Inzerce

MUŇKY-Peduculosis pubis-Žádost o radu a léčbu

Trpím asi jeden rok Dg.Peduculosis pubis.Tedy zavšivení muňkami.Jsem velice chlupatý a mám muňky i na obličeji a obočí.Jsem z toho hrozně nešťastný.Několikrát jsem navštívil kožního lékaře ,ale vždy jsem odcházel s jacutin gelem,který mi moc nepomohl neboť muňky mám velice zažrané v kůži a dost se za to stydím.Utratil jsem už tisíce za Jacutin-gel,který je i dost blbě k sehnání.Diffusil H92-P zas nikde nemají a Diffusil H mi také nepomohl.Poradíte mi někdo?Neexistuje nějáký nový zázračný prostředek na muňky ?Který se dá použít i na obličej?Anebo poradíte mi někdo nějáký nemocniční dezinfekční přípravek chemický,který by muňky zahubil z kůže či nějáký velmi koncentrovaný prostředek,který obsahuje vysokou koncentraci lindanu?Prosím o radu,jak se zbavit muňěk z obličeje a chlupatého těla.Prosím o radu na e-mail: uxxxu@centrum.cz .Děkuji.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.