Inzerce

Návštěva lékaře

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Je mi 30 let a již jsem prodělal zánět prostaty, občas mám bolesti. Všude čtu články o rakovině prostaty a tak se chci zeptat zda v 30 letech má smysl jít na preventivní prohlídku k urologovi ohledně rakoviny prostaty a jak takovéto preventivní vyšetření vůbec probíhá. Děkuji. Pavel K.

Inzerce
Odpovědi
mujfilip@seznam.cz

Vzhledem k tomu, že jste prodělal zánět prostaty je dobré alespoň 1 do roka provést preventivní čištění organismu, posílení imunity a harmonizaci mužských orgánů. Na to lze použít přírodní přípravek. Zánět jsem měl před 2 roky a díky gelovému přírodnímu přípravku jsem v pohodě. Popis můžu zaslat na email.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. března 2009, 21:58:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.