Inzerce

mohla by to byt RS?

AHOJ VSICHNI MOC VAS ZDRAVIM A CHTELA BYCH SE ZEPTAT NA VAS NAZOR. JE MI 26 LET, VE 13 LETECH JSEM POPRVE MELA NEJAKY ATAK NEVIDELA JSEM NA JEDNO OKO NECITILA PALEC NA RUCE A PAK SILENA BOLEST HLAVY PAK PO 10 LETECH JSEM DOSTALA ATAK ZNOVU ALE BYLO TO UZ MNOHEM SILNEJSI NEVIDELA JSEM OPET NA OKO NECITILA POLOVINU OBLICEJE A CELOU RUKU, NA NOHOU JSEM SE SOTVA UDRZELA. PAK JSEM SLA K NEUROLOGOVI KTERY ME POSLAL NA MG ZDA NEMAM NADOR. NA NIC JINEHO ME NEVYSETROVAL A KONECNE VYSLEDKY ZNELI MIGRENOIDNI STAVY TAKZE ANI TU MIGRENU NEPOTVRDILI. PO 3 LETECH MI TO POMALU ASI ZACINA ZNOVU NEKDY MIVAM BRNENI JAZYKA JAKO KDYZ HO PRESTAVAM CITIT NEBO BRNENI CHODIDEL JAKO JEHLICKY KDYBYCH MELA V CHODIDLECH. NEVIM CO MAM DELAT DOKTORI NA ME KOUKAJI JAK NA NEJAKYHO HYPOCHONDRA JE TO DOST NEPRIJEMNE. MAM 2 DETI A BOJIM SE CO BUDE DAL. ZVLASTNI JE ZE TOHLE SAME MA MUJ OTEC JE MU 48 LET A MIVA ATAKA UZ TAK 2 DO MESICE NEKDY I CASTEJC. PRVNI ATAK MEL V 16 LETECH A DODNES MU NEZJISTILI JAKA JE JEHO DIAGNOZA. PROTO PISI VAM CO SI O TOM MYSLITE KDYZ PRIZNAKY CO MAME JSOU TAK PODOBNE RS. DEKUJI ZA ODPOVED

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Niky (boule na zadku) 28. listopadu 2016, 21:23:35

Tak spis uvidim co bude dal...to to muze zakhle treba zustat a nic se nedit ? Nevo je pravidlo, ze… Diskutovat

• Tomáš (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 20:11:27

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou… Diskutovat

• Eli (zoloft za neurol) 28. listopadu 2016, 16:04:12

Hezky den. Prosim vas o radu, moc si vazim, kdo si najde chvilicku. Brala jsem cca 2 roky Elenium,… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.