Inzerce

Rozostřené vidění při depresi

Dobrý den, chci se Vás zeptat, jakou máte zkušenost s rozmazaným (rozostřeným)viděním při depresi. Pociťujete tuto věc jako příznak nemoci???????? Toto bývá také součást vedlejších příznaků léků. Pokud to tak máte, za jak dlouho od začátku braní léků rozmazané vidění vymizí. Já na vzdálenost 5-i metrů nepoznám známou tvář. Je to velmi nepříjemné. Jinak beru Lamictal, Noveril a Abilify. Děkuji Vám za Vaše příspěvky Emil

Inzerce
Odpovědi
emilim1 poděkování

Pan Emil to rozmazane videnie je z psychiky. Inac noveril je skodlivy na oci. Aj ja ho beriem 5 r. Neni som s nim spokojna, mam ubolene oci, a ked som unavena, ze pridem z prace a lahnem si, ako keby som nemohla zazmurit oci po nom. To rozmazane videnie mavam aj ja. Teraz pred vianocami nedodavali noveril, takze som ho nebrala 5 tyzdnov A UZ som videla rozmazane.a bolesti hlavy. Noveril mi pokazil oci, vnutorny ocny tlak sa mi zvysil. Idem na kontrolu v aprilina ocne Bola som teraz pred 2 tyzdnami. Ja beriem este amitriptylin a lexaurin. Ked som zle videla-rozmazane, dala som si 1/4 lexaurinu preslo mi to po nom. ALE JA beriem lieky amitriptylin a lexaurin 12 r. Len mna je tazko nastavit na nove lieky- to budem musiet ist do psychiat. liecebne. Prosim napiste, ako sa mate po noverile. DAKUJEM

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. února 2013, 22:30:08

Lucie Maláková1 poděkování

Mám deprese 10 let, beru Apo-parox a Trittico. V poslední době mám docela hodně rozostřené vidění. Začínala jsem uvažovat, že budu muset k očnímu. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být z psychiky.

14. listopadu 2013, 14:05:01

Emilim

Ja teraz beriem 3 tyzdne trittico, ale byva mi po nom zle, nemozem dychat, mam upchaty nos, dusi ma kasel, je mi na vracanie po nom, zle spim, mne sa tiez pokazili oci po liekoch, teraz mam zeleny zakal-glaukom. Brala som noveril 6 rokov, asi po nom som to dostala. A AKO VAM JE PO TRITTICU? Mne nanic.

14. listopadu 2013, 21:58:36

Jiřina

Dobrý den, Triticco užívám již řadu let, ráno Escirdec. No, co dodat, není mi stále dobře, špatně spím, mám úzkosti,pláču, smutek, špatně vidím, sucho v ústech atd. Opravdu to není žádný život, kdo nezažil deprese, nevěří nám, je to snad nejhorší nemoc, která nás postihla.

21. srpna 2016, 13:04:30

Jean

poděkuj těm co Tě léčí, je to špatná diagnoza :-)

21. srpna 2016, 13:22:24

Tomáš

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou se u mě vyskytují takové divné stavy.Jsem z ničeho nic nervozní,ať už v práci nebo doma(doma je to horší,například nemohu dojíst a jsem myšlenkama mimo a stačí malý důvod a vybouchnu(né vždy),prostě takový neklid..)většinou stav odezní přibližně po půl hodině z nejhoršího.Nejčastěji se mi to děje dopoledne,odpoledne a večer problém nemám,spím dobře.Nemám žádný konkrétní problém v životě, který by mě stresoval ale poslední dobou jsem dost stonal a měl špatnou náladu a příde mi že se to tyto stavy zhoršily(ruce se mi neklepou,ale buší mi rychleji srdce a nejradši bych si lehl). Koupil jsem si třezalku v tabletách, dávkuji jednu tabletu ráno a jednu večer,celkem 600mg za den.V internetové diskuzi psal jistý lékař že třezalka v tomto množství působí jako antidepresivum,přesto že je na obalu doporučená dávka 300 mg denně. Třezalku užívám týden a zatím bez výsledku. Chci se zeptat zda při tomto množství nemůže mít třezalka například opačný účinek a nemůže mi takové množství uškodit,ale myslím že by nemělo.Dost mě to otravuje a je to vážně nepříjemné..Mimo tohoto doplňku stravy užívám Echinaceu forte,Zenaro a Vigantol 2 kapky denně,dávkuji 14 za týden,z důvodu nedostatku vitamínu D což lékař dával za vinu mým stavům únavy mimo letní měsíce).Děkuji za odpoveď.

29. listopadu 2016, 20:11:27

Jean

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-)

29. listopadu 2016, 22:19:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.