Inzerce

HERBALIFE, SHAPEWORKS

Když to přestanete užívat, tak stejně přiberete. Prostě nejlepší je cvičení, začít jíst zdravě a pravidelně v malých dávkách.

Inzerce
Odpovědi
janiK.

Taky jsem to brala a potom jsem přibrala a hlavně mi to potom vůbec nechutnalo. Oni na nás tlustých pěkně vydělavají.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. dubna 2006, 19:04:52

georg1 poděkování

Nemůžete očekávat že vše za vás vyřeší prášky a koktejl.Nejdůležitější je PEVNÁ vůle a odhodlání.Když už to někdo bere a zajídá to špekem,tak se potom nemůže divit. Záleží jen na vás jak chcete vypadat!!! Samozdřejmě to chce určitou změnu životního stylu a ne měsíc něco užívat a pak se zase vrátit k přejídaní. www.hubnete.cz/food

31. října 2006, 18:03:06

Petra3 poděkování

Celé Herbalife je už dávno pasé, protože produkty z řad veřejnosti už nikdo nechce! Sama jsem v této firmě delší dobu pracovala a vím, že jen několik málo procent distributorů dělá svoji práci dobře, a rozumí oblasti výživy.Distributorů. kteří rozumí výživě je asi 5%, ostatní jen papouškují fráze, které slyší na "školeních". Školení se bohužel týkají pouze toho, jak co nejlépe prodat, dávají ocenění těm nejúspěšnějším a plácají se po ramenou jak si pěkně namastili kapsy... Celý svůj úspěch staví na tom, kdo co kde četl na internetu jako nevlivně působící na zdraví. Tak co to je za úroveň??? Produkty jsou pro naši společenskou třídu nechutně předražené (a není divu když si distributiři nechávají 25-50% zisku, který jim zákazník dá, takže když program na měsíc stojí 4000 - 7000 Kč, můžete si představit, jak radostně Vás vždy distributor přivítá).. Ale na druhou stranu, kdo to za ty prachy koupí? Já osobně stále piju koktejl a používám denní krém, ale jenom proto, že za to zaplatim pouze polovinu (za koktejl místo 1500 Kč pouze 750, a za krém taktéž). Bohužel po koktejlu ani nehubnu, jen se mi dobře chodí na záchod. Toť vše. Můj příspěvek nepatří kritice produktů, ačkoliv nejsou žádným zázrakem z hůry, a jsou nechutně drahý, ale lidem kteří si hrají na odborníky oblastí wellness a zdraví.

2. ledna 2009, 20:24:15

Eifi2 poděkování

vracím se ke slečně Nataše a děkuji jí za podporu,pak bych chtěla poděkovat slečně Petře za její příspěvek ale musím do ní dloubnout ohledně těch financí,Petruš,jetak aby bylo mezi námi děvčaty jestli pak víš kolik stála buněčná výživa když před cca 18ti lety přišla na trh?ne?trak je vidět jak si informovaná-stál stejně,cenu nenavíšili a mimochodem tenkrát to byl minimálně 1 průměrný měsíční plat a lidi to chtěli protože jim to pomáhalo,dnes je to cca 1/5 měsíčního platu nižší třídy,co bysme chtěli vís,kolik dáte v lkárně za koktejl na hubnutí piště že kolko tý dvojky stopro a je to jen na hubnutí a není to k ničemu páč způsobují tzv.jojo efekty a moc by mě zajímalo jetsli víš proč...... Roníku :moc bych se divila a zajímalo by mě u jaké společnosti jsi to získal...... Renátko:nic ci z toho nedělej chybka mohla být i v dávkování(jestli jsi dosržela) a nebo třebas i tím kolik tvé tělo má tuků,páč tyto příravky vym neodbourají všechny tuky,něco vám orgány a kůži chránit musí,proto existují i tabulky pro dietáře kolik musí nebo mají zhubnout Alvap:měla by jsi se obrátit na svého poradce,on je odtebe placený aby ti pomohl pokud žádného nemáš tak mi napiš na e-mail Eifi.Meser@seznam.cz a já se ti budu plně věnovat a spolu zjistíme kde je chybka,páč tyk by na tebe koktejl rozhodně neměl působit ju?Rozhodně by jsi se neměla přejídat dopoledne spíš ovoce a navečer spíš zeleninu Zdravím i Aleše Valentu a jsem velice ráda že vystupují i tito známí lidé,kteří jsou taktéž spokojeni s výrobky....díky a ted malá rada jak správně říkáte proč se cítíte skvěle a fit a živě?protože se tak cítí i ty buňky kterým dodáváte co potřebují a nezatěžujete tělo množstvím kterým byjste to s těžkostmi mohli dodat s pozdravem Eifi

29. ledna 2009, 15:38:58

Daniela1 poděkování

..........z tohoto textu mne jímá hrůza, moudra přírodovědy základní školy a o pravopisných chybách nemluvě. Respektuji, že své čtenáře i posluchače si to najde, proti "gustu" žádný.....o to je to ale smutnější.

