)ja rikam zkuste to pak mluvte,kritizujte me to zabira ja jsem spokojen a muj jidelnicek a zivotosprava se uz bude vzdy skladat z techto doplnku stravy:)

Nikki

Zdravim, taky jsem byla jedna s tech co si cetla diskuze ohledne HL a musim rict ze me nejake prispevky hodne zrazovali od toho, zda to zkusit nebo ne. Nakonec jsem do toho sla i za tu pomerne drahou cenu. Uz po par tydnech byly znatelne vysledky (hlavne na stehnech). Ted uz to budou asi 3 mesice co to beru, mam kazdy mesic jinou prichut koktejlu, takze mi to stale smakuje i kdyz bych si radeji misto ranniho koktejlu dala snidani co tak miluji, snazim se to dodrzovat. Citim se mnohem lip, uz jen z toho duvodu, ze je ta zmena videt, zhubla sem 5 kilo za celou tu dobu, dokonce si dopreju i sladky ve vecernich hodinach, ale je treba snazit se to dodrzovat, tak uvidime jak dlouho to vydrzim. Kazdopadne DOPORUCUJI

vera
1x

No, když tady čtu ty reakce,tak je vidět,že sem píše většina distributorů herbalife,že to tak vychvalují. HL byl "in" tak před 10 lety, to ho brala kamarádka, která po pár měsících braní,měla takové deprese,že na doporučení lékařky, ji byl zakázán. Po té, co přestala HL brát, připrala nejen to co zhubla, ale i kila navíc a dodnes se trápí s nadváhou,jak má zničený metabolismus těmi zázračnými koktejly. Já mám zkušenosti s kosmetikou HL, ovšem velmi špatné, šla jsem na kosmetiku ke "kamarádce" a ta mi začala nutit všechno z HL, což jsem ju poslala .... z té vaší masky, naplácala na obličej, která mě tak šíleně pálila,že jsem si ji chtěla umýt - ale prý to tak má být, jak mi bylo řečeno, tak z té jsem se tak osypala, že jsem skončila na kožní...... Je ale fakt,že mám citlivou a alergickou pleť, nicméně jsem před tím kamarádku varovala,ale ta tu kosmetiku vychválila - jak nějaký zázrak a tak to dopadlo. To je můj názor na celej HL a když někdo do toho chce vrážet peníze, at si je vráží. Já celej život sportuji a omezuji se v jídle - nežeru večer, necpu se denně zákuskama, bůčkem atd., tudíž nevážím 100 kg jak někteří a HL mi může být totálně ukradenej. No jo, jsme to co jíme,že....... Nejvíc mě rozesmálo to, že všichni z HL doporučují jen ty svoje "zázraky" ale vůbec nemluví o pohybu, to je paradox, co? člověk zhubne, jen pokud se hýbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! Já radši ty peníze co bych za měsích dala do HL investuji do sportu a kvalitního zdravého jídla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Takže je na každém, ať si udělá svůj názor. Ono totiž nejde sedět na prdeli, pít koktejl a čekat že zhubnu..... Trochu logiky.....

Martina

Se taky divím, proč je tolik tlustých lidí. Stačilo by přece vypít koktejl

miisza

...mě by dost zajímalo, co to znamená to kvalitní zdravé jídlo, vzhledem k tomu, že vím docela dost o tom, jak se v dnešní době potraviny upravují. Jinak souhlasím s tím, že jenom pití koktejlu za nás vše nevyřeší, je třeba upravit jídelníček a začít se hýbat. S tím vším by měl ovšem kvalitní distributor HB pomoci. Já mám s Herbalife velmi dobré zkušenosti, protože jsem si tak vytvarovala postavu, zbavila se akné a především si vyléčila gynekologické problémy. Kvalitní distributor by se měl zúčastňovat školení jako například to nedávné v Praze, přednášeli tam držitel Nobelovy ceny za medicínu Luis Ignarro nebo třeba také Madeleine Albrightová. Hlavně nesmíte naletět a musíte požadovat k výrobkům i dobrý servis.

