Inzerce

neurol

nechci žadnou pomoc jenom mě zajima jestli když se neurolem předavkuju ,tak umřu protože chci mit jistotu že už mě nikdo nezachrani ,že už se mi to konečně povede takže prosim nechci aby mi někdo řikal at to nedělam protože mi v tom stejně nikdo nezabrani chci jen vědět jestli z 30tablet naraz budu mrtva nebo jestli mi bude jen špatně pls jen odpověd!!!

Inzerce
Odpovědi
Ladinka4 poděkování

Jestli ještě žiješ, tak bych ti jen chtěla říct, že netuším, co se stane, když sníš tolik neurolu najednou. Možná to přežiješ, možná ne, možná ano s trvalými následky. Každopádně to bude jednou provždy a ublížíš tím navěky sobě a na hodně, hodně dlouho i těm kolem sebe. Tvoje duše je nesmrtelná, a to, co tě čeká potom, bude ještě horší, než to, co prožíváš teď. Věř mi, že se ti neuleví, opak si jen myslíš. Měla jsem taky myšlenky na ukončení svého trápení, to napadne asi hodně lidí, když jsou na dně, ale tak jako ty jsem to do hloubky tedy neplánovala. Jak se zdá, neplánuješ to poprvé. Jestli tedy ještě žiješ, ozvi se sem.

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. března 2007, 10:44:23

Janča

Ahojky.Odpovím ti tak, jak si to přeješ. Po 30 tabletách neurolu (nevím jakou máš koncentraci), ale po 0,25 budeš tak 3 dni spát a nic ti nebude.

27. dubna 2007, 23:13:05

KokarPičkan

30x 0,25 snídám ráno s kávou, to ji(jeho) určitě nezabije :D Sou to utlumováky ale ne tak silné, musel(a) bys toho do sebe nacpat krapet víc

3. února 2014, 07:17:20

petr

čau přežiješ...a žij ..já vím někdy a často je to těžké

16. května 2007, 21:45:31

Leguan

Samozřejmě přežiješ, i když si dáš celý balení nejsilnějšího neurolu, pokud tě najdou, zřejmě spící či v komatu, píchnou ti ten svinskej flumazenil a pak tě z toho v nemocnici vysekaj. Nebo se jen trochu prospíš, den, dva v kuse. Nezkoušel jsem to. Zatím.

9. července 2007, 11:34:24

m

Neurol (alprazolam) je na spachani sebevrazdny naprosto nevhodnej, LD50 je na krysach od 330 do 2170 mg/kg, takze si muzes spocitat jak sileny mnz bys do sebe musel dostat, nejakejch ubohejch 30 tablet prezijes s prehledem doma. Na JIPce jsou bezne zachranovani pacienti co to zkouseli s kombinaci velkeho mnz alkoholu a valia... Doporucoval bych se porozhlednout po necem jinem, nejlepe nejake kombinaci uspavaciho/uklidnujciho prostredku a jedu...

3. srpna 2007, 10:54:06

Adolf

Naprosto souhlasím, doktor se mi po podobném pokusu o sebevraždou vysmál....měl jsem 2 plata neurolů 1mg a ještě jsem to zapil vodkou. Výsledek ? Hezky a dlouho jsem se vyspal...

9. března 2012, 11:30:58

Y.Matis

Neni dobry si brat 30..ja mam 1mg na ded, protoze mi umira matka na rakovinu. Budes po nich spat jak mimino tak dva dny, budes pocurana a pokakana. Az te najdou, budes fakt vy padat dobre. Zavolej na linku duvery a rekni jim, ze trpis sebevrazednou depresi a PROSIM, nech si pomoci.

16. května 2008, 14:17:35

Jirka1 poděkování

Kdo poradí jak se zbavit závislosti na neurol.