19. ledna 2012, 15:26:09

Josef Hýbl8 poděkování

Zdravím, tak proč to jíte, když je to drahé a chodíte po tom jenom na toaletu :-), to že distributoři mají 25-50 % je v pořádku neboť musí odvest také nějaku práci, (zaplatit vlastní reklamu, nájem za studio, poplatky za školení....), příjde mi, že se Vám nedařilo ani když jste byla placena 50%, protože proč jste tedy skončila, když je to tak královsky placené, zjistěte si kolik stojí výroba například minerálních vod, které si kupujeme v obchodech, jedná se totiž o halířové částky, TAK PROČ STOJÍ TŘEBA 10KČ, prostě si ten zisk rozebere spousta překupníků než se minerálka dostane k zákazníkovi, asi jste nedávala na školeních příliš pozor, jinak by jste nepsala to na co reaguji. Přeji hezký den.

31. října 2009, 19:31:05

D.E.

Peti, máš velké mezery ve vzdělání :D..a musela jsem se opravdu smát...děkuji... :) Ne každý má minimální přehled o nemocích a těle...jak si myslíš :D nevím kdo tě zaregistroval...a u jaké jsi byla organizace, ale to, co jsi psala mě opravdu dostalo.. :D Jste si tam asi povídali jen o výdělcích, nebo nevím :D Ale o tom Herbalife není... A když se ti nelíbil přístup tvojí organizace na školení,,mohla jsi něco říct,,nebo to změnit. zkusila jsi to?? Učila ses sama z odborné literatury? Já myslí,že ne... a proto máš takový postoj ...jaký máš... :) a ještě bych doplnila.....kdyby viděli lidi..jaké máš výsledky sama na sobě a pořádně na sobě pracovala..tak by ti přecházeli od jiných distributorůů ..protože by ti 100% věřili... :) Přeji ti hezký den... :D a at jsi spokojená ve své dosavadní práci :D a ještě jednou děkuji za tvůj názor..opravdu mě pobavil

27. září 2011, 10:33:25

Veronika1 poděkování

Vy jste si nikdy nekoupila dus, tričko, televizi nebo něco jiného s 50% slevou ??? Tak nevím, co podle vás znamená předražené. A když mluvíte o postoji poradců herbalife, tak to je taky jako všude jinde. Je dobrý poradce a najde se i špatný, který chce jen oškubat lidi, takový ale ve společnosti dlouho nevydrží. Lékař vám předepíše jen chemii a nic s vámi neprobere. Ani to nejzákladnější, co máte pít a kolik. A ve škole vás to taky nenaučí.

9. ledna 2014, 18:55:25

Cinka3 poděkování

A co třeba detoxikace těla? Když už piješ koktejl. :D Nikdo nehubne, když tělo nevstřebá správně živiny a nezrychlí si metabolismus, to ti nikdo neřekl? Věnuji se vnitřní výživě už hodně dlouhou dobu a detoxikace je přece základ. :) P.S. Herbalife jsem ze začátku odsuzovala a teď je pro mne z výživových hodnot na 1. místě.

21. května 2014, 19:25:40

Pita

Detoxikace nespociva jen v piti koktelu a caje to nestaci.Pro detoxikaci nepotrebujete Herbalife,jsou i jine prirodni doplnky a taky detoxikacni jidelnicek.

12. září 2014, 16:29:23

jáňa

na detoxikaci jsou sice i jídelníčky, ale někteří lidé si raději koupí koktejl a čaj, které jsou mnohdy chutnější, než aby dávali za nějaký jídelníček 200Kč denně a u toho hladověli.

