Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

opuch miechy

na Homolku do Prahy. sou tam fakt borci. sem po mioplastice C3-6. ale s ALS

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jasu

Ďakujem za Váš záujem pomoc. Ak sa naskyt ne príležitosť a dostatok prostriedkov určite budem pána doktora Homolku kontaktovať.

Coufalová

Homolka není jméno osoby v tétp souvislosti,ale název zdravotnického zařízení v Praze jde o nemocnici na Homolce .Jinak bych vám doporučovala alternativní léčbu a to homeopatii . Kontakt na lékaře najdete na internetu . Jako symptomatickou léčbu lze doporučit Symphytum 5 ch 1x 5 granulí denně , jsou možné další medikamenty Arnika, Hypericum ... to by vám měl poradit a léčbu vést lékař homeopat.

jasu

Áno už som si všetko zistila ohľadne nemocnice. V prvom momente ma to nenapadlo. Ďakujem Vám za radu, skúsim nájsť dobrého homeopata v okolí. Bude to trochu trvať, nemám veľa známych, ktorý by sa obracali práve na iné alternatívne medicíny. Mohli by ste mi prosím bližšie opísať spomínané Symphytum? Dá sa to voľne dostať v lekárni, alebo je to iba na predpis? Ešte raz ďakujem

Vladimír Frank

Dobrý den,zaujal mne Váš příspěvek ohledně poškozené míchy a tím i problémy s pohybem,chůzí.Já mám problémy podobné,těžko se mi chodí,jinak to jde.Užívám Myolastan a Baclofen,někdy Brufen.Kupuji si hořčík.Mám doma perličkovou koupel,tam si dávám různé přísady,také darkovskou sůl,také mám infralehátko a biolampu,rotoped,vše používám jak jen je to možné[email protected]

Erika

...neviem, kto sa zaoberá liecbou takýchto váznych poranení na Slovensku, alebo v Cechách, poznám ale toho najlepsieho (jedného z najlepsích chirurgov) vo Wiedni (Rakúsko). Ak sa dá este vásmu priatelovi nejakým sposobom pomoct, on to urcite dokáze !!!Volá sa Doc.Dr. Girsch, pracuje na ortopedickej klinike vo Wiedni, adresa: Orthopädisches Spital Speising, SpeisingerStrasse 109, 1130 Wien (13.-Wiedenský bezirk, asi 10-15min.autom je zoologická záhrada a zámok Schönbrun) tel.do nemocnice: 0043-1-80182-0 (kl.509 priamo Doc.Girsch)

jasu

Dakujem za tip. Mam par otazok. Mate osobne skusenosti s tymto odbornikom? mozem s nim komunikovat v anglickom jazyku, alebo dostat na neho mailovy kontakt, kde by som mu vedela poslat priatelove chorobopisy? Dakujem

Iveta

Ahoj, neviem sa nejak dostat k tomu, o co tu vlastne ide. Ale priatel mal vaznu dopravnu nehodu a je na tom dost zle, pravdepodobne bude mat poranenie miechy, vobec mu nereaguju dolne koncatiny. Erika, na tej ortopedickej klinike vo Wiedni sa venuju aj tomu??? A je to vobec mozne to napravit???

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce