Inzerce

Antibiotika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li mezi vedlejší účinky antibitotik patří i zvětšená prsa (jestli se nalévají jako při těhotenství)..??? Moc děkuji za odpověď..

Inzerce
Odpovědi
pakka

Jste často nemocní a často užíváte antibiotika? Je to jak začarovaný kruh? Znám řešení - a to české bylinkové přípravky, které vás postaví na nohy a nebudete už antibiotika potřebovat.Možné i pro děti.Info v emailu pavkane@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. července 2011, 21:06:52

Mirek

Jedu na delší cestu do zahraničí a chtěl jsem se zeptat, jestli vám někomu nezbyl Abaktal nebo Entizol ? Případně také Framykoinové kapky. Můj email je kubis022@seznam.cz Díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. listopadu 2011, 18:48:09

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Eli (zoloft za neurol) 28. listopadu 2016, 16:04:12

Hezky den. Prosim vas o radu, moc si vazim, kdo si najde chvilicku. Brala jsem cca 2 roky Elenium,… Diskutovat

• karina (Křivice - vitamín D) 29. listopadu 2016, 23:09:50

dávám vigantol taky, každý den kapičku do mléka a vše je fajn:) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.