Inzerce

kia1

asi čtyři roky mám hepatitidu c.mám se tet léčit interferonem.chci se zeptat.kdybych se náhodou vyléčil,mohl bych žít normálně?mám namysli cvičení i to pivko atd.mohla by se mi nemoc vrátit,třeba z pití piva?děkuji.

Inzerce
Odpovědi
Kiwi Lbc

Hepatitidu C, mimo jiné i B :( ,mam okolo tri let.Téměř půl roku jsem na Pegintronu (interferon alfa 2b),a Ribavirinu.Co se týče dotazu,nejsem si zcela jistej,ale myslím,i podle rozhovoru s kvalifikovaným lékařem,že po zdařilém ukončení lečby interferonem,je opět možnost normálně žít.Hepatitidy jsou virového původu,sice si to jen myslím,ale podle mě pivko by nemělo ohrozit relativní zdraví,po ukončení léčby.Co se týče možnosti někoho nakazit,po ukončení léčby,bohužel nevím,ale v uterý to v praze na IKEMU zjistím,a dám vědět. pro více kontakt 608467827 Kiwi

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. února 2007, 11:50:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alexa (Křivice - vitamín D) 30. listopadu 2016, 23:25:26

Vigantol taky dávám naší Ajince a je to fajn žádný problém s tím aby kapičku spolkla… Diskutovat

• Lubomilka (pomoc přírodní cestou) 29. listopadu 2016, 17:27:41

Doporučuji Vitapixlu na močový měchýř  Diskutovat

• Pája (Afty – léčba) 28. listopadu 2016, 08:32:27

Na afty jedině Larypront. Cucám je den dva a aft mizí. Pastilky nepálí jako většina mastí,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.