Inzerce

Konopný krém

Ja jsem vyzkousela konopny krem pred peti dny,je fakt,ze akne zmizelo opravdu hodne rychle,jenze ted mam z nej hrozne vysusenou a podrazdenou plet a loupe se mi,takze nevim,jestli se tim mam jeste natirat dal a nebo ne. Ma nekdo podobnou zkusenost?

Inzerce
Odpovědi
Martina

používej ho dál....a suchá místa si třeba namaž červenou indulonou.....to loupání musíš vydržet,obnovuje se ti kůže na novou,to je přece super ne?

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. května 2006, 09:11:17

karolina

Konopny krem?skusim to taky a to si mám zajit normalne do lekarny pro neho?nebo nekde predepsat prosim poslete mi na mejl odpoved potrebuji to nutne sexy.karol@seznam.cz

16. ledna 2007, 15:06:52

Květa

Pokud si chcete dát do pořádku pleť, pak se pro to musí udělat mnohem víc.krása přichází ze vnitř!!!vyčistit střeva, dát dohromady metabolismus buněk, zdravě se stravovat, vyčistit krev a pokud se k tomu užívá konopný olej a konopné krémy, pak to nemá chybu. odstraní-li se příčina, důsledek odejde sám.kožař naordinuje různej sajrajt, který jakýkoli problém jenom potlačí, to si zapamatujte! kdy už toto pochopí každý, kdo má nějaký problém kožního charakteru!!!!!

23. června 2009, 17:32:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jamie (Operace hemoroidů) 27. listopadu 2016, 21:25:13

No já mám tu stolici stejně hrozně objemnou porad. A to se snažím toho zase tolik nejíst.… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 22:39:00

AD neléčí příčinu nemoci, je jasné, že po čase se zdravotní stav zhorší, AD se… Diskutovat

• Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.