2. prosince 2014, 21:09:20

Victoria3 poděkování

Tak to vás musím upozornit na pár věcí !:) (Myslím lidi, co kritizují něco o čem neví absolutně nic) Herbalife produkty nejsou ždáně produkty na hubnutí, po kterých zázračně zhubnete! je to jen ta správná výživa, kterou byste měli do těla denně dostat, což z jídla v supermarketu nedostanete a i kdyby, museli byste sníst denně tak 40 různých jídel! To ani nemluvim o porci ovoce a zeleniny! Že vyděláváme na tlustých? ach lidi, to je úplně vidět, jak o tom s prominutím hovno víte! mám toho dost! Copak nevidíte ty dnešní potraviny?? Kolik za ně sakra dáváte? a co vám to s tělem dělá? A navíc! to není tak, že hned po měsíci pitím koktejlu zhubnete deset kilo, to vůbec ne! Musíte samozřejmě mít pravidelný pohyb. Pokud nejíte aspoň pětkrát denně, ale hladovíte, tak to pardon, ale tím vážně žádných výsledků nedosáhnete. A to že přiberete, když to přestanete užívat taky záleží na tom, jaká je potom vaše životospráva! Je to asi jako když dítěti seberete hračku. Když jí má, je spokojený a šťastný, ale vezmete mu ji, začne křičet! jakmile buňkám vezmete tu správnou výživu, taky křičí! Ale co, je to vaše tělo! Můžete být vzorní a dělat všechno tak jak se má po celý rok, ale pochybuju, že to vydržíte...... Já sama mam teď úžansou detoxikaci, protože jsem byla těma všema sračkama tak zanešená a do tý doby mi nic tak nepomohlo. Protože tohle je pouze ta správná výživa se vším, co máte denně do těla dostat! ano, zhubnete, ale to proto, že se tělo srovná a vy začnete žít úplně jinou životosprávu. Já například už vůbec nemám chuŤ na kafe ani na sladký. Tuk mizí, svaly přibývajíí :) Jde to pomalu, tak jak to jít má a přesto se nemusím nijak rapidně omezovat a ivm, že mam dvakrát denně zdravé jídlo. Kdomě toho - nikde nenajdete napsaný na nějakým produktu Zdravé jídlo. Buď, že se nenahrazuje jako jídlo a nebo že je to jen doplněk... Jiank co se týče průjmů. Některý věci vás můžou trápit pár dní ještě víc, ale to je z důvodu, že se to všechno dostává ven. Pak se to zlepší a dlouhodobě to bude super! :) Ale každý je jiný a ne každého potká detoxikace hned na začátku.... Každý má vypít míň litrů vody nebo má mít víc bílkovin v denní dávce. Ale každý jsme z buněk! :)

22. června 2013, 21:57:54

Lucie

Dobrý den, já ty výrobky užívám, věřím im, ale zatim se neprojevil výsledek a pociťuju porád hlad...mohli by ste mi poradit co jíst a kdy jíst?

29. června 2013, 19:21:07

Cinka

Určitě můžu, je potřeba sestavit jídelníček správně, pokud ti produkty prodává neznalec vnitřní výživy (což je většina), nemůžeš se cítit lépe. :)

21. května 2014, 19:28:00

Pecan3 poděkování

mracek007 se tady jen snaží zmanipulovat lidi takovou špínou, co už nemá obdoby, že??? Prej se přidávají do HBL neoficiálních produktů sračky - a to ani neví, že firmy, které HBL vykupují dávají největší důraz na expirační dobu a neporušenost výrobku. Proč taky, když je to asi distributor HBL a takoví lidi mu berou kšefty. Takové kecy co tady mele o nabídkách "Herbalife levně", najdete i na oficiálním webu HBL. Prej riskujete svoje zdraví.... Leda hovno zdraví, ale ztrátu jejich zisků z každého debila, co jim naletí, tedy včetně mě. Dal jsem jim za jejich pápáníčko 32.000 kč (prej vydělám 55.000) , reklamní plán mě vyšel na 8.000 kč - Nemluvě o provolaných částkách za telefon. Pravda je, že kontakty, díky placené reklamě začly narůstat a na mě se jich valily doslova desítky. Většina z nich, když zjistila, že se jedná o HBL, mě poslali do řiti, ale byli taky takoví, co si "objednali zákl. program za 3700" . samo jen na oko, potom nezaplatili a moje tel číslo odmítali..... HBL má velice krásnou pověst, tedy i když vím, že výrobky fungují, ale bude to asi o přístupu distributorů kle klientovi a jejich přemrštěným cenám, které si normální člověk prostě dovolit nemůže. Ale zpátky k mému příběhu. Co myslíte???? Co se stalo s investicí do produktů??? 32. 000 se mi válelo doma ve skříni a za celý půlrok, přes veškeré snažení a investic do reklam, jsem neprodal ani kulové. Tak to dost na mé nervy, našel jsem jednu firmu, která ty produkty vykoupila za ještě příznivou cenu 25. 500 kč. Chtěl bych Vám, milí zhrzení distributoři, kteří nic nevydělali (tak jak já) a nejen distributorům, ale i uživatelům HBL poradit a trošku udělat i reklamu, (o ní totiž HBL neustále mele) firmě, která stojí opravdu za poctu ať máme z těch očí pro pláč alespoň něco ------ www.he rbaprodukt.cz ------- Přeji Vám hodně úspěchů a zdravého rozumu a když Vám rodiče, sourozenci nebo kamarádi radí pryč od tzv. "podnikání s HBL" , nebuďte tak blbí jako já, dejte na ně, myslí to s Vámi dobře a patrně vědí o HBL své. S pozravem Pecan

2. dubna 2009, 02:14:18

Dunken2 poděkování

Je zajímavé, že když někdo neuspjeje, hned háže vinu na ostatní. No tak typická povaha čecha že? Realita je taková, že to není o tom, že jste naletěl ale o tom, že jste neschopný. Každý kdo není hlupák jako Vy se raději opírá o fakta Herbalife ve světě. Proč asi má několik miliónů klientů, když je to tak špatná firma. Já mám klienty, kteří mi děkují za to, že jsem je k Herbalife přivedl. Takže fňukejte, naříkejte a hažte vinu na firmu a na ostatní to je to jediné, co umíte protože kopete kolem sebe, když neuspějete.

14. března 2010, 17:17:51

Thomas2 poděkování

No vidíš.., já začal v 2009, mám cca deset klientů měsíčně, statistika říká, že 65% z nich jsou klienti opakovaní, tzn. ti, kteří produkty odebírají tři měsíce a déle, z čehož mi logicky vyplývá, že ty produkty budou nejspíš fajn. Cenu řešit nebudu.., za ty výsledky je to zadarmo, bez diskuze, no a pokud jde o ohodnocení, tak ano.., je královské. Pravda, bez práce to nejde a kdo nedělá, nevydělá, což byl asi zřejmě tvůj případ milá Péťo, že? ;-) Vlastní neschopnost můžeš omlouvat horem dolem, ale nenaděláš nic.., já si první měsíc vydělal pět tisíc, druhý měsíc třicet, no a za podledních třináct měsíců můj příjem neklesl pod stopadesát tisíc, takže nějaké řeči o tom, že je HBL minulost vyznívají taky dosti úsmvně. Toť asi tak vše ode mne :-)

16. listopadu 2011, 16:22:52

Eifi1 poděkování

pokud to máš takto v hlavince posrovnané pak máš pravdu všichni na tobě vydělávají dokonce i ta pitomá prodavačka v krámě co ti prodává rohlíky,a nikdy nezhubneš dokad budeš zablokovaná,víš ono když si člověk každý den řekne že má rakovinu do půl roka ji opravdu dostane ,pokud si ty každý den před zrcadlem říkáš sem tlustá tak to i tak zůstane,já jsem váhu neřešila řešila jsem zdravotní problémy a víš co se stalo?Zhubla jsem 15 kilo a to včetně nabírání na svalovině,nevím co je to alergie,nevyskakujou mi kyčle,po 5ti letech jsem si byla zaběhat a víš co?2,5km a to nejsem a nikdy jsem nebyla sportovec,jsem dala jako nic.Jde o to co chceš,a pravda je to ,čemu věříš....S pozdravem eifi.meser@seznam.cz

5. srpna 2009, 20:27:48

Iva Nevrlá8 poděkování

Dobrý den, píšete, že jste po Herbalife přibrala. Já sama jsem byla spoustu let odpůrce Herbalife a všude jsem jej kritizovala, ale neměla jsem osobní zkušenost. Potom jsem začala užívat koktejl a čaj Thermojetics, jednak jsem zhubla a taky se mi super vytvarovala postava. Je ale důležité mít dobrého výživového poradce, který Vám přesně a hlavně správně určí dávkování. Důležité je také to, že při hubnutí s Herbalife je potřeba počítat 4 měsíce na redukci a 4 měsíce na stabilizaci organizmu. Ryhleji to nejde, protože potom opět přiberete. Já si svoji váhu bez problému držím už 8 let. Napište mi, poradím Vám a dokážu Vám, že zhubnete na trvalo. Nejste první ani poslední, kdo má špatnou zkušenost, ale věřte mi, není chyba v produktech. A chuť koktejlu Vám taky pomůžu řešit . Budu se těšit, že se ozvete. Pěkný večer, Iva

2. října 2010, 20:20:09

merssy

Ahoj, napiš mi na sebe kontakt, chtěla bych poradit.Moc děkuji.

7. října 2011, 21:14:20

Thomas1 poděkování

kdyby se náááhodou oslovená neozývala, tak jsem k dispozici na konprastyl@gmail.com

16. listopadu 2011, 16:27:09

Aleš2 poděkování

Našel jsem na internetu taky právě nějakého z distributorů od Herbalife. Nevěděl jsem, že prodávají výrobky od Herbalife. Napsal jsem a zcela ochotně mě vysvětlovali jak hubnout. Aniž by mi nutily koktejly tak mi udělali analýzu stavby těla ( i když asi přes nějakej systém) a poradili mi jak hubnout s produkty i bez nich. Nakonec sem to teda vyzkoušel i když mě celá moje rodina odrazovala protoze znali lidi co zhubli a pak zase pribrali, ale muzu vam rici že jsem ze zacatku (asi 2 měsíce) bral ty koktejly uplně stoprocentně spravně a zhubnut jsem asi 12 kg a ted se to snazim co nejvice dodržovat (asi 4 měsíce) a uspesne si to drzim. A nevim jak u ostatnich ale u meho distributora nejsou ceny nejak zavratne. Za jidlo (herbalife program) jsem dávala asi 3500,- a obedi jsem mel v praci. Ted uz si kupuju jenom koktejl za 1300. A to vam este davaj neustale slevy za vsechno mozny a body a taky sem si udělal smlouvu o odběru takze mam dalsich 20% dolu. Jestli mate zajem napiste jim healthlife.cz@gmail.cz. Maj i stranky a eshop. Aleš Navrátil, Praha

15. dubna 2012, 17:45:08

Jana

Hlad nebo spiš chutě jsem měla taky. Asi po tydnu to zmizelo, ale to ostatní to nevím. Jestli chceš tak mi napis a ja se zeptam sveho poradce nebo te s nim spojim. Oni ti teda nemuze nic prodat, že to prej neni v jejich standardech když jsi u jineho poradce(moje mamka tak chtela prejit), ale myslim ze by ti radi poradili. Docela tomu rozumej a nejsou jedni z tech co jenom prodaj a pak na vas ,,prdej" Muj email janca956@seznam.cz

15. dubna 2012, 17:58:33

Romka

Poradte

14. února 2013, 12:26:35

Martin

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

3. dubna 2013, 09:53:26

Marek

Osobne užívám herbalife a jsem spokojeny. položte si otázku jak jsem jedl před užíváním a jak jím po užívání. Pokud je odpověď stejně. Tak se není čemu divit. Tělo začne přibírat protože se cpeme srač.... A možná si to ani nejsme ochotni připustit.

7. března 2015, 19:41:02

Nataša3 poděkování

chci reagovat na názor janiK... Víš já beru Herbalife, Shapeworks už 2 měsíce a jsem strašně spokojená... Za dva měsíce užívání jsem shodila skoro 5kg a cítím se skvěle a hodlám vtom pokračovat... Není to o tom, že na nás tlustých chtějí vydělávat, ale oni jsou tu hlavně proto aby nám pomohli zhubnout a cítit se líp... A mě teda ta paní hodně pomáhá... Je skvělá a se vším mi poradí a pomůže... Jestli jsi přibrala tak to je mi líto, ale nejspíš si nedbala rad tvého poradce, protože kdyby ses řídila jeho radama vsadím se, že bys nepřibrala tak jako já !!!!!!! TAKŽE BYS MĚLA TADY VŠEM NAPSAT JAK TO VE SKUTEČNOSTI BYLO a přestat hanit Herbalife, Shapeworks protože mi se nedáme !!!!!!!!!

23. dubna 2008, 15:27:34

sarka1 poděkování

Chci se zeptat ma nabýdnuty napoj Shape Works je pravda že mi to pomuže zhubnout ctu ruzne nazory a jsem na vaškach

12. května 2008, 19:34:00

Nataša1 poděkování

ano je pravda, že zhubnete... já beru ten přípravek 2měsíce a mám dole 7kg a 11cm v pase... jestli někdo nezhodil tak je mi to líto... A nejlepší je mít k tomu svého poradce který vám vysvětlí jak přípravek brát... Já jsem také poradce a jestli máte zájem budu vám zdarma radit jak přípravek brát abyste shodila a nenastal jo-jo efekt... jestli máte zájem napište mi na mail angolanecka@seznam.cz

13. května 2008, 13:15:44

Romík

Aha Ty sama si prodejce tak to tu vychvaluješ do haleluja, není Ti ani trapné napsat příspěvek jak jsi za 2 měsíce zhubla 5 kg a a 3 příspěvky pod to napsat jak jsi už za 2 měsíce zhubla 7 Kg. Jste pěkní parchanti Vy prodejci. Na víc od Vás prodejců mi byla nabídnuta vláknina a koktejl téměř za 2500Kč a na netu mně to i s poštovným vyjde na 1300Kč. Jste banda podvodníky howgh!!!!!

21. listopadu 2008, 10:00:08

mracek007

Zdravím všechny příznivce i kritiky HL. Chtěl bych reagovat na připomínku, že produkty HL jdou na netu sehnat levněji... JDOU, ale za jakou cenu??? Za nižší cenu, to se ovšem musí promítnout na kvalitě. Existují lidi, a není jich málo, kteří chtěji vydělat na lidské hlouposti. Do levnějších produktu jsou přimýchávány ruzné moučky, pudinky. Dokonce,světe div se, rozemleté kosti jatečních zvířat. Nechutné!!! Experti z řad vyznamných světových univerzit zkoumali složení těchto ''levnějších'' produktů a přišli na to, na co přišli. Podívejte se na stránky nabízející tyto produkty pozorně a najdete tam také informace o tom, že produkty vykupují!!! Proč asi???!?!?!?!?!?!?! Herbalife má celosvětově jednotné ceny ve všech státech. A prodávat je na internetu za nižší ceny je protizákonné jednání. Je možné, když jste stálý zákazník, že vám Váš poradce poskytne slevu, ale máte záruku kvality a zázemí HL, protože za výsledek ručí poradce, který vám zdarma udělá kompletní zákaznický servis. Nehledě na to, že na internetu nedostanete návod, jak produkty užívat. Což je pro nováčky nezbytně nutné, pro zoptimalizování dávek produktů, dle jeho zdravotního a fyzického stavu. Takže pro všechny, kteří chtějí objednávat na NETU jedna dobrá rada...vyhněte se tomu a kontatktujte raději zodpovědného poradce!!! Kdo by byl ještě na váškách, nechť mě zkontaktuje misak.rak@seznam.cz a já mu zdarma a rád poradím...=) Mějte se všichni hezky a užívejte života. :-)

