Inzerce

eventuální 3 těhotenství po 2 císařských řezech

Jsem po 2 císařských řezech a uvažuji o 3 dítěti.Předchozí těhotenství byly v letech 1988 a 1990 ( je mi 37 let.) Po 2. císařském řezu mi byla provedena sterilizace, což mi bylo sděleno až při propustění z porodnice a bylo mi tehdy nabídnuto zdarma umělé oplodnění v Brně.Před 3 leta jsem byla na rentgen dělohy a údajně je děloha v pořádku. Poradí mi někdo z lékařů ?

Inzerce
Odpovědi
raja6 poděkování

V leteych 1993 a 1999 jsem měla porod císařským řezem.Při druhem mi bylo provedeno podvázání vejcovodu na doporučení lékaře se slovy,že 3těhotenství není vhodné vzlhedem k řezu.V současné době chci dítě.Před rokem jsem podstoupila operaci,kdy mi meli být opět zprůchodněny vejcovody.bezůspěšně.Na podzim jsem podstoupila IVF v Olomouci.Bohužel šlo pouze o Byochemické těhotenství.Teď mě čeká druhý pokus.Zřejmě budu samoplátce.Prosím poraďte co udělat,aby to vyšlo. Děkuji raja

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. dubna 2006, 15:50:53

nikola bikova7 poděkování

mnela sem tri cisarske rezy a nini sem zpet tehotna nevim jestli si to ,am nechat nebo dat pryc muzete my poradit

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. srpna 2010, 20:33:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (Jizvy po akné) 29. listopadu 2016, 16:29:24

Nevím co mam dělat s akne mam potym hodně jizvy po celem čele  Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Kema (cipralex) 2. prosince 2016, 19:05:34

Jeane,či jak se jmenuješ,jdi s těma kravinama co tu píšeš do zádele.Zrazovat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.