Inzerce

piercing a lipoxal

nazdárek, měla sem hroznej problém zhubnout a když to vyšlo tak nastal jojo efekt....17 unora mi ruplo v kouli a sla sem na piercing jazyku...tyden jsem nemohla jist a pak sem si ten jazyk pri libani natrhla. z toho byl zanet a tak se mi ten jazyk hojil mesic misto 2 tydnu, takže vysledek byl 10kg dole.....ted jsem zacala brat lipoxal a furt si prijdu hrozne prejedena a kdyz toho snim vic nez mam tak je mi i na zvraceni, takze to uz nedelam:o) a to nejdulezitejsi je ze sem furt na ty samy vaze, pohybuje se to kolem 2kg ale jinak pohoda.....takže rada zní: dejte si piercing :o)

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 174 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2018, 10:34:50

Ahoj, čtvrté dítě bylo velkým překvapením (taková "nehoda"). Vůbec jsem nepřemýšlel… Diskutovat

• Dara (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. září 2018, 12:33:21

Nevím moone, ale když už tolik let potřebuješ AD i neurol, bylo dobré mít 4 dítě? Já… Diskutovat

• Andrea (Potíže se štítnou žlázou mohou být důsledkem stresu i dovolené v Egyptě) 17. září 2018, 21:28:17

Dobry vecer take mam poderzreni na stitnou zlazu jsem lorad unavena sice delam dvanactky a boli me… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.