Inzerce

Chlamydie u partnerky ale ne u mne

Dobry den, Chci se zeptam jestli je mozne, ze u moji pritelkyne byli zjistene chlamydie ale u mne ne. Me pritomnost zjistovali na zaklade moci a sperma. Urolog me ujistil, ze kdyby jsem je mel tak v spermatu se to ukaze na 100%. Doted jsem si ale myslel, ze puvodcem jsem ja a ja to taky prenesl na pritelkyni. Ona sice mela vytok skoro pul roku a ja ne, mel jsem ale paleni pri erekci a nekdy i trochu pri moceni. Jsme spolu 3 roky. Nakonec my nezjistili chlamydie ale jine bakterie.Nevim vsak je li mozne nemit chlamydie kdyz partnerka je ma a meli sme spolu nechraneny sex. Nevim jestli nemam pozadat radeji i o vyter. Dekuji za odpoved

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 254 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanka (Migréna) 25. září 2018, 14:54:12

Na mígrénu mi doporučila doktora tinkturu kapky na na bolest a to zabírá opravdu báječně,… Diskutovat

• Mirka (jak mam zhubnout) 20. září 2018, 16:31:20

Já bych se chtěla zeptat jestli jste někdo zkoušel jít k odborníkům aby vam poradili co a… Diskutovat

• Lenka (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. září 2018, 09:50:33

Dobrý den, taky se přidávám do diskuze na téma glioblastom. Můj tatínek, 63 let má… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.