Inzerce

Nízká váha

Měřím 175cm je mi 20let a už 5let je moje váha pořád 60kg ať dělám co dělám nepřiberu a nepřiberu. Můžete mi prosím někdo poradit jak přibrat? díky moc

Inzerce
Odpovědi
Venda3 poděkování

Měřím 164 je mi 49 a už desetiletí klesám na váze jo jo efek ale dolů v současné době sem kousek pod 44 kg.Jím vše, kamarádka která má opačný problém přibere dvě kyla i po kůrce od chleba mi to závidí že do sebe můži prát co libo a kolik libo, ale dcery říkají ať se sebou něco dělám že sem jak z Dachau. Ale co??? Má kamarádka začla přibírat po porodu vážila při vaší výšce kolem 50 kg teď má 2x tolik a není ráda. Já měla před dětma 58 kg pak sem začla na váze ztrácet. Tak třeba se začnete potom spravovat, aspoň to tak je u jiných co znám i dcera po porodu přibrala víc než ji je milé že chce ještě z těch navíc aspoň 5kg zhodit, je ji 25let. A před porodem byla taky mírně pod váhu, tak tu šance je pokud se cítíte jinak dobře kdybyste ani po porodu nepřibírala a hubla tak to bude chtít něco stím udělat co zatím nevím sama se po tom pídím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. prosince 2006, 06:09:14

El.Z1 poděkování

Já jsem do 45 let při výšce 178cm vážila 58kg, trápila jsem se ,záviděla holkám prsa a zadky,po dětech jsem taky nenabrala,teď je mě 49,mám nemocnou štítnou žlázu a po práškách jsem nabrala 17kg,tak jsem byla nešťastná zase z toho,ale shodila jsem 10kg a byla jsem konečně chvíli spokojená.Jenže jsem přestala kouřit a zase těch 10 nabrala .Teď je moda být hubená a to už nejsem,nikdy nejsme spokojené ! Jelepší být hubená,to se dá zamaskovat,špeky ne.

3. ledna 2007, 13:46:32

Pavel3 poděkování

Múžeš zkusit menší kolečko po doktorech, ale hrozí ti to co mě. 191cm 65kg, ale jinak jsem až na lehce zvýšený chelesterol zdravej jak rybička. Závěr všech možných rozborů a vyšetření: buďte rád, víte co by za to jiní lidé dali mít vaše kila. Nepřiberu ani deko. Jako naschvál mám sedavé zaměstnání, sladké a smažené to moje, prostě všechny předpoklady pro nadváhu a ona potvůrka nikde.

2. června 2007, 23:20:52

WestliR

ahoj. Vím o ověřených způsobech nabrání nějakých kil. Sám sem to ozkoušel a úspěšně,tetko si to nemůžu vynachválit. m2l sem 100kg a tetko mám 70kg.Ani náklady nejsou hrozný,stojí to stejně jako Váš náklad na jedno jídlo. Rád poradím...ad1@email.cz

12. srpna 2007, 22:03:20

WestliR1 poděkování

pardon,to bylo napsáno špatně,každopádně vím,jak si poradit s podváhou...

12. srpna 2007, 22:09:33

Janina

ahoj všem lidičkám,kterým jde váha dolů,tak jako mě...nevím,čím to je,ale co jsem přestala kouřit,jsem nabrala 20 kg...pak mi mudr.zjistila,že mám vodu v těle,napsala mi prášky,do toho se na mě vrhla cukrovka,cholesterol,taky nemoc DNA,takže jsem změnila jídelníček-5x denně jídlo,dětská výživa,černé pečivo,zelenina,hlíva ústřičná(ta mi dělá moc dobře),nesmím nic,žádné maso,řízek,nesolím,jen malinko do dvou prstů...ale moje opětovná neřest,kouření,bohužel již ne cigarety,ale elektronika...hubnu stále víc a víc,už i můj tatínek mi řekl,že se mu ztrácím před očima...co s tím???poradí někdo??doktorka mi řekla,buďte ráda za vaši postavičku,co by ona za to dala,jenže mě už i kolegové říkají,že nejdu vidět,takže mám do toho všeho ještě nervy...díky všem za poradu

9. července 2015, 13:00:18

adidas231 poděkování

ahoj četla jsem tvuj článek a zajímalo by mě jak jsi dokázal přibrat na váze. Je my 30let měřím 147cm a vážím 38kg. Jsem matka 8letého syna tak si umíš přestavit jak asi vypadám.budu ráda za tvojí radu předem dík .

