Inzerce

piercing a lipoxal

nazdárek, měla sem hroznej problém zhubnout a když to vyšlo tak nastal jojo efekt....17 unora mi ruplo v kouli a sla sem na piercing jazyku...tyden jsem nemohla jist a pak sem si ten jazyk pri libani natrhla. z toho byl zanet a tak se mi ten jazyk hojil mesic misto 2 tydnu, takže vysledek byl 10kg dole.....ted jsem zacala brat lipoxal a furt si prijdu hrozne prejedena a kdyz toho snim vic nez mam tak je mi i na zvraceni, takze to uz nedelam:o) a to nejdulezitejsi je ze sem furt na ty samy vaze, pohybuje se to kolem 2kg ale jinak pohoda.....takže rada zní: dejte si piercing :o)

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 93 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milos (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. září 2017, 17:51:57

Zdravím všechny, kteří si ještě pamatují mě (Megan, Konča a hafo dalších) - nějak jsem… Diskutovat

• WILLAMS (Denně je dobré ujít sedm kilometrů) 19. září 2017, 05:03:33

Potřebujete půjčku? Potřebujete 100% financování? Jste unaveni vyhledávání a hypotéky,… Diskutovat

• Hana (Porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) ) 13. září 2017, 10:09:20

Máte díte ve věku 6 - 12 let s diagnostikovaným ADHD? Zapojte se do výzkumu! Po dobu studie si… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.