Inzerce

Křečové žíly a masáže

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat zda-li jsou vhodné masáže nohou při křečových žilách. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Pavel1 poděkování

Neagresivní masáž, která je směrem k srdci - pomáhá návratu krve z nohou, by neměla škodit. Její účinek je ovšem jen krátkodobý, jakmile se postavíme do svislé polohy, krev se začne opět hromadit v nohách. Podobný účinek mají nohy na stole - gravitace podporuje odtok krve. Ovšem masáž z jiných důvodů by měla být prováděna s ohledem na stav žil, aby nedošlo k jejich dalšímu poškození. Zkušený masér vám jistě poradí. Jinak dobrou masáž všem doporučuji, je to příjemná relaxace. Ovšem znovu opakuji, zásadní je zkušenost a kvalifikace maséra nebo masérky.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. února 2007, 11:16:40

Běta

Mám s křečákama taky problém, už jsem zkoušela snad všechno, včetně masáží.

23. října 2015, 15:33:54

Martin

Vyzkoušejte ten Cantalin, mě to pomohlo a myslím, že jsem s tím měl poměrně dost velké potíže

30. října 2015, 11:57:48

Katka

A jak dlouho je to potřeba brát?

2. listopadu 2015, 14:46:42

Darina

Píše se tři měsíce, ale někomu stačí dva

4. listopadu 2015, 14:59:35

Saskie

Je to hodně u každého jinak, někomu to trvá déle, někomu méně, je to o organismu každého z nás

5. listopadu 2015, 14:26:46

Ostadka Pavel

cetl jsem ze to má v sobě nějaky latky z boruvek, to je docela zajimavy

20. listopadu 2015, 16:30:30

Franta

To jsou flavonoidy

24. listopadu 2015, 15:58:36

Kaja

Přesně tak. A to jen tak někde není

26. listopadu 2015, 16:18:06

Standa Blabol

Mě to pomáhá už taky delší dobu. Cantalin mi dali v lékárně a teď na něj nedám dopustit. Ikdyž ze začátku jsem byl skeptik

10. listopadu 2015, 15:55:38

Milena1 poděkování

I já jsem byla a teď jej pravidelně beru

19. listopadu 2015, 12:57:51

Lukáš

Také můžu doporučit cantalin. Chodím na tůry a od té doby co beru cantalin cítím podstatné zlepšení po každé cestě

27. listopadu 2015, 14:44:24

Daniel R

Také jsem začal kvůli tůrám :-)

30. listopadu 2015, 12:33:10

Simona

Jelikož jsem servírka a nohy mi trpí, nechala jsem si v lékárně doporučit na křečáky Priessnitz žilní.. Tabletky jsem užívala pravidelně a po nějaké době jsem opravdu cítila zlepšení. Navíc v „dlouhém“ týdnu nemám takové unavené nohy :-)

7. prosince 2015, 11:52:22

Jana

Dobrý den, varixy mám dlouhá léta, jsem 2krát po operaci, ale teď mám asi 4 dny na lýtku ztvrdlou žílu, která na dotek bolí a okolí trochu červené. Nasadila jsem si kompres.punčochy, ale nevím, jestli to mám něčím mazat - nějakou mastí, nebo něco jiného? Užívám dlouhodobě Detralex. Děkuji.

15. prosince 2015, 09:18:40

Kamila

S Prissnitzem jsem taky spokojená.. pocit těžkých nohou úplně zmizel :-)

17. prosince 2015, 14:15:36

Jara2 poděkování

Napisu sve problemy s krecaky.Mela jsem opravdu osklive,bolely jak cert.Na operaci jsem nechtela,zastavam nazor,operace a kuchani je to az to posledni.Brala jem prasky,Detralex a jeste dalsi,uz si je nepamatuji.No a protoze se to nelepsilo,tak jsem zkusila lecbu alternativni.Nasla jsem si na netu jednu pani,ktera mela vynikajici recenze.Nelenila jsem,a zavolala.Pani na mne chtela jen foto,jak to vypada,ktere jsem ji zaslala.Behem 3dnu mi prisla masticka a ja zacala mazat.Za par dni se mi zily zmensily a prestaly bolet.Do mesice jsem mela nohy pomalu jak lanka.No a kdyz zase zacnou bolet,tak zavcasu zacnu mazat a mam zase klid.Co je to za masticku nevim,ale proste bylinky funguji na 100%.Dokonce me mamince poslala masticku na bercaky/ktere mela 5let/,ktere dle doktoru nelze zahojit a maminka je ma krasne zahojene,i kdyz doktori rekli,ze zahojit nejdou.Kdyz to doktor videl,nemel slov a jen se zeptal,jak to dokazala.Nechavam na ni cislo,urcite pomuze i nekomu dalsimu 607131750.

7. února 2016, 22:27:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

• Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.