Inzerce

Petechie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Poslední dobou se mi začali objevovat petechie. Dělají se na vnitřních stranách stehen a rukou, na břiše nebo na patře. Krevní obraz mám vpořádku jen mám snížený střední objem trombocytů. To samé bylo minulý rok když jsem měla infekční mononukleozu. Máte s tim někdo nějaký zkušenosti? Musí se to nějak léčit? Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Meccc3 poděkování

Mam stejny problem, uz pres rok a pul. Krevni testy neukazaly nic neobvykleho. Dostala jsem Ascorutin(mysli ze je bezne k dostani, jedna se vlastne o vitamin C, ktery zpevnuje steny cev), ale ten mi vubec nezabira. Uz nevim co s tim mam delat a proc to mam. Nevypozorovala jsem zadnou souvislost v tom, kdy se mi objevi. Vzdy se mi udelaji uplne krvave loketni jamky a ruce, nohy, trisla, do dvou dnu se to vstreba, den dva mam pokoj a pak znovu...a tak porad dal. Poradi nekdo?

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. června 2008, 16:53:37

janča1 poděkování

ja mam stejny problem:(pred par dny jsem se vratila z nemocnice tam jsem byla 9 dni doktorka to diagnostikovala jako petechie a pri odberech zjistili mirne pozitivni boleriozutak beru antibiotika a doufam ze se z toho vylecim:)prej to neni nic vazneho a myvaji to hlavne male miminka ale u vetsich to je take akorat mene caste tak drzte palce:)

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. března 2009, 16:37:37

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

• Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 30. listopadu 2016, 09:04:01

Ahoj Evi, jak se Ti po operaci daří?  Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.