26. ledna 2009, 14:18:48

Pecan

mracek007 se tady jen snaží zmanipulovat lidi takovou špínou, co už nemá obdoby, že??? Prej se přidávají do HBL neoficiálních produktů sračky - a to ani neví, že firmy, které HBL vykupují dávají největší důraz na expirační dobu a neporušenost výrobku. Proč taky, když je to asi distributor HBL a takoví lidi mu berou kšefty. Takové kecy co tady mele o nabídkách "Herbalife levně", najdete i na oficiálním webu HBL. Prej riskujete svoje zdraví.... Leda hovno zdraví, ale ztrátu jejich zisků z každého debila, co jim naletí, tedy včetně mě. Dal jsem jim za jejich pápáníčko 32.000 kč (prej vydělám 55.000) , reklamní plán mě vyšel na 8.000 kč - Nemluvě o provolaných částkách za telefon. Pravda je, že kontakty, díky placené reklamě začly narůstat a na mě se jich valily doslova desítky. Většina z nich, když zjistila, že se jedná o HBL, mě poslali do řiti, ale byli taky takoví, co si "objednali zákl. program za 3700" . samo jen na oko, potom nezaplatili a moje tel číslo odmítali..... HBL má velice krásnou pověst, tedy i když vím, že výrobky fungují, ale bude to asi o přístupu distributorů kle klientovi a jejich přemrštěným cenám, které si normální člověk prostě dovolit nemůže. Ale zpátky k mému příběhu. Co myslíte???? Co se stalo s investicí do produktů??? 32. 000 se mi válelo doma ve skříni a za celý půlrok, přes veškeré snažení a investic do reklam, jsem neprodal ani kulové. Tak to dost na mé nervy, našel jsem jednu firmu, která ty produkty vykoupila za ještě příznivou cenu 25. 500 kč. Chtěl bych Vám, milí zhrzení distributoři, kteří nic nevydělali (tak jak já) a nejen distributorům, ale i uživatelům HBL poradit a trošku udělat i reklamu, (o ní totiž HBL neustále mele) firmě, která stojí opravdu za poctu ať máme z těch očí pro pláč alespoň něco ------ www.he rbaprodukt.cz ------- Přeji Vám hodně úspěchů a zdravého rozumu a když Vám rodiče, sourozenci nebo kamarádi radí pryč od tzv. "podnikání s HBL" , nebuďte tak blbí jako já, dejte na ně, myslí to s Vámi dobře a patrně vědí o HBL své. S pozravem Pecan

2. dubna 2009, 01:56:11

Mirek

Tak si to kupuj na internetu, kde je to levnější. Ale už asi nevíš, že přes internet to seženeš levně, protože to odkupují lidi, kteří jsou odborníci na přerážení expidačních dob. Tak si kup levné výrobky přes net, třeba to obdržíš i se stoprocentními živočišnými protejny - S ČERVY. No a jinak, kdybys ty výrobky používal ve správném dávkováním a chodil na pravidelné kontroly ke svému distributorovi, tak účinek je stoprocentní. Nehledě na to, že když jsi s tím nebyl spokojen, tak jsi to mohl vrátit. Herbalife má totiž záruku do 30 dnů na vrácení peněz.

30. dubna 2009, 10:13:18

Petra

Celé Herbalife je už dávno pasé, protože produkty z řad veřejnosti už nikdo nechce! Sama jsem v této firmě delší dobu pracovala a vím, že jen několik málo procent distributorů dělá svoji práci dobře, a rozumí oblasti výživy.Distributorů. kteří rozumí výživě je asi 5%, ostatní jen papouškují fráze, které slyší na "školeních". Nejhorší je, že to nepoznáte, protože na Vás vychrlí hodinovou básničku a Vy si myslíte na jakého jste nenarazili odborníka. Ptají se každého na ty samé otázky, takže mají připraveno několik variant které přímo podle vaší odpovědi odpapouškujou.. Mimochodem, abyste mohli pracovat u Herbalife, v přijímacím pohovoru nemusíte mít ani základní školu a vezmou Vás. Školení se týkají pouze toho, jak co nejlépe prodat, dávají ocenění těm nejúspěšnějším a plácají se po ramenou jak si pěkně namastili kapsy... Celý svůj úspěch staví na tom, kdo co kde četl na internetu jako nevlivně působící na zdraví. Tak co to je za úroveň??? Produkty jsou pro naši společenskou třídu nechutně předražené (a není divu když si distributiři nechávají 25-50% zisku, který jim zákazník dá, takže když program na měsíc stojí 4000 - 7000 Kč, můžete si představit, jak radostně Vás vždy distributor přivítá).. Ale na druhou stranu, kdo to za ty prachy koupí? Já osobně stále piju koktejl a používám denní krém, ale jenom proto, že za to zaplatim pouze polovinu (za koktejl místo 1500 Kč pouze 750, a za krém taktéž). Bohužel po koktejlu ani nehubnu, jen se mi dobře chodí na záchod. Toť vše. Můj příspěvek nepatří kritice produktů, ačkoliv nejsou žádným zázrakem z hůry, a jsou nechutně drahý, ale lidem kteří si hrají na odborníky oblastí wellness a zdraví.

