Inzerce

Driclor a sport

Zdravim, mam stejny problem jako vy vsichni..nadmerne poceni v podpazi..o dricloru silne uvazuji,ale chtel jsem se zeptat, jestli nemate zkusenosti jak driclor ucinkuje pri sportovani (2-3x tydne, kde je poceni normalni), jestli se to nejak neprebiji nebo nesnizuji jeho ucinky v klidovym obdobi mezi sportem...diky

Inzerce
Odpovědi
Klára

Ahoj, bohužel mám stejný problém s pocením. Před dvěma měsíci jsem začala používat Driclor. Je to bomba, zabral hned na poprvé na 100%. Při sportování se člověk všeobecně více potí. Driclor zabrání tomu, abych měla mokré fleky v podpaží i při tenise nebo squashi, ale zvýší potivost jiných částí (záda, břicho, zadek, nohy ...). Tělo se tím brání přehřátí. Myslím,že se nemusíš bát používat Driclor i když sportuješ. Tělo se přizpůsobí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. června 2006, 15:01:21

Petr

Taky bych se toho vůbec nebál. Na stejném principu funguje i přípravek Everdry, který používám já a tělo si opravdu poradí a pustí pot při větší zátěži jinudy.

17. srpna 2011, 12:40:41

Michaela

Ahoj mohl bysi mi taky napsat něco o přípravku Everdry?Mám problém s pocením v podpaží a rukou.Můj email:DominikaVrbova@seznam.cz děkuji

4. června 2012, 12:04:55

Niky

Ahoj mohl bys mi prosím tě napsat něco vác o tom Everdry? Mám velký problém s pocením v podpaží a rukou. Kdyžtak na tenhle e-mail: jel.nikola@email.cz

1. června 2012, 15:03:00

Everdry

O everdry můžeš víc zjistit na jajich webu everdry.cz a nějaké recenze jsou i na heureka.cz. Jinak je ale dost diskusí kde se o něm píše a vypadá že bude asi dobrý. Taky teď řeším, že si ho koupím.

16. října 2012, 07:38:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.