Lucie

Zdravím všechny, pročítám si tu jaké odlišné názory na tuto firmu máte, ale můj názor je takový, že kdyby nebylo negace nebylo by pozitiva. Nemohla jsem se rozhodnout zda si mám koupit produkty pres net nebo od poradce, nakonec jsem dala na peníze. Opravdu mi přišel originál koktejl a vláknina,ale s prošlým datem.Nešlo to vrátit, když jsem s tím přišla za tím poradcem, dal mi přečíst, že pokud by se to stalo při prodeji od něho, bez problémů mi vrátí peníze, je to na poxlách i psaný, že je záruka vrácení peněz a že tyhle produkty lze koupit jen přes nezávislé distributory. Přišla jsem o peníze, ale z koupi z netu. Ted jsem cetla na jejich stránkách, že tato firma neručí za tyto výrobky, mrkněte na to taky. Doporučuju nic takového nekupovat, kdyz už chcete ušetrit, zeptejte se poaradce, jak by jste mohli získat 25% slev a on vám ji, pokud je sloidní poskytne. Jinak nebýt jeho poradenství, tak bych to jedla tak nejak jak se pise, ale díky němu mám teď výsledky, zbavila jsem se zdravotních problémů a konečně nemám celulitidu a ženské problémy. Tak hodne stěstí všem, který se do toho pustili taky a chci jen pripomenout, ze se dali na tu spravnlu cestu

Paja

Mám takovou blbou otázku...můžu užívat koktejly HL i s prošlou dobou spotřeby? Nebo je to datum jen orientačně?

fittka

Lidičky, kdy už konečně pochopíte, že strava dělá z 90% člověka zdravého a doplňky jsou jen doplňky...opakuji DOPLŇKY. Proč to tak zdůrazňuji? Protože místo toho, aby lidé začali jíst vyváženou a hodnotnou stravu, která je zárukou kvality, nízké váhy a pocitu být zdravý a fit, tak radši utrácí za něco, co má být pouze pomůckou ke kýženému efektu. Zdá se mi, že mnozí si prohazují význam - doplňky považují za svou zázračnou hubnoucí stravu a stravu za něco zakázaného. Vzbuďte se a netrapte organismus nevýživnou stravou, která není schopná poskytnout základní spektrum živin, vitamínů, minerálů a vlákniny. To je jako zaměstnání a brigáda - zaměstnání vás uspokojí, brigáda je krátkodobá a finančně neuspokojivá. Jídlo vás uspokojí i vyléčí, doplňky jsou krátkodobé a navíc drahé!! Já vám taky dokážu za 5000,- nabulíkovat, že ty koktejly obsahujou vše, co potřebujete :-)) Máme výživovou poradnu v Praze (na webu Bio-Life.cz) a jsem alergická na takové drahé hubnoucí koktejly. Ano, možná fungují a lidé hubnou, ale nechte si schválně udělat rozbor krve nebo něčeho jiného, jestli vám v organismu nechybí nějaké látky. Až toto někdo udělá a po několikaměsíčním užívání koktejlů mi přinese rozbory, že všechny látky jsou normálu, jak mají být a tělu nic nebude chybět, tak se mu pokloním a poblahopřeji;o) Myslím, že budu stát ještě dlouho vzpříma :)

xyz
1x

užívám to již týden, a je to skvělé. necítím hlad, mam pravidelnou stolici, což se mi až s tímto programem ustálilo. citím více energie, chodím spát ve 12h a ráno mi nedělá problém vstanout i v 7h. (před užívání jsem spal/a až 10h denně) je to super. i kdybych nezhubl/a tak mi to vyřeší snídaně i večeře, nemusím děně lítat pro rohlíky a jogurty, stačí si raz za týden koupit mléko a o nic se nestarám.

LLL

kdo chce žít zdravě, musí celý život jíst zeleninu a pít vodu, omezit uzeniny a cukr. pokud si obézní a nemocný, psychicky nevyrovnaný člověk koupí produkty za 4000 navíc v hodnotě 2000 a po měsící zhubne, buď ho donutí zaplatit opět 4000 aby si namastili kapsu a nebo si to nekoupí a opět nabere kila JOJO efekt je svině

