Inzerce

deprese

Ahoj, beru treti tyden Cipralex a chtela jsem se zeptat jak je to s tim pripadnym prechodem na nejakou prirodni lecbu, hrozne ty leky nechci a lituju toho ze jsem s nima vubec zacala, chci byt zase vesela jako driv, smat se, planovat, plakat a byt s lidma, ale ted mam pocit ze absolutne vsechno co delam nema cenu a jenom se bojim a lezim doma a premyslim. Uz proste absolutne nevidim reseni jak z tehle situace, do ktere jsem se dohnala sama(nikdo mi neumrel ani nic podobneho). Neverim tem lekum ze by mi pomohly, dalsi vec je taky to , ze je beru dost nepravidelne, ne rano jak bych mela ale nekdy treba vecer a tak podobne...Taky mi k tomu predepsali DENIBAN.. Absolutne nevim co mam delat, chci byt zase vesela jako driv, prece nejsem zadne psycho..Jak budu zvladat ty velke problemy az budu starsi?

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 137 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Miriam (Leidenská mutace) 16. září 2018, 23:39:57

Mám LM, jedna sestra jí má taky a druhá ne (rodiče máme stejné)  Diskutovat

• Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 13:04:53

Tak tohle je teda paráda.. Velice děkuji za váš komentář. Je pro mě velmi důležitý,… Diskutovat

• Mirka (intimní místo) 20. září 2018, 16:41:46

Chtěla bych poradit kde sehnat nehormonální antikoncepci v Brně nebo přes net? Děkuji Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.