Inzerce

Prosím o radu

Dobrý den, mám otázku. Na toaletním papiru se mi objevil proužek krve, ale ve stolici krev nebyla. Žádnou bulku nenahmatávám, ani potíže s pálením nebo něco jiného také nepociťuji. Nevíte co to může být? Děkuji za radu.

Inzerce
Odpovědi
milaniv

Ponúkame zatiaľ veľmi u´úspešný prípravok na hemoroidy. informácie na milaniv@zoznam.sk

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. července 2009, 01:07:52

Milan Drottner

Milaniv je velmi ucinny pripravok aj na krvacajuce hemoroidy da sa objednat tel. +421905327725 alebo donutky@donutky.sk

24. března 2010, 21:33:12

Blanka

Hemoroidy jsem vyřešila s tobolkami Hemostop. Jsou v lékárně, přírodní a nejsou drahé. Pomohly mě celkem rychle a jsem za to hrozně vděčná!

20. března 2014, 11:21:23

Martina

Děkuji za radu, určitě Hemostop ráda vyzkouším, protože se trápím už celkem dlouho..

26. března 2014, 15:40:44

Nikola1 poděkování

FINE6 - poměr cena a účinnost o několik tříd výše, než běžné přípravky.

1. července 2014, 15:47:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:31:32

Mě to delali v Havlíčkově Brodě. A fakt maximální spokojenost. Tejden doma a normálně… Diskutovat

• Janka (Lupénka - Psoriáza) 30. listopadu 2016, 22:25:20

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s chytrou houbou. Manžel trpí už několik let… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.