Alex

Zdravím, už jsem si přečetla hodně příspěvků v diskuzích, někteří jsou proti a někteří pro, je to jak u všeho ostatního - jeden je s určitou značkou mobilu spokojený, druhý na ni nadavá. Já mám nadváhu i obezitu v rodině, takže mé stravovací návyky nikdy nebyli nejlepší a i když jsem se snažila zhubnout, nikdy mi to nešlo, jelikož jsem měla slabou vůli a hned zase spadla k návykům rodiny. Dokonce i když jsem si změnila jídelníček a vydržela u něj, tak sice nějaké to kilečko bylo dole, ale toť vše. Co se týče cvičení, tak jsem chodila do posilovny, ale můj týžený viseled se nedostavil. Navíc jsem byla pořád unavená a už bylo jedno jestli se stravuji zdrave nebo ne. Taky jsem začala mít zravotní problémy, kterými se může chlubit (ironicky) celá má rodina. Potom mi nabídli práci jako výživový poradce, později jsem zjistila, že jde o firmu Herbalife. Nabídka mě velmi zaujala a né jen proto, že slibovali vysoký přivídělek, ale protože pokud to opravdu funguje, tak bych mohla pomoct i rodině. tak jsem se zaregistrovala. Když mi řekli, že mám produkty vyzkoušek na sobě, dívné mi to rozhodně nepřišlo, jinak by to bylo jako doporučit věc, o které víte jen to, co tvrdí někdo jiný. Tak jsem je začala užívat. Po týdnu jsem spozoravala více energie, což mě potěšilo. A i když bylo mím hlavní cílem (co se týká mě) zhubnout, nehrnula jsem se do toho hned, nejdřív jsem se chtěla hezky pročistit, hubnutí pak, díky i koktejlu, jelikož má míň kalorií než normální strava, přišlo sama. Samozdřejmě jsem změnila i stravovací návyky, zvýšila pitný režim, ale bez HL bych to nejspíš neudělala. Taky si můžete všimnout, že co se týče cvičení, tak jsem se o něm zmínila puoze v době před HL. Já jsem neuvěřitelně líný člově a jsem ochotná si to o sobě přiznat, takže cvičení jsem se úspěšně vyhýbala 4 měsíce, a i přesto jsem zhubla 8kg, pak hubnutí přestalo. Takže jen díky detoxikaci, změně strvovacích návyků,zvýšení potného režimu (dříve do 1l/den, teď 3,5l a víc) a taky buněčné výživě jsem dokázala zhubnout. Takže ať mi lidi netvrží, že se po produktech nehubne. Už jen tím, produkty tělo pročistí zhubnete, ale to je u každého jinak. Když jsem překonala lenost a začala i cvičit, protože jsem ještě nebyla spsokojená, kila šli opět dolů a začala jsem se i hezky formovat. Takže produkty fungují. Co se týče distributorů, já osobně znám lidi, u kterých bych řekla, že to opravdu dělají jen pro peníze, ale nadruhou stranu, znám i takové, kteří chtějí lidem pomoct. Co se týče mě, nejspíš v tomto oboru přestanu pracovat a to z prostého důvodu, nemám pro tuto práci vlohy. Jako někteří, taky z příjmů prodeje produktů nejsem natšená a nezvládám platit nájem a školení, ještě k tomu cestu do studia a všechno kolem, ale na rozdíl od odtatních nesvádím vinu na druhé. Prostě mám brzdy v komunikaci, nejsem schopná to lidem vysvětlit tak, aby tomu porozuměli, za to ale nezačnu napaadat ostatní lidi a firmu, že mě to nejde. I když možná přestanu být distributorem, nepřestanu užívat produkty od firmy Herbalife, protože se po nich cítím lépe, tak proč to měnit. A pro ty co sempsali, že se mají produkty užívat místo chemických léků, to není pravda. Léky může člivěku vysadit pouze lékař, distributor ne. Když si pročistíte a dovyživíte tělo, doktor Vám ty léky vysadí sám, protože už nebudou potřeba. Jedno by jse si všichni měli uvědomit, léky řeší příznaky - bolesti hlavy, tlak . . . - ale neřeší příčinu. Pokud někoho můj článek nějakým způsobem pohorší a bude mít potřebu na něj reagovat, prosím slušně, já jsem taky neměla za potřebí někoho urážet, takže předem děkuji, přeji příjemný zbytek dne :)

