Inzerce

opuch miechy

na Homolku do Prahy. sou tam fakt borci. sem po mioplastice C3-6. ale s ALS

Inzerce
Odpovědi
jasu

Ďakujem za Váš záujem pomoc. Ak sa naskyt ne príležitosť a dostatok prostriedkov určite budem pána doktora Homolku kontaktovať.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. listopadu 2006, 16:36:16

Coufalová

Homolka není jméno osoby v tétp souvislosti,ale název zdravotnického zařízení v Praze jde o nemocnici na Homolce .Jinak bych vám doporučovala alternativní léčbu a to homeopatii . Kontakt na lékaře najdete na internetu . Jako symptomatickou léčbu lze doporučit Symphytum 5 ch 1x 5 granulí denně , jsou možné další medikamenty Arnika, Hypericum ... to by vám měl poradit a léčbu vést lékař homeopat.

15. ledna 2007, 20:46:01

jasu

Áno už som si všetko zistila ohľadne nemocnice. V prvom momente ma to nenapadlo. Ďakujem Vám za radu, skúsim nájsť dobrého homeopata v okolí. Bude to trochu trvať, nemám veľa známych, ktorý by sa obracali práve na iné alternatívne medicíny. Mohli by ste mi prosím bližšie opísať spomínané Symphytum? Dá sa to voľne dostať v lekárni, alebo je to iba na predpis? Ešte raz ďakujem

28. března 2007, 13:35:57

Vladimír Frank

Dobrý den,zaujal mne Váš příspěvek ohledně poškozené míchy a tím i problémy s pohybem,chůzí.Já mám problémy podobné,těžko se mi chodí,jinak to jde.Užívám Myolastan a Baclofen,někdy Brufen.Kupuji si hořčík.Mám doma perličkovou koupel,tam si dávám různé přísady,také darkovskou sůl,také mám infralehátko a biolampu,rotoped,vše používám jak jen je to možnéj.jajaja2222@seznam.cz

2. června 2011, 15:35:45

Erika

...neviem, kto sa zaoberá liecbou takýchto váznych poranení na Slovensku, alebo v Cechách, poznám ale toho najlepsieho (jedného z najlepsích chirurgov) vo Wiedni (Rakúsko). Ak sa dá este vásmu priatelovi nejakým sposobom pomoct, on to urcite dokáze !!!Volá sa Doc.Dr. Girsch, pracuje na ortopedickej klinike vo Wiedni, adresa: Orthopädisches Spital Speising, SpeisingerStrasse 109, 1130 Wien (13.-Wiedenský bezirk, asi 10-15min.autom je zoologická záhrada a zámok Schönbrun) tel.do nemocnice: 0043-1-80182-0 (kl.509 priamo Doc.Girsch)

13. května 2007, 04:50:54

jasu

Dakujem za tip. Mam par otazok. Mate osobne skusenosti s tymto odbornikom? mozem s nim komunikovat v anglickom jazyku, alebo dostat na neho mailovy kontakt, kde by som mu vedela poslat priatelove chorobopisy? Dakujem

7. srpna 2007, 09:29:08

Iveta

Ahoj, neviem sa nejak dostat k tomu, o co tu vlastne ide. Ale priatel mal vaznu dopravnu nehodu a je na tom dost zle, pravdepodobne bude mat poranenie miechy, vobec mu nereaguju dolne koncatiny. Erika, na tej ortopedickej klinike vo Wiedni sa venuju aj tomu??? A je to vobec mozne to napravit???

16. února 2009, 23:38:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 6 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vladislav (Projímadle) 24. března 2017, 20:47:14

Chápu, že užití projímadla je někdy opravdu nevyhnutelné... Nicméně je třeba vždy… Diskutovat

• Martin (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 22. března 2017, 20:39:26

Dobrý večer Biba. Ja som síce nemal klasické ožarovanie ale stereotaktickú rádiochirurgiu,… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 10:00:06

ahojky Jurášku, ten pocit divny kolem žaludku přetrvává celkem dost dlouho, ale je to jen pak… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.