2. ledna 2009, 20:33:23

SHaitan

Tenhle slint jsem dnes nasel uz na nekolika forech. Typickej priklad toho, ze jedna pani povidala. Vsichni to prece vedi. Osobne si myslim, ze neni nad vlastni zkusenost. Taky jsem neveril a koktejl jsem zkusil, abych kamaradce dokazal, ze to nefunguje. Mam dole 9 kg a pres 20 cm na obemech. Takze osobni zkusenost... Jedine co by mne opravdu zajimalo, tak nejake nezavisle testy nezavadnosti, jelikoz se mi nedari nic takoveho najit. Dulezita jsou fakta, ne kecy lidi co maji potrebu hanet...

15. ledna 2009, 13:23:48

Renáta

Brala jsem Herbalife skoro rok a zhubla jsem pouze 2 kg, a to jsem se stravovala přesně tak jak jsem měla... Na každého to působí jinak.

30. června 2008, 10:22:47

Jana

No ono to ani tak neni o tech produktech. Je to spis o distributorovy. Mela jsem nejakou pani (s prominutim nejakou babcu z vesnice) a ta mi prodala ty vyrobky a rekla mi to spatne a ja pribrala, ale asi po roce jsem to zkusila znovu s nejakou firmickou kde meli vsechno dost profesionalne zpracovany (dostala jsem jimi vyrobené návody a všechny mozny slevy a vyhody pro zakazniky) a jsem spokojena. Beru to dva mesice a uz mam asi 6 kg dole. Jestli chcete tak mi napiste a ja vam na ne dam kontakt janca956@seznam.cz

15. dubna 2012, 17:52:15

Radka

Četla jsem různé názory na různých diskuzích a nevěděla jestli do toho mám jít, nebo ne. Názory se hodně lišily. Ale komu Herbalife nepomohl,tak ho haněl takovým sprostým způsobem, že jsem usoudila, že to není o produktu, ale o lidech. Tak jsem ho zkusila. Během měsíce jsem shodila 5kg. Teď mám postavu jakou jsem chtěla, ale beru to dál, protože je mi po tom fajn. Nejsem tolik utahaná jako dřív a mám víc energie.

15. srpna 2008, 21:38:49

Alvap

Čauky, teda já nechci hanět, protože s vitamínovými doplňky HL jsem spokojená. Ale mám problém s koktejlem - do dvou hodin po požití je mi blbě hlady. Mám problémy se štítnou žlázou a přepadává mě hled, který musím kontrolovat, ale ten koktejl jakoby to ještě podpořil. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Mamina na mě kouká, jak kdybych spadla z višně, ona je děsně spokojená. Už jsem zkoušela místo večeřě, svačiny, snídaně, poloviční dávku + zeleninový salát a furt je to stejné. Sním pak dokonce 2x víc než bez koktejlu, protože mě vyloženě bolí žaludek, když to nesním. Díky za rady :-))). Pa

10. října 2008, 06:40:05

Jirka

V prvé řadě ti gratuluiji, že si zvolila Herbalife a ne nějaké prášky. Sám jsem ho vyzkoušel a také jsem měl hlad. Doporučuji přikoupit Protein a přidávat lžičku do koktejlu. Potom už hlad nemáš. Protože jsem neznal účinek Proteinu dojídal jsem se večer ovocem a zeleninou a také knakenbrotem a dalšími křehkými plátky chleba a tak zvaným rýžovým polystyrénem .

3. listopadu 2008, 18:48:27

Jirka

Na závěr mého příspěvku ti sdělím, že jsem za 3 měsíce shodil 9 kg a to trvale.

