Inzerce

Problemy s konecnikem

Dobry den, nemasa s timhle zkusenosti..tak se chci zeptat. Mam problemy s ritnim otvorem, ale nevim ke komu s tim jit, jak se nazyva odbornik na tyto problemy. Popripade budu rada za doporuceni v oblasti Prahy.

Inzerce
Odpovědi
ass

Dobrý den pokud mate potíže s konečníkem a jse kolem Prahy doporučuji pana Doc. Dr.Horáka z vinohradské nemocnice najdete ho jako proctologa nebo pod www.ordina ce.cz má virtual. ambul, bohaté zkušenosti a dobrý člověk i mě školil

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. ledna 2007, 20:34:47

jiri olah

dobri den potrebuji se zeptat mam velke problemi s konecnikem a strasne me to boli pri stolici strasne mne to picha i opcas se obevi i krev jestli muzete nak poradit sem s teplic a jestli mi muzete doporucit nakeho dochtora s poblis teplic moc dekuji

29. dubna 2011, 18:30:45

Věra

Já měla problémy s hemoroidy a nic příjemného to vůbec nebylo. Spíš naopak.. Nakonec jsem nad ními vyhrála s tobolky Hemostop. jsem ted spokojená a je mi konečně fajn!

5. března 2014, 09:35:45

Alena

Já si tím prošla zhruba před čtvrt rokem. Je pravda, že příjemné to nebylo teda vůbec. První jsem si prožila pálení, svědění a pak bolest, která byla už kolikrát nesnesitelná a já už nevěděla co s ní. Nakonec jsem ten boj vyhrála :) poctivě jsem užívala Hemostop Micron, který mě toho všeho hrozného zbavil a teď jsem v pohodě zase tak, jako dřív.

20. března 2014, 11:13:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Lubomilka (Brusinky jsou prý dobré na zuby i močový měchýř) 29. listopadu 2016, 17:24:06

Doporučuji určitě Vitapixlu, přímo na močový měchýř Diskutovat

• Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.