26. června 2008, 20:41:55

Karolína

Beru už 14 let nevím jak z toho ven

22. srpna 2016, 01:13:52

Jean

málo inf. bude to trvat dlouho :-)

23. srpna 2016, 10:34:43

nikdo

Ahoj, ja sem prezil po 19 tabletach neurolu 1,0. Pravda je ze je to jako bys byl/a po 15 pivech, co se tyce motorickych pohybu, nekolikrat sem spadl na hubu a sem dodrenej, taky sem se pomocil. Ale ziju, na dobrovolne odejiti z tohoto sveta je o tudiz k nicemu.

14. července 2008, 13:51:18

KokarPičkan

Teď sem se fakt upřímně zasmál :D další takové klíny prosím...

3. února 2014, 07:20:21

bůh

VY JSTE NORMÁLNÍ ČŮŮŮRÁÁÁÁCI

27. října 2008, 17:34:00

Simon

Přesně tak

9. listopadu 2009, 23:27:32

mr.chemic

neurol te nazbije ani nahodou prosimte pichni si do zily gram háčka a jses jasna tohle ti nic neudela

11. listopadu 2008, 16:28:45

Lucka1 poděkování

No, neurolem už jsem se taky trávila a řeknu ti, že nic moc, chvilka v komatu, pak nemocnice a blázinec....na druhou stranu v blázinci zjistili, že jsem se léčila se špatnou diagnozou, změnili mi medikaci , poznala jsem tam super lidi a teď je mi fajn:)

2. ledna 2009, 11:46:14

pfff

boOže taghle zneuUužiwat NeuroOlu..to mi hoO radši dej, a pichni si doO žily zlato sim tě xD. . .a nepřehaaněj každej ma obdobi,to přejde...dycky to přejde...a neuroly taghle nezneužiwej...neuroly sou dobra wěc...x)

23. února 2009, 22:28:38

Pajka

Pokud vypiješ i litry alkoholu.... Já to zkoušela, ale měla jsem málo neurolů, takže jsem jen skončila potlučená v Riapsu.

25. dubna 2009, 17:26:35

zac

husta diskuze.....:-O

25. června 2009, 16:52:09

PeDrO

Fakt je, že Ti co tady chladně píšou o svých plánech, či rovnou pokusech odejít si ani žít nezaslouží a mezi námi jsou nějakým zvláštím omylem. Až se vám to vážení povede, ubyde podobných idiotských příspěvků v diskuzích a já se na to těším.. tak pa a sladké sny:-)

7. srpna 2009, 13:00:43

Jíťa

Rozhodně to přežiješ. A myslím, že nebudeš spát ani 2 dny. Možná se jen hodně dobře vyspíš. Každopádně je to blbost.

12. srpna 2009, 14:50:38

xxx

A co takhle 60 tabletek zopitinu a nejakeho alkoholu na mensi postavu co uz tak mesic nic moc nejedla?

28. srpna 2009, 21:21:40

Irena

Chci se zeptat co to s tebou dela když ti sundaj davku neurolu mě to sundali a je to šileny připadam si jak magor stve my že jsem se do toho dostal jestli to někdo prožil poradte mam docela strach jestli se to srovna poradte diky moc Irena

9. října 2009, 14:13:52

nejmenovaná

dík za tudle diskuzi,sotva jsem se po něm začla porozhlížet tak můžu zas po něčem dalším co se nedá sehnat.

10. prosince 2009, 20:03:50

irena gomezova 1 poděkování

muze se mi po neurolu motat hlava zniceho nic mam slabost v celem tele musim se hned neceho nitit abyh nespadla beruho asi rok a tihle potize mam asi 3 mesice jemi 40 a neurol 2 rano a vecer 3 05 dekuji za odpoved

22. prosince 2009, 20:19:48

tereza

Ahoj, neumřeš, ikdyž na to vypiješ pár deci slivovice, ale jak již bylo psáno bude ti zle, budeš mít halucinace, budeš možná nějakou domu spát... ale možná tě chytne taková psychoza, že skončíš na ppsychárně, takže to nedělej! nestojí to za to

20. června 2010, 17:26:55

Šelma

Já chci taky chcípnout. Je mi 51 let a práci už nikde neseženu. Jenže je problém Neurol sehnat.

2. listopadu 2011, 15:02:50

vrrr

je mi 55 let, přišla jsem o práci po 35 letech u jedné firmy. Jsem psychicky totálně nadně a nezaměstnatelná a nejsem schopna fungovat, ajk se za tu situaci stydím. Tak kolik čeho?

11. listopadu 2011, 22:03:41

Zanet

jste mrdlí kurva všichni??? odvaha není umřít ale odvaha je žít tak se vy sráči vzpamatujte a začněte něco pro sebe dělat!!

13. března 2012, 23:31:45

Dáša

Souhlasím se Zanet - s tím, že odvaha není umřít, ale odvaha je žít. Je mi 45 let, přišla jsem o práci, dcera začala fetovat, a přítel se kterým jsem 5 let a strašně ho miluju, mi právě umírá na rakovinu. Měla jsem tyhle hnusné myšlenky taky, ale s pomocí psychiatra a antidepresiv jsem si uvědomila, že bych svým odchodem ublížila moc lidem, kteří mě majá rádi. A teď sice vůbec nevím, jak se něco takového jako odchod milovaného člověka dá přežít, ale vím, že to prostě musím nějak zvládnout

2. srpna 2012, 17:20:38

Jana

80 hypnogenů vas nezabije :) a neurol uz vubec ne.. jsou volne prodejne leky kterymi se da zabít.. a to uz je lepsi opravdu neprezit. protoze zit s jatrama v hajzlu, mít papiry na palici. a nejen leky.. a je to tak snadny.. kdo to vedel, uz to ale nepoví :) doktori si pak o vas budou povidat historky o sebevrazich amaterech.. radsi se u nich stavte at vam poradi a lečí vás.. sebevrazda lekama je trapná. to si radsi vlezte na jizni spojku :) nazor: nikdo mi v tom nezabraní je zajímavý, ale pokud si zvolíte prasky, tak si je zbytecne vyplacate :) vetsina z vas to nemysli vazne. tak neblbnete.. jsou lidi, který by vám vase problemy zavideli, viz dáša.. a ublizit svemu okoli je sobecký..vzdycky je pro co zit.. lidi umíraj kvůli nemocem a chteli by zit a vy se tu litujete, ze zijete.. zaručené rady na smrt stalých prispevatelů svedci o tom, ze tak rozhodnutí nejste :)

18. listopadu 2013, 04:02:05

Petřík1 poděkování

Ahoj no asi neumřeš ja sam zkoušel v roce 2012 2balení neurolu + 2 balení ryvotrilu + cca120 tablet nantaridu (antipsichotika) hodně sylná zalitý pár pivama a sem tu žadný trvalí nasledky, byl jsem 4 dny v nějakem koma nebo spanku co ja vim a pak akorad na psichiatrii co sem se provbral na JIP tak mě tam převezli no :) to neni jak ve filmu že si někdo veme balení paralenu a jde srat , :D musiš pořadnou hromadu a stejně to neni jisty když tě někdo najde nebo se z toho pobleješ

22. července 2014, 15:22:41

he

to je v prdeli budu si muset hodit provaz :D snadna cesta na smrt dostupna neni ,BAVI me ty kecy tech lidi co se vysmivaj tomu ze se chce nekdo zabit,nekdy maj pravdu nekdy ne,kazdopadne se to vzdicky vyadruje jak malej HARANt

16. září 2014, 08:49:57

Peggy

Neurol muze bejt smrtelna davka tusim 0,6mg/kg... a da se sehnat snadno, aspon vim o miste kde ho davaj jak lentilky...

29. srpna 2015, 14:18:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Jitka (erektilní dysfunkce) 6. prosince 2016, 12:08:58

Erectan, Erectan, Erectan...to je modlidba mého muže každý den a naštěstí vyslyšená! Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.