3. listopadu 2008, 20:23:34

Jana1 poděkování

Já kdysi koupila Herbalife koktejl a výsledek byl ten, že jsem po něm ani nepocítila, že jsem vlastně něco "snědla" a lovila, co bych si kde dala k tomu (prostě mi to přišlo, jako bych si dala třeba kapučíno nebo nějaký jiný nápoj bez jídla) + jsem začala mít problémy se zácpou (prášek jsem nadále používala spíše jako dobrý vanilkový mléčný koktejl s tím, že max 2 lžičky za týden). Teď jsem se dostala k Sunkins a vypadá to o mnoho líp. Výsledky zatím (po několika dnech) nejsou, ale snad přijdou. Tedy - nějaký výsledek už mám - najednou nemám chuť o půlnoci vymést půl kuchyně a mám mnohem víc žízeň, takže piju "správně" přirozeně - měla jsem problémy s pitným režimem (a proto i problémy se zácpou u Herbalife, ale to se nikdo moc nesnažil řešit, u Sunkins jsem se dostala i k mnoha tipům, jak "vyzrát" na pitný režim). A "koktejl" mi nepřijde jako koktejl, ale spíše jako instantní kaše, která mě osobně opravdu zasytí (hlad mám po cca 2-3 hodinách "na svačinku", což je správně - akorát to vyjde na 5 správných jídel denně, dám si dopoledne něco drobného a pak oběd). Koho by zajímalo víc, pište klidně na merope zavináč volny.cz - vypadá to, že Sunkins zatím nejsou moc známá firma a přitom je česká, i výrobky jsou české.

22. ledna 2009, 16:15:50

Monis

Sunkins není tak známá firma, protože ji před pár lety založil bývalý distributor Herbalife, kterému Herbalife zrušilo smlouvu pro neetickou práci. U Herbalife byl přes 10 let-tedy žádný nováček. Sunkins je tedy "český Herbalife" . S pozdravem :-)

26. července 2011, 15:28:18

Radka3 poděkování

taky mám problémy se štítnou žlázou - s HBL jsem zhubla za 5 měsíců jen 5 kg, ale taky 10 cm v pase. Cítím se lehčí, ne tak unavená a poradce mi pomáhá. Ke štítné žláze jsem vyzkoušela, že je dobré si ráno udělat jídlo do krabičky na jednohubky, a pak celý den konzumovat. Ráno koktejl, přes den kostičky jednohubek a kolečka ovoce a zeleniny a večer koktejl. Špatně mi je teď spíš, když se najím najednou.

23. března 2009, 20:52:43

Eva5 poděkování

Na preparáty nevěřím, zhubla jsem při konzumaci normálních potravin a všech, chodila jsem do práce a měla normální stresy a šlo to, mrkněte se na fotky .Eva

21. srpna 2008, 20:35:43

Denisa

HBL není žádný preparát,ale výživa do buněk..;-))) jím ho už 15let a je mi sqele.. Dotazy zodpovím a ráda poradím pište na rakosniicek@seznam.cz.. popřípadě pište i kdo by měl zájem o výrobky či spolupráci..vy co máte tyto prima výsledky tak vám držím i do budoucna hodně štěstíčka a pevnou vůli ;-))

21. srpna 2008, 21:45:37

Michal

www.katalogcrv.cz/kocourek/ super

25. září 2008, 20:02:29

Alda1 poděkování

Někteří lidé se chovají sprostě naprosto ke všemu, co jim nevyhovuje. Třeba oblíbená hláška na Fiaty a pak je spousta lidí, kteří chtějí jenom Fiaty. Mě by akorát zajímalo, když někdo takový je třeba proti nějakému autu a teď pro něj přijede taxikář se stejným autem. Už ho vidim, jak mu řekne, že timhle autem nikam nepojede, protože ho nemá rád. Je zticha a je rád, že se veze, takže nechápu. Lidi chtějí zhubout, ale když jim někdo nabídne řešení, tak hledají výmluvy. Víc přemýšlet a míň číst kritizování lidí. Osobně nechápu, jak někdo, kdo má 20 kilo nadváhy může dělat výživovýho poradce nebo dietologa apod. S pozdravem hrdý a nezávislý distributor Herbalife Aleš Valenta

1. prosince 2008, 19:46:38

Marcela1 poděkování

S manželem Formuli 1 pijeme skoro měsíc a bez rad poradce a manžel shodil 5 kg a já 4 kg a jsme s tím opravdu spokojení. Hlady netrpíme a řekla bych,že nejsem tak utahaná co dřív,cítím se mnohem lépe.Také jsem tomu moc nevěřila,ale zkusila jsem to a výsledek se dostavil. A rozhodně budeme pokračovat,dokud nebudeme oba na své původní váze.

2. prosince 2008, 11:20:34

Lenka

Nechápu lidi, co pořád haní Herbalife. Mě tak úžasně pomohl a můj poradce je milý, vlastně se z něj stal můj kamarád :) Výrobky jsou skvělé, zhubla jsem, nejsem unavená... prostě jednička !

11. prosince 2008, 20:38:24

123
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lipoxal Effect recenze (lipoxal) 1. prosince 2016, 21:14:21

Já mám osobně s Lipoxalem velmi dobré zkušenosti. Nicméně v začátku jsem si také nebyla… Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

• Jean (třes před spánkem) 28. listopadu 2016, 18:07:42

je to zavádějící, chlamydie doktoři odmítají léčit, kdo to nechápe ať se neléčí,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.