Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Problemy s konecnikem

Dobry den, nemasa s timhle zkusenosti..tak se chci zeptat. Mam problemy s ritnim otvorem, ale nevim ke komu s tim jit, jak se nazyva odbornik na tyto problemy. Popripade budu rada za doporuceni v oblasti Prahy.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
ass

Dobrý den pokud mate potíže s konečníkem a jse kolem Prahy doporučuji pana Doc. Dr.Horáka z vinohradské nemocnice najdete ho jako proctologa nebo pod www.ordina ce.cz má virtual. ambul, bohaté zkušenosti a dobrý člověk i mě školil

jiri olah

dobri den potrebuji se zeptat mam velke problemi s konecnikem a strasne me to boli pri stolici strasne mne to picha i opcas se obevi i krev jestli muzete nak poradit sem s teplic a jestli mi muzete doporucit nakeho dochtora s poblis teplic moc dekuji

Věra

Já měla problémy s hemoroidy a nic příjemného to vůbec nebylo. Spíš naopak.. Nakonec jsem nad ními vyhrála s tobolky Hemostop. jsem ted spokojená a je mi konečně fajn!

Alena

Já si tím prošla zhruba před čtvrt rokem. Je pravda, že příjemné to nebylo teda vůbec. První jsem si prožila pálení, svědění a pak bolest, která byla už kolikrát nesnesitelná a já už nevěděla co s ní. Nakonec jsem ten boj vyhrála :) poctivě jsem užívala Hemostop Micron, který mě toho všeho hrozného zbavil a teď jsem v pohodě zase tak, jako dřív.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce