Inzerce

Chřipka=imunita

Dobry podvecer vsem, take znam jeden pripravek na posileni imunity - Wobenzym. Je volne prodejny a ciste prirodni. I deti ho muzou uzivat, ale az od 3 let. Snad i muj prispevek Vam bude napomocny. Na internetu si muzete vyhledat blizsi informace, ale neznam presne stranky.. google je ovsem chytre vyhledavani:)

Inzerce
Odpovědi
Ilona

Dětem jsem ho nedávala, protože razím cestu, ať se šmudlové trošku otlučou a tělo samo si imunitu vytvoří. Mám, ovšem, děti naprosto zdravé, tzn.žádné alergie..atd... Nicméně s manželem wobenzym užíváme už několik let a jsme velice spokojeni.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. října 2011, 17:01:05

Jarní sen

Já ho znám ve spojení s vaginálníma mykózama, doporučila mi ho doktorka, když už jsem nevěděla kudy kam a vyhrabala jsem se z toho díky enzymům. Takže od tý doby, kdykoliv mě sužuje nějakej zánět, sahám do lékárny pro Wobenzym. Za mě teda bod.

13. listopadu 2011, 21:30:12

Lenka

Na opravdovou podporu imunity můžu doporučit Hlívu ústřičnou Extra silnou. Díky ní jsem nebyla celý rok nemocná, zlepšilo se trávení a celkové zdravotní problémy. Dávám je i dětem, ale jsou už starší.

23. listopadu 2011, 10:25:47

Dědek

to jsou rady pro papaláše, ty na to mají

23. listopadu 2011, 14:13:45

Alistair

No ono to tak vypadá, jenže v praxi, když vám to buď zkrátí nemocenskou třeba o tejden nebo díky posílení celkový imunity zamezí tomu, anejby člověk na tu nemocenskou vůbec šel, tak se to vyplatí. Wobenzym sice není levnej, ale narozdíl od různejch doplňků stravy má ověřený účinky, což můžu potvrdit.

11. prosince 2011, 17:15:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

• Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.