Inzerce

opuch miechy

na Homolku do Prahy. sou tam fakt borci. sem po mioplastice C3-6. ale s ALS

Inzerce
Odpovědi
jasu

Ďakujem za Váš záujem pomoc. Ak sa naskyt ne príležitosť a dostatok prostriedkov určite budem pána doktora Homolku kontaktovať.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. listopadu 2006, 16:36:16

Coufalová

Homolka není jméno osoby v tétp souvislosti,ale název zdravotnického zařízení v Praze jde o nemocnici na Homolce .Jinak bych vám doporučovala alternativní léčbu a to homeopatii . Kontakt na lékaře najdete na internetu . Jako symptomatickou léčbu lze doporučit Symphytum 5 ch 1x 5 granulí denně , jsou možné další medikamenty Arnika, Hypericum ... to by vám měl poradit a léčbu vést lékař homeopat.

15. ledna 2007, 20:46:01

jasu

Áno už som si všetko zistila ohľadne nemocnice. V prvom momente ma to nenapadlo. Ďakujem Vám za radu, skúsim nájsť dobrého homeopata v okolí. Bude to trochu trvať, nemám veľa známych, ktorý by sa obracali práve na iné alternatívne medicíny. Mohli by ste mi prosím bližšie opísať spomínané Symphytum? Dá sa to voľne dostať v lekárni, alebo je to iba na predpis? Ešte raz ďakujem

28. března 2007, 13:35:57

Vladimír Frank

Dobrý den,zaujal mne Váš příspěvek ohledně poškozené míchy a tím i problémy s pohybem,chůzí.Já mám problémy podobné,těžko se mi chodí,jinak to jde.Užívám Myolastan a Baclofen,někdy Brufen.Kupuji si hořčík.Mám doma perličkovou koupel,tam si dávám různé přísady,také darkovskou sůl,také mám infralehátko a biolampu,rotoped,vše používám jak jen je to možnéj.jajaja2222@seznam.cz

2. června 2011, 15:35:45

Erika

...neviem, kto sa zaoberá liecbou takýchto váznych poranení na Slovensku, alebo v Cechách, poznám ale toho najlepsieho (jedného z najlepsích chirurgov) vo Wiedni (Rakúsko). Ak sa dá este vásmu priatelovi nejakým sposobom pomoct, on to urcite dokáze !!!Volá sa Doc.Dr. Girsch, pracuje na ortopedickej klinike vo Wiedni, adresa: Orthopädisches Spital Speising, SpeisingerStrasse 109, 1130 Wien (13.-Wiedenský bezirk, asi 10-15min.autom je zoologická záhrada a zámok Schönbrun) tel.do nemocnice: 0043-1-80182-0 (kl.509 priamo Doc.Girsch)

13. května 2007, 04:50:54

jasu

Dakujem za tip. Mam par otazok. Mate osobne skusenosti s tymto odbornikom? mozem s nim komunikovat v anglickom jazyku, alebo dostat na neho mailovy kontakt, kde by som mu vedela poslat priatelove chorobopisy? Dakujem

7. srpna 2007, 09:29:08

Iveta

Ahoj, neviem sa nejak dostat k tomu, o co tu vlastne ide. Ale priatel mal vaznu dopravnu nehodu a je na tom dost zle, pravdepodobne bude mat poranenie miechy, vobec mu nereaguju dolne koncatiny. Erika, na tej ortopedickej klinike vo Wiedni sa venuju aj tomu??? A je to vobec mozne to napravit???

16. února 2009, 23:38:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.