Inzerce

vypadavaní vlasu

Dobry den používám už měsíc a půl šampon vichy a nemám pocit že by se to zlepšilo vlasy mi stále vypadávají můžete mi poradit,děkuji

Inzerce
Odpovědi
majkaxp

Ahoj, mohu ti poradit,jestli máš opravdový zájem svůj problém řešit. Piš na meil: majkaxp@centrum.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. srpna 2009, 08:46:51

Michal

Ahoj pokud jsi muž vyzkoušel folixil, nejel že vypadávání vlasu zpomalí, dokonce Ti vlasy začnou růst nové

1. května 2016, 12:17:26

Mirek

A ty to máš vyzoušené? mě to připadá jako velká reklamní bublina

1. května 2016, 23:31:54

Michal

Zkoušel jsi ho si? protože já ho užívám a mě moc pomohl. Efekt dlouho dobějšího rázu, trv á cca 3 týdny užívání a pak už sou vidět první efekty.

31. května 2016, 23:41:30

MIrek

Ne, zatím sem ho nezkoušel. A to jsou nějaké vitamíny? nebo jak to vlastně funguje

1. června 2016, 01:56:38

Radim

Já folixil používám už několik roků, Beru 1 až 2 denně.

3. července 2016, 20:34:22

Petr

Mě osobně nikdy nic nefungovalo. A to jsem si toho koupil na vlasy hodně. Ale je pravda že folixil jsem ještě nezkoušel

3. července 2016, 21:23:26

Evik

Já jsem vyzkoušela capillus šampon s kofeinem a s nadměrným padáním vlasů byl konec, uvažuji i o koupi séra z této řady, prý je taky výborný.

10. listopadu 2016, 09:20:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.