Inzerce

Bercové vředy

Bercevé vředy jsou záležitotí celého organismu a tak je také vhodné k léčbě přistupovat. Vhodná je klasická homeopatie.

Inzerce
Odpovědi
Monika Tesařová2 poděkování

Mám několikaletou zkušenost s manželovými bercovými vředy! Vždy se to dalo zvládat, jen mastičkami a antibiotiky...V tomto roce se mu noha otevřela, začátkem května a tedˇ po velmi intenzivní léčbě se noha pomalinku začíná zavírat! Zkoušeli jsme všechno možné až jsme narazili na alternativní léčbu. Začali jsme přípravkem "Hyodine",( jt.unikátní kombinace kyseliny - hyaluronové, jodu a jodidu draselného). Tento přípravek se nám velmi osvědčil, protože vyčistí perfektně ránu až ke kosti! a pak jsme na to použili speciální peruánský balzám a některé z potravinových doplnků...V žádném případě, nedávat do rány žádné mastičky, jak doporučují kožaři, protože ty jenom rány namokvávají a nehojí!! Kdybyste chtěla víc informací, tak se ozvěte...MonikaTesarova@sezna m.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. října 2006, 19:14:26

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 310 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 23. března 2017, 13:07:39

Ahoj Jiří, tady to nejde,jak sám vidíš,nepřestane. Napadlo mě,napsala bych meil,který… Diskutovat

• Renda (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 20. března 2017, 02:02:58

Lidicky beru dlouhodobe antidepresiva a hypnotika,-zolpidem.bohuzel mi ho doktorka jiz nechce… Diskutovat

• Petra (priznaky?) 21. března 2017, 19:20:08

Také mám dvě bulky za uchem doktorka mi řekla že jsou to jen uzliny.( Že pry mám… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.