Nadvěcí

Jenom pro zajímavost opíšu některé nežádoucí účinky z jednoho velice běžného léku (opsáno z jeho návodu): - pocit na zvracení - zvracení - pálení žáhy - průjem - zácpa - nadýmání - bolest v nadbřišku - bolest hlavy - závrať - zánět sliznice - žaludeční nebo dvanáctníkový vřed - krvácení z trávicího traktu - proděravění sliznice trávicího traktu - alergická reakce jako horečka, vyrážka - poškození jater - srdeční selhání - otoky - sterilní zánět mozkových plen - zúžení průdušek - zánět slinivky břišní - poruchy vidění a vnímání barev - tupozrakost - poškození jaterních funkcí vzácněji: - zánět sliznice ústní dutiny provázený vznikem vředů - nové vzplanutí zánětlivých onemocnění s tvorbou vředů na sliznici trávicího traktu (Crohnova choroba, ulcerózní kolitida) - pokles krvinek nebo krevních destiček - zadržení vody a/nebo soli s otoky - nespavost - deprese - emoční labilita - palpitace - snížení krevního tlaku - vysoký krevní tlak - zánět močového měchýře - přítomnost krve v moči - porucha funkce ledvin - zánět ledvin - nefrotický syndrom - puchýřovité kožní reakce uff ... asi ten lék přestanu používat ... i když ho používám zřídka! Upozorňuji, že se jedná o velice běžný lék, který pravděpodobně použil každý z nás. Takže: pokud jste při používání produktů Herbalife měli některé z popsaných potíží, tak to nebylo díky Herbalife ale díky tomuto léku! ... to byl pokus o "odlehčení" atmosféry!

patolozka

Navrhuji zrusit vsechny prispevky nabizejici kontakty na distributory Herbalife, kteri si zde lovi obeti a delaji reklamu. Stejne tak varuji potencionalni obeti Herbalife ohledne zverejnovani kontaktu.

Nadvěcí

Vzhledem k tomu, že všude kolem nás pobíhá značné procento lidí s nadváhou, si myslím, že nabídek na zhubnutí není stále dost. Jestliže někomu tyto nabídky vadí, tak ať je prostě nečte a nesnaží se myslet za druhé lidi.

b79

Možná ani tak nejde o herbalife - je to každého věc a je to taky business který tříská denně miliony - názor si udělejte sami - když se ohlídáte - dopřejete nějaký ten sport, pohyb , turisiku třeba , kdy víte že si dáte alespoň dvakrát týdně do těla a zapotíte se , uhlídáte trochu stravu - nějakou zeleninu,ovoce , atd,atd - jde to i takhle ale něco za něco - zdraví je jen jedno a musíme se o něj starat .....

Nadvěcí

Ono to nejde říci zase takhle zjednodušeně. Pohyb je určitě moc důležitý. Pohyb např. přispívá ke zdraví cévního systému. Přispívá ke snížení rizika mrtvice nebo infarktu, atd... Ale je nutno si uvědomit, že pokud chce někdo zhubnout pak pohyb se konkrétně na tom hubnutí podílí pouze z 20-30 %. Ten zbytek je správná strava. A to se nejedná jenom o zeleninu a ovoce.

Mašla

Ano. zhubla jsem. Za 4 měsíce 4,5 kg. Bohužel tuku 1 kg, ten zbytek jsou svaly. Také vše ostatní se zhoršilo oproti počátečnímu stavu - voda, metabolismus atd. Nemám pocit, že bych něco dělala špatně. Každý den cvičím, piju dost, nepřejídám se - taky kdy, když se cpu zdravým jídlem. Stálo mě to 8 tisíc a výsledek je, že jsem v metabolickém věku starší o 5 roků. Doporučení: zvyšte zdravé jídlo a proteiny tj. kupte si další produkty. Nechci se už ráno a večer cpát zdravým jídlem s mínusovým výsledkem. Závěr je jasný. Poučení pro příště.

Nadvěcí

Tak já jsem zase měl před hubnutím metabolický věk + 5 let a po 6-ti měsících jsem měl tento věk -6 let... a to jsem to hubnutí nebral moc vážně a docela jsem to porušoval ... A teď mi ještě více klesl. Pozná se to mimo jiné i podle toho, že se zase velice rychle dostanu na svoji váhu, po tom, když občas zahřeším (třeba dovolená typu all inclusive) Jinak, hubnout se dá i jenom s F1 a nemusí se brát ostatní produkty (i když jsou super a to hubnutí urychlují). Pak vyjde jídlo levněji než s klasickými potravinami. Podle toho co píšete to vypadá tak ,že jste něco dělala totálně špatně, protože celá ta strava je o zvětšování množství beztukové hmoty a ne tuků. Tuky si tělo vyrábí, když je "ve stresu" z nevyvážené stravy. Něco tedy ve Vaší stravě chybělo.

