Inzerce

dobrý homeopat

To je opravdu těžké, prošla jsem rukama řady homeopatů s mým chronickým problémem. Pak jsem našla paní, která dělá k homeopatii i psychoterapii a to bylo ono. Mohu doporučit. www.homeopatie-psychoterapie.w ebnode.cz

Inzerce
Odpovědi
Erika

To je opravdu těžké, prošla jsem rukama řady homeopatů s mým chronickým problémem. Pak jsem našla paní, která dělá k homeopatii i psychoterapii a to bylo ono. mohu doporučit.www.ho meopatie-psyc hoterapie.webnode.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. července 2009, 00:20:49

Tomas Hradecky

Dobrý den, dovolujeme se Vás oslovit v souvislosti se spuštěním nového webového názorového fóra na téma Etika v ordinaci. Důvod a cíl najdete v úvodu našich stránek. Děkujeme za podporu a spolupráci. www.etikavordinaci.cz Tomáš hradecký Tomáš.Hradecký432@gmail.com

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. dubna 2011, 13:08:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 102 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zdenka (Cystoskopie) 18. dubna 2017, 23:23:52

Algifen kapky,ale jsou na predpis. Diskutovat

• Soňa (bolesti kloubů) 20. dubna 2017, 09:25:31

kolagen je zakladem pokozky vlasu i nehtu Diskutovat

• tinka (Střeva) 17. dubna 2017, 12:00:42

S paratizexem mám velmi dobré zkušenosti, po měsíčním užívání se mé zažívání… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.