Inzerce

ekzém od mala

Je mi 21let,trpím ekzémem už od mala,nejvíc se mi projevil 18ti a v 19ti letech..pak to ustalo vypadalo to že jsem vylečená,protože jsem ho neměla vůbec.Ted se mi zase objevil je to hrozný,mám to na rukách,v dekoltu a nejvíc na krku a dokonce se mi to ted udělalo i okolo očí.Hlavně mě to nejvíc štve,protože jsem si konečně našla partnera se kterym mi je hezky přijde mi to hrozně líto protože se stydím před nim svléci kvůli tomu ekzému,chtěla bych být jako ostatní a néé se bát vylíst na sluníčko atd.Hlavně nejvíc zabrat mi dává psychyka,to jak se ostatní na mě dívají a to že nemůžu dělat to co každej člověk třaba si zajít do bazénu zaplat a ani to moře mi nepomáhá

Inzerce
Odpovědi
Dana M.

Velice doporučuji bambucké máslo. Každý balzám má vedle b.m. také příměs nějakých léčivých vosků a olejů. Balzámy jsou přímo určeny na ekzémy a lupénku. Mně osobně velice pomohl Konopný balzám. Podívejte se na objednat si jej ale můžete v lékárně. Jinak vedle akutní léčby doporučuji především také změnu sprchového šamponu a pracího prášku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. července 2009, 13:31:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.