Inzerce

Alzheimer

Měla jsem babičku, která několik let trpěla Alzheimrem... napadá mě, jestli je tato choroba dědičná? A jestli je třeba nebezpečný v mym případě požívat hodně alkoholu a jiných omamných látek, (vim že je to nebezpečný pro všechny, ale...), po kterých by byla větší pravděpodobnost, že tahle zlá nemoc propukne? Díky

Inzerce
Odpovědi
tereza

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. září 2012, 23:21:30

Dana

Neslyšeli jste někdo o přípravku Senzycol? Paní v lékarně nám ho doporučila. Chceme jej pořídit dědečkovi k vánocům jen fakt nechci kupovat něco, co je na nic. Nějaké vlastní zkušenosti s účinkem? Jak dlouho se musí brát aby se to projevovalo?

27. října 2014, 14:51:38

Evča

Dani, my Senzycol poridili tatinkovi, trpi silnym revmatismem a musim rict, ze mu asi docela zabira, pouziva ho tretim mesicem, takze na velke soudy je jeste brzo,ale zlepseni popisuje, tak uvidime po pulrocnim az rocnim uzivani:)

26. listopadu 2014, 11:17:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.