Inzerce

Krev ve stolici?

Dobrý den, je mi 33 let a rád bych se zeptal, jak vypadá stará krev ve stolici. Asi 3 měsíce pozoruji drobné tmavé (černé) smítka (drobečky) na toaletním papíře při stolici a nevím, zda je to zaschlá krev a nebo pozůstatky nějakých potravin. Mám také hemeroidy, ale momentálně po léčbě (mastí) nic jiného než ty smítka ve stolici ani na papíře nepozoruji. Je možné na základě testů na krev ve stolici zjistit, zda se jedná o krev z hemeroidů a nebo o něco jiného? Mám strach, aby hemeroidy nezakryly jiné vážnější onemocnění.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 73 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanka (Operace hemoroidů) 14. února 2017, 15:21:17

Ahoj, tak já jsem měsíc po operaci hemeroidů. průběh velice podobný jak tady píšete. Nyní… Diskutovat

• Kyzlink (Chronická zácpa) 15. února 2017, 17:53:52

Není to komentář, ale jen velká prosba o pomoc, o radu. Moc prosím paní Stáňu o nějaký… Diskutovat

• Jarka (Pomoc při cukrovce) 20. února 2017, 14:07:49

Já osobně si je objednávám z internetu z internetových lékáren, ale vím, že se dají… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.