Inzerce

Alergie a atopický ekzém

Dobry den, muj kolega ma syna ktery trpel atopickym ekzeme.. kdyz byl malicky tak mu doktor rekl ze se to nejspis nikdy nespravi. Dnes jsou Tomikovi ctyri roky a je naprosto v poradku a bez ekzemu. Pokud mate stejny nebo podobny problem napiste ma na mail Amira.Cro@seznam.cz muzu Vam dkyztak poslat i fotky jak na tom ten drobecek byl. Zabral mu jeden gel preventivne ho jeste obcas pouziji ale jinak je naprosto v poradku takze jestli chcete poradit muzete mi napsat.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 108 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Luki (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 24. dubna 2017, 18:06:24

ale pozor, zapal neni pouze z nachlazeni.. jsou to i vyry, bakterie, ale i treba koureni a podobne.… Diskutovat

• Míra (Pocení dlaní) 20. dubna 2017, 10:46:23

Já se pocení dlaní zbavil díky iontoforéze Antipe. Je to super. Klidně vám všem teď podám… Diskutovat

• Dana (Kolonoskopie) 20. dubna 2017, 01:00:41

Před 10 dny jsem byla na kolonoskopii,samozřejmě jsem se bála a největší strach jsem měla z… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.