Inzerce

transplantace ledvin u dětí

Prosila bych o zkušeností rodičů s transplantací ledvin u dětí. Mému tříletému vnukovi hrozí a ráda bych věděla jak se s tím děti vyrovnávají apod.

Inzerce
Odpovědi
Jirka F

Dobrý den, za rodiče hovořit nemohu, ale mohu hovořit jako trasplantovaný.V sedumnácti jsem prodělal transplantaci ledviny.Byl jsem ještě veden jako dítě vzhledem ke svému věku. U mne až na pár závažnějších koplikací se ledvina ujala velice výborně.Nyní je mi 24 a nemohu si na nic stěžovat. I u dětí se kterými jsem v nemocnici čas trávil, nepozoroval jsem žádný problém.Děti po deseti dnech chodili jako čiperky.Po 15 dnech po odděleni běhali jako by jim nic nebylo. Předpokládám že váš vnuk bude v péči ve fakultní nemocnici v Motole, kde jsem byl i já.Jsou tam profesionálové jakých u nás je malo.Mají k dětem i k rodičům přatelský, lidsý přístup.Člověk si připadá jako by byl na návštěvě u strýčka a né v nomocnici. Chceteli nějaké další otázky mile rád Vám je zodpovím. jirka.flicek@post.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. srpna 2011, 07:26:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 321 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Viktorie Majácová (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 24. března 2017, 19:46:29

Dobry vecer Viktorie. Ja se taktez snazim vyvarovat veskerym lekum, ale nekdy tomu ohuzel zabranit… Diskutovat

• Vladislav (Zánět spojivek) 25. března 2017, 10:46:59

Jak kapky ti dal, nebo spis poradil? :) Já mám allergodil a super :) https://allergodil.drmax.cz/ Diskutovat

• Marika (Zkušenosti s léčbou akné) 22. března 2017, 16:26:01

Za 60koruk mast? to je nejak málo, ne? Uz jsem taky vyhodila nemálo penez nźa kosmetiku, ale… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.