Inzerce

Problemy s konecnikem

Dobry den, nemasa s timhle zkusenosti..tak se chci zeptat. Mam problemy s ritnim otvorem, ale nevim ke komu s tim jit, jak se nazyva odbornik na tyto problemy. Popripade budu rada za doporuceni v oblasti Prahy.

Inzerce
Odpovědi
ass

Dobrý den pokud mate potíže s konečníkem a jse kolem Prahy doporučuji pana Doc. Dr.Horáka z vinohradské nemocnice najdete ho jako proctologa nebo pod www.ordina ce.cz má virtual. ambul, bohaté zkušenosti a dobrý člověk i mě školil

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. ledna 2007, 20:34:47

jiri olah

dobri den potrebuji se zeptat mam velke problemi s konecnikem a strasne me to boli pri stolici strasne mne to picha i opcas se obevi i krev jestli muzete nak poradit sem s teplic a jestli mi muzete doporucit nakeho dochtora s poblis teplic moc dekuji

29. dubna 2011, 18:30:45

Věra

Já měla problémy s hemoroidy a nic příjemného to vůbec nebylo. Spíš naopak.. Nakonec jsem nad ními vyhrála s tobolky Hemostop. jsem ted spokojená a je mi konečně fajn!

5. března 2014, 09:35:45

Alena

Já si tím prošla zhruba před čtvrt rokem. Je pravda, že příjemné to nebylo teda vůbec. První jsem si prožila pálení, svědění a pak bolest, která byla už kolikrát nesnesitelná a já už nevěděla co s ní. Nakonec jsem ten boj vyhrála :) poctivě jsem užívala Hemostop Micron, který mě toho všeho hrozného zbavil a teď jsem v pohodě zase tak, jako dřív.

20. března 2014, 11:13:47

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 242 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kamila (Zkušenosti s léčbou akné) 25. září 2018, 21:45:34

Zkoušela jste přírodní kosmetiku? Chemická dle mě pokožku podráždí a není to pro ni… Diskutovat

• Veronika Lorykova (Hepatitida C a těhotenství) 21. září 2018, 00:23:27

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám hepatitiducasi odhadem cca čtyři roky čekám dvojčata… Diskutovat

• Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 13:04:53

Tak tohle je teda paráda.. Velice děkuji za váš komentář. Je pro mě velmi důležitý,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.