Inzerce

Pomozte mi!!!

ahojky!je mi 13 a trapi me stejny problem jako vas,jsem kvuli poceni ve velkem stresu s prateli se necitim normalne uvolnene...kupuji si jen tricka u kterych vim ze velke kruhy od poceni nepujdou videt....nepremyslim o nicem jinem...ale kdyz jsem doma tak se nepotim ani trochu cim to je?taky bych chtela poradit jestli muzu pouzivat DRICLOR jestlize mi je 13!!! diki vsem....a verte nejste sami...moc vam dekuju vy jste jediní s kterymi si o tomto problemu nestydim mluvit ahpjky!!

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Rivotril) 21. července 2017, 10:57:36

Zdravím Petro, ano, abstinenční příznaky jsou hodně těžké. Je to, jak píšeš,… Diskutovat

• Eliška (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 15. července 2017, 16:23:05

Vápník získaný ze stravy je dobrým řešením...je to ale bohužel běh na dlouho trať.… Diskutovat

• Eliška (alergie na prach) 21. července 2017, 20:56:19

No, pro opravdové alergiky, kterým alergie komplikuje život, doporučiji nosní kapky… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.