Inzerce

Pocení, Vichy a Driclor

Ahoj všichni. Potím se už od střední školy, ale jenom v podpaží, nicméně je to brutus...však to všichni znáte. TAkže nosím pouze černou a marně se z toho snažím dělat styl, závidím lidem, co nosí barevná trička a košile, to já absolutně nemůžu, hned mám fleky v podpaží.... Potím se ale akorát při stresu, doma a o víkendu jsem naprosto OK, dokonce i bez obyčejného antiperspirantu... 7 denní kůru od Vichy jsem vyzkoušela, pomůže to tak na 50%, takže nic moc... O Driclor jsem nikdy předtím neslyšlea, jsem nadšená tím, co jsem si tady přečetla a hned v pondělí ho půjdu koupit! Doufám, že mi bude účinkovat proti pocení jako ostatním! DÍKY DÍKY MOC za radu!!

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Panická ataka) 14. listopadu 2017, 10:04:29

Ahoj, mám taky problémy s panickou poruchou, ale zkouším to řešit přírodně bez léků.… Diskutovat

• Karolína (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 20. listopadu 2017, 10:19:35

Dobrý den, na celém obličeji, za ušima a i trochu na krku mi vyrašily malé pupínky, něco… Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 16. listopadu 2017, 09:30:27

Takže konkrétně. Kdo má po operaci výměny čelistního kloubu, prosím napište, jak se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.