18. října 2007, 15:04:30

...1 poděkování

Já mám také problém měřím 160 a vážím 35 KG je to mozny? mam na brise speky a tlusty stehna myslim si .... ale jim normalne ale kdyz snim jednuz porci neceho malyho uz nemuzu ale driv se mi to nestavalo ted uz jo a to vsechno mam uz od malicka a vahou je to normalni´?

12. září 2007, 15:41:58

Hanny

Zdravím! Mohu s přibíráním pomoci, kontaktujte mě na mailu: kondice.linie.vitalita@seznam. cz nebo tel: 728830403. Pokud je vám méně než 18 roků, potřebuji souhlas rodičů!! Hanka

30. října 2007, 23:39:20

adidas23

Ahoj Hanny četla jsem tvuj mail a chtěla bych poradit je my 30let měřím 147cm a vážím 38kg. mám 8letého syna tak si umíš představit jak asi vypadám. Je pravda že nemám chut k jídlu ale zase nedržím hladovku mužeš my poradit předem díky mužeš my odepsat ahoj .

6. listopadu 2007, 23:00:24

Tce1 poděkování

Potřebovala bych radu.Mám sedmiletého synka,který dobře jí, ale je stále hubený na svůj věk.Děkuji za radu:

19. května 2008, 10:37:25

bara

Hanny, chtěla jsem Vám poslat e-mail na adresu kondice.linie.vitalita, ale zpět mi přišlo, že e-mail nelze doručit. Existuje ten e-mail ještě?

12. června 2009, 22:29:25

Hanny

Ahojky Báro, mail linie.kondice.vitalita@seznam. cz stále existuje, můžeš psát i na reprex@seznam.cz . . . . ráda pomohu a poradím :-).

15. června 2009, 17:24:00

Milada

Dobrý večer, mám kamarádku, která měla mentální anorexii. Po celý 2 měsíce brala doplňky stravy, podle rady doktora. Za 2 měsíce přibrala 15 kg. Pro přibírání na váze je klíčová detoxikace a očista střev, aby se mohly živiny lépe vstřebávat. Dále je nutný dostatečný přísun kvalitních bílkovin, které musí mít správný poměr jednotlivých aminokyselin. A nakonec je důležité zatěžovat svaly, aby došlo k nárůstu svalové hmoty (předpokládám, že nikdo nechce přibírat na tuku. Pokud máte zájem o podrobnější informace, napište mi na e-mail: csupkova@seznam.cz

21. listopadu 2007, 18:08:22

Didi

Ahoj,když jsem byla v pubertě moc hubená,tak jsem užívala Pangamin.Jedla jsem ho jak lentilky!Měla jsem 163cm a 45kg.Teď je mi o 12 let více a jsem matkou 2 dětí a váhu mám 163cm a 56kg-teď bych raději tak 3kg zhubla,ale už to nejde!Ale Pangamin mi zabral,až moc!Teď toho i lituji!Ale je fakt účiný-zvyšuje chuť k jídlu!!!

27. ledna 2008, 21:13:34

Anonymka(raději)

