Inzerce

gynekologicko-dermatologicke potíže

Dobrý den jedná se o mojí maminku již 7 let má menopausu a poslední 2 roky se u ní vyskytlo nepříjemné pálení, řezání,svědění a dokonce i bělavé zabarvení sydkých pysků. Veškeré předepsané léky, mastičky či zásypy nezabírají a svědění se neustále vrací´.Lékaři si nevědí rady a nejsou schopni určit diagnózu..Tímto Vás prosím pokud se již někdo setkal s něčím podobným dejte mi vědět na e-mail..Luisy@centrum.cz. Mockrát děkuji

Inzerce
Odpovědi
RadkaG.

Je maminka diabetik?Pokud ne,ať si nechá vyšetřit glakemii v krvi

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. září 2009, 14:39:37

Monika Vašinková4 poděkování

jsem po artroskopii kolene a píchám si injekce clexane,maji injikce vliv na menstruaci mam 10 dní zpoždění děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. prosince 2010, 09:33:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 128 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Štěpán (Vitiligo) 19. září 2017, 12:49:54

Na vitiligo mi fakt pohohlo dlouhodobé mazání míst na hlavě krémem Cromovit a lehce jsem to… Diskutovat

• Roman (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 17. září 2017, 20:10:25

Hi hi , to jo a Live! Diskutovat

• Roman (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 17. září 2017, 19:57:21

Milan Ještě je jedna a lepší - najdi si ji. Jinak jakmile snížíš vždy se chutě dostaví… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.