Inzerce

Rostrousene skleroza

Dobry den chtěla bych se zeptat zda je rostroušena skleroza dědičná.A zda se to dá nějakým způsobem zjistit.Moje maminka zemřela při porodu a mela RS.Děkuji za odpověd.

Inzerce
Odpovědi
ladas1 poděkování

rostroušená skleroza dedičná není alespon to nebylo prokázáno

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. dubna 2007, 13:39:32

Anonym

Dobrý den já samase léčím na RS je mi 24 a chci založit rodinu ptala jsem se svého lékaře a dědičná určitě není

5. května 2007, 10:56:58

Irena

Dobrý den, já mám RS již 10 let a před 3 lety jsem porodila císařským řezem krásnou 3a půl kilovou holčičku. Nemám žádné velké zdravotní problémy i když jsem s dcerou sama. Všem to doporučuji! Rodila jsem v porodnici U Apolináře v Praze. Ničeho se nebojte!!!

20. června 2007, 09:20:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.