Inzerce

ekzém od mala

Je mi 21let,trpím ekzémem už od mala,nejvíc se mi projevil 18ti a v 19ti letech..pak to ustalo vypadalo to že jsem vylečená,protože jsem ho neměla vůbec.Ted se mi zase objevil je to hrozný,mám to na rukách,v dekoltu a nejvíc na krku a dokonce se mi to ted udělalo i okolo očí.Hlavně mě to nejvíc štve,protože jsem si konečně našla partnera se kterym mi je hezky přijde mi to hrozně líto protože se stydím před nim svléci kvůli tomu ekzému,chtěla bych být jako ostatní a néé se bát vylíst na sluníčko atd.Hlavně nejvíc zabrat mi dává psychyka,to jak se ostatní na mě dívají a to že nemůžu dělat to co každej člověk třaba si zajít do bazénu zaplat a ani to moře mi nepomáhá

Inzerce
Odpovědi
Dana M.

Velice doporučuji bambucké máslo. Každý balzám má vedle b.m. také příměs nějakých léčivých vosků a olejů. Balzámy jsou přímo určeny na ekzémy a lupénku. Mně osobně velice pomohl Konopný balzám. Podívejte se na objednat si jej ale můžete v lékárně. Jinak vedle akutní léčby doporučuji především také změnu sprchového šamponu a pracího prášku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. července 2009, 13:31:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 98 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Míra (Otitida - zánět středního ucha) 25. května 2017, 15:08:27

Opakovaný zánět ucha, návštěvy u dětské doktorky nebo na ORL, výtok z ucha a píchání… Diskutovat

• David (Stolica) 25. května 2017, 13:44:19

Změna stravy nebo zařazení nových potravin do jídelníčku je super rada...bohuzel to… Diskutovat

• Tonic (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 28. května 2017, 10:15:08

Trvalo mi delsi cas, nez jsem pochopil, ze moje zvlneni nehtu je vlastne mykoza a ne nasledky… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.