Nadvěcí
1x

Předpokládám, že jste se nechala přeměřit přístrojem na měření tuků (například Tanita). První měření bylo před hubnutím a druhé měření bylo někdy po těch 4 měsících. Ještě mne napadlo, že chyba mohla být v měření parametrů, a to buď na začátku, nebo na konci. Sám mám vyzkoušeno, když začínají docházet baterie, tak Tanita dává špatné výsledky a přitom ještě displej svítí a vše zdánlivě funguje. Také se mi stává, že několik měření za sebou dává určitý rozptyl výsledků. Každopádně tu příčinu toho, že jste "ztrácela svaly místo tuků" bych hledal jinde než v produktech.

Silvia

Jako chces rict ze u nas v cr tanita se dela kdyz se zacina s produkty a potom po 3 - 4 mesicich ? To my v itosce delame kazdy tyden asistenci kde se premeruje je to narocnejsi nez se obejdou vsichni zakaznici ale na druhou stranu se o ne vice starame v tomhle pripade nez v cr o vas vasi poradci ,coz je teda smutne no asi se prestehuju zpet do cr a zacnu to delat tam :-)

Filip
3x

Všechno je o tom jak na sebe clovek umi byt tvrdej. Herbalife beru uz nejaky ten pátek a jsem snim nad míru spokojeny. Shodil jsem za 7mes 30 kg a cvicim max 2x za mesic na hodinku. Podle meho to spoustu zenskych nezvladne. Kdo by si nedal ve 22:00 neco sladkeho anebo tucneho ze? No a potom ma taky ten vysledek vypadat. Lidi ktery to neumeji a nebo nechteji zhubnout tak by toto neměli uzivat protoze vysledek bude stejny a nebo jeste horší. Nez zacnete hejtovat vyrobky herbalife zamyslete se nad tim jestli jste pro sebe udelali taky neco jineho nez si zakoupili podle Vás předražený vyrobek. Zkouseli jste si nekdy prepocitat vyzivove hodnoty herbalife o proti normalnim potravinam? Vite kolik by jste si museli koupit potravin aby jste dosahli hodnot jednoho koktejlu? Ne? Zamyslete se nez zacnete neco psat..... Thx

Jitka
1x

Tak u mě Herbalife zabírá. Od prosince mám dole 10 kg a jem spokojená. Každopádně se člověk cítí lépe. Někdo HBL odsuzuje, já na něj nedám dopustit. Je teda pravda, že jsem úplně vysadila pečivo - bílý jed. A světe div se, dá se to i bez něj! Takže kdo haní Herbalife, tak měl asi smůlu na výživového poradce. Ale skutečně pomáhá !

Lubomilka

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu na močový měchýř

Lenka
1x

dobry den herbalife beru 2 měsíce trochu jsem schodila po obvode ale vaha stoji čim pak to je a co dělam špatně prodavate produkty [email protected]

Kamila

Ahoj. Rozhodla jsem se napsat své zkušenosti s koktejlem herbalife. Jedni to chválí, druzí to odsuzují. Především je důležité si uvědomit, že co člověk, to originál. A není přípravek ten, aby se zavdecil lidem všem. Co pomůže každému druhému, nemusí fungovat na mně a obráceně. To by si měl každý rozumně uvažující člověk uvědomit! Proto tolik rozdílných názorů na jeden přípravek. Má osobní zkušenost je ta, že mi koktejl jahodový, moc chutná. Pro mě velmi dobrá chuť. Dále mi po dvou dnech užívání, okamžitě splasklo mé věčně nafoukle břicho. A důležité je, že jsem se naučila jist pravidelně. Vynechavala jsem svačiny, snídani, někdy i oběd. Nyní si ráno dám normální snídani, pak svačinu, k obědu koktejl, zase svačinu a k večeři koktejl. Upravilo se mi vyprazdňování. Naučila jsem se i víc pít. Zajímavé je, že sice nehubnu na kila, ale na centimetry. Což je pro mě přijatelnější. Na kila můžete hubnout i svalovinu a ne tuk. Já vidím, že špeky mizí. To je má vlastní zkušenost. A zastávám názor, že každý to má jinak a že někomu skutečně nemusí dělat tento koktejl dobře. Mně ovšem vyhovuje.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce