Inzerce

Tlak

Prosim o vysvětlení Systolického a Diastoliskeho tlaku z fyzikálního hlediska.Pokud to není z Doktorského hlediska možné, obrátím se jinam. Děkuji DaS

Inzerce
Odpovědi
Alena

Zavolejte si ohledně tlaku dr. Kučerovi, poradnu má každé pondělí na tel. 603 501 558,určitě poradí a vysvětlí vše potřebné.Je to odborník v oblasti mitochondriální medicíny oceněný ve světe.Vzhledem k jeho poznatkům dokáže poradit při jakémkoliv zdr. problému, neboť je to takový ten lidský praktik. Mějte u sebe tužku a papír,potom se ozvěte na tel 737 275 575 nebo mail alenaklipova@volny.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. února 2007, 20:21:30

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 255 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 12:33:01

Zdravím, včera jsem byl na tom EMG... Všichni okolo mě tak nějak se zmrzlou tváří říkali… Diskutovat

• Hanka (N47 - Hypertrofie předkožky, fimóza) 25. září 2018, 15:02:31

Myslíte na předkožku pro dítě?  Diskutovat

• Naďa (Chci zhubnout) 24. září 2018, 21:27:40

Nenabírám vůbec, váhu si udržuji... to jejich hubnutí je právě takové, že po skončení… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.