Inzerce

strašlivá bolest stehen a kolenou

Prosím, pomozte. Bolí mě strašně kolena a stehna. Především když chodím a sedím. Prosím o pomoc, Vy jste má jediná naděje, Můj email Oli.Karabinová@email.cz Děkuji za brzkou odpověď a přáním pěkného dne Karabinová

Inzerce
Odpovědi
Leenka1 poděkování

Na bolest kloubů, svalů, šlach, zad atd. doporučuju léčivý bylinný gel Artroline. Dá se sehnat na netu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. září 2009, 15:02:59

Tomáš7 poděkování

Trpěl jsem bolestmi obou kolen a to střídavě, při chůzi a v klidu. Mně pomohl produkt Flex Code 500ml (sirup). Řekli mi že obsahuje nejvyšší dávky všech látek, tak jsem jej koupil v lékárně. Nyní (po dvou baleních) a několik set korun méně :-) cítím zlepšení o 75%, tak doporučuji dál.

18. listopadu 2010, 21:12:42

Marcela

Taky jsem trpěla jako pes! Ale od doby kdy jsem začla užívat Priessnitz kloubní výživu se mi vše změnilo. Neřeším lavičky a nedívám se už z dálky, kde nějaká je, abych si na ní mohla sednout, neřeším hraní s vnoučátky a už jen řeším kdy a kde půjdeme :) Jsem hrozně ráda, že jsem dala na radu paní v lékárně a psolechla jí. Navíc balení, kde je měsíc tobolek zdarma není všude :)

20. června 2013, 09:31:41

Žirafka

Zkuste Enzycol, bratrovi prý na bolest kloubů vážně pomohl, taky by to chtělo asi zajít k lékaři :) doufám že se to zlepší

27. června 2014, 21:02:21

Eržika

Mohu směle doporučit. S bolestí kloubů se potýkám posledních pár let. Kvůli jiným onemocněním mi doktorka předepisovala diuretika, který prý zvyšují riziko propuknutí dny a nejspíš i tohle může za průběh nemoci. Samozřejmě jsem si vyhledala všemožné rady na internetu a zkoušela jsem všemožné přípravky a přípravek Enzycol mi pomohl od pravidelných návalů bolesti. Cítím se líp

1. srpna 2014, 22:36:29

Ronal

tak že bych do toho taky šel? nezná to špatně a i jinde to lidem, až na drobné výjimky, celkem vyhovovalo. Tolik to zas nestojí, tak si asi udělám malou zkoušku. Horší to s těmi klouby stejně být nemůže

8. srpna 2014, 22:58:45

František

Mohu potvrdit, že Enzycol opravdu funguje. Měl jsem problém s klouby. Bydlím ve 3 patře v staré zástavbě bez výtahů a opravdu byl pro mne problém vylést do schodů. Dcera mi dala k Vánocům Enzycol a já jsem remcal, nesnáším doplňky stravy, dle mě jsou totiž většina výrobců žebráci, kteří okradají lidi. Na Enzycol jsem nikde moc reklamy neviděl. Ptal jsem se i doktora, co na to říká a prý tím nemohu nic zkazit. Užívám od konce prosince 2014 tedy něco přes měsíc a je to mnohem lepší.

8. února 2015, 18:27:53

Adam

Mě se osvědčil na bolest kolene a kloubů obecně Geladrink. Nejvíc mi vyhovuje ve formě tablet ten Geladrink forte užívám od doby co mám po operaci pravidelně a jsem fakt spokojen.

26. ledna 2015, 21:35:59

kristina

Dobrý den, užívám dlouhodobě Benegen 4. Má vysoký obsah KOLAGENU tudiž jeho učinnost musí být ikdyby se výrobci zblaznili !:-D

21. května 2015, 09:10:36

Lucie

Ano Benegen 4 mi taky skutečně pomohl doporučuji

21. května 2015, 09:22:12

Milena

Dobrý den poradte prosí , bolí mne v třísle na levé straně a ktomu se přidali bolesti stehen a kolenou ,nejhorší v leže v klidu.,poradí mi někdo beru injekce na zvíšený hormon,máte někdo stímto skušenosti?moc děkují M.

12. dubna 2016, 20:44:07

Jean

je to málo inf. testy na chlamydie a pod. mikroparazity

12. dubna 2016, 20:57:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.