Inzerce

deprese

Ahoj, beru treti tyden Cipralex a chtela jsem se zeptat jak je to s tim pripadnym prechodem na nejakou prirodni lecbu, hrozne ty leky nechci a lituju toho ze jsem s nima vubec zacala, chci byt zase vesela jako driv, smat se, planovat, plakat a byt s lidma, ale ted mam pocit ze absolutne vsechno co delam nema cenu a jenom se bojim a lezim doma a premyslim. Uz proste absolutne nevidim reseni jak z tehle situace, do ktere jsem se dohnala sama(nikdo mi neumrel ani nic podobneho). Neverim tem lekum ze by mi pomohly, dalsi vec je taky to , ze je beru dost nepravidelne, ne rano jak bych mela ale nekdy treba vecer a tak podobne...Taky mi k tomu predepsali DENIBAN.. Absolutne nevim co mam delat, chci byt zase vesela jako driv, prece nejsem zadne psycho..Jak budu zvladat ty velke problemy az budu starsi?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sláva (Afty – léčba) 9. prosince 2016, 12:41:00

Na afty přikládám pastilky Larypront a za den dva mám pokoj.  Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

• viera (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 13:09:17

Ako sa odučiť od Lexauvrínu,poradte prosím Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.