Lidičky, takže chci Vám zase já napsat jak jsem taky chtěla přibrat na váze a přibrala jsem od března 09 do teď 6 kg. Což znamena za 4 měsice. Nu, začnu tak, měla jsem jisté zdravotní problémy - anemie- norma železa 5,9 mi byla zjištěna v březnu. A od té doby beru železo na zvýšení normy. Před měsícem jsem byla na odběru měla jsem 7,1. A nějakým zpusobem pořád přibírám, chute pořád, sice mám pohyb jezdím na kole...ale přibrala jsem dost. Kdysi jsem nadavala že při své výšce 172 vážím jenom 57 kg. a ted 63. :-) Nu ještě mi zjistili hypokalemii.takže už dva měsíce sypu Kalnormin. Měla jsem mírně draslíka pod normu. Štitná žláza v pořádku. Nu a celkově sice jsem přibrala ale cítím se fakticky lépe po zdravotní stránce . Protože prožívala jsem totální peklo!!! Není o tom kolik vážite ale jak se celkově cítite!!! A to je si myslím v životě hlavní. Jestli vážite málo a cítitě se dost bídně, vyhledejte lékařskou pomoc! A jestli vážite málo a cítite se skvěle. Takže já osobně bych to tak nechala. PS: mimochodem neberu žádnou antikoncepci. jenom doplnky železa + kalnormin + zvýšila jsem přisun šlehačky a píva + pangamin... a to říkám kila jdou na horu. Šlehačku už jsem přestala ode dneška. Ale pívko asi nepřestanu, ikdyž je to nealkoholické. chutná mi!!!

12. července 2009, 01:30:05

Michal

Zdravím a chci se podělit o svůj úspěch.Před měsícem jsem vážil 60kg při výšce 185 cm a nyní vážím 66kilo a nezcvrknul jsem se. Obden sem si k večeři dal cca 300g středně propečeného hovězího steaku.Ideální se mi zdá kližka je mastnější.Je jasné že příjmáte i tuk ale s tím se dá při troše pohybu něco dělat. Ještě po večeři vypyju 3dcl mléka s proteinem. Na doktory sem rezignoval. Je to sice dražší metoda jak přibrat ale co je dneska levné.

13. května 2010, 13:53:36

Zuzana

Dobrý večer, je mi 15 měřím 164 cm a moje váha? 43 kg. Vypadám jak opuchlá nit. Když jsem se teď dívala na fotky z ježdění na koni tak se na ti moje špilky (nohy) nemůžu ani podívat. :( Jsem na internátě, takže si nějak extra moc z jídla vybírat nemůžu, ale byla bych vděčná za jakoukoli radu. Prosím pište na zuzusk@centrum.cz Předem děkuji :)

6. listopadu 2010, 22:59:05

Roman 850

Zdravím všechny, je mi 24, mám 194 na výšku a na to jenom 70kilo. Co musím, tak jezdím do práce na kole, jinak se nehýbu - aktivně se vyhýbám veškerému sportu. Jedl jsem i pangamín, i cokoli jinýho - a pořád jsem čím dál tím stejnej. U rybníka v plavkách jsem fakt figurka z grotesky. Radu - která pomůže a netrvá dlouho, Díky moc.

4. května 2011, 21:10:32

Jaroslav

Dobrý večer, na diskuzním fóru jsem našel váš příspěvek, že nemůžete přibrat. Nevím, jestli je ještě aktuální. Já mám se svými klienty, kteří nemohou přibrat vynikající výsledky. Pokud chcete radu, ozvěte se. Jaroslav Zapletal výživový poradce 604 617 858 budte-fit@seznam.cz Skype: zapletal.j.brno

3. května 2012, 20:25:47

Monča

Dobrý den, já na upravení váhy vyzkoušela přírodní doplňky stravy od firmy OKG. Detoxikují organismus a umužní lepší vstřebávání látek (např. vitamínů) do těla. Pokud byste měli zájem napište na email sluninecko@email.cz .

15. srpna 2011, 17:10:06

Anička

Zdravím! Jestli chcete přibrat, mohu vám pomoci. Pracuji se zcela přírodními produkty a investujete prakticky tolik, co běžně projíte. Pište na Annapilar@is.muni.cz, ráda zašlu více informací a pomohu.

26. října 2011, 11:22:27

*

Ahoj! Mám stejný problém.. Je mi 16 let a měřím 174 cm a vážím 52 kilo.. Jsem z toho nešťastná. Jím hrozně moc, ale nepřiberu ani kilo. Hraji závodně volejbal, může to mít na to vliv?

18. července 2012, 21:26:05

Nicole

Ahoj. Mám takový problém- měří 162 cm a vážím 42 kg. Jsem spokojená, postava se mi líbí, cítím se skvěle ale máma má strach a chce abych ztloustla... Dá se s touto váhou žít?

17. listopadu 2014, 10:49:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.