Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

potrebuji zhubnout....rady pls piste na maily..

Ahojky...Jsem mlada ... Jsem vysoka 168cm a vazim 67 kg. Stale se snazim drzet diety.. ale vzdy to nevydrzim... a snim vse na co prijdu, .. CHci byt konecn hubena a zhubnout 10 kg.. v nejkratsi dobe. prosim,pomozte mi a piste na muj mail... [email protected] diky vsem

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra

Do posilovny normálně chodit můžete. Naopak se to právě hodně doporučuje. Určitě bych se žádným náročným aktivitám nevyhýbala! :-)

Olga

Zdravím, už jsem skutečně hodně zoufalá. Přestala jsem jíst nezdravé a tučné, chipsy u mě už nemají co dělat, začala jsem chodit do posilovny, a to alespoň třikrát týdně, zajímám se o zdravou výživu a zdravý životní styl. Pořád se mi ale nedaří zhubnout. Na mou výšku 165 cm je váha 70 kg skutečně hodně. Jsem ochotná brát jakýkoliv přípravek. Jen mi, prosím, poraďte, který je fakt nejúčinnější? Píšete tady například o slimmaxu apod. Je to fakt tak účinné nebo tady jen děláte reklamu? Děkuju! Budu ráda za jakoukoliv radu. :-)

Petra

Tak to bych tedy ještě doporučila začít brát slimmax femi a možná taky navštívit nějakého fyzioterapeuta, aby vám pomohl s lymfou. Ta se totiž může často usazovat, neproudí tak, jak by měla, a to pak vede k otokům apod., které vypadají jako tloušťka, ale přitom to je jen voda.

Šárka

Podle mě to chce ještě více makat. Není přeci možné, abyste žila přesně podle výživových rad a nezhubla ani deko. Samozřejmě slimmax brát můžete, tím se nic nezkazí, na druhou stranu nezapomínejte i na to ostatní (zdravá strava, dostatek stravy a makroživin, dostatek pohybu)

Kristýna

Taky doporučuji brát slimmax, ale musí to být přesně podle návodu! Pokud to budete jíst nepravidelně a jen, kdy se vám to bude hodit, nikdy pravděpodobně nezhubnete tolik, kolik byste chtěla... Je to prostě jen v hlavě - Stačí chtít!

Olga

Děkuju za všechny rady. Ani jsem nečekala, že mi tady napíše tolik lidí... :-) S tím slimmaxem to ještě promyslím. Můžete mi říct skutečně nějaký přesvědčivý argument, proč slimmax jo? :-)

Lamička

Protože funguje! :-) myslím, že to stačí jako argument...není to žádná velká finanční zátěž...takže vyzkoušejte a přesvěčte se o tom sama :-)

Natka

Jojo, cena pro mě byla při koupi rozhodující, protože obětovat 299 Kč není opravdu moc, vzhledem k tomu, že člověk nakupuje spousty blbostí a třeba i dráž

owen

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pavel
1x

Hubneme všichni, i pěněženka? :-D

Olga

Navíc jste zapomněl doplnit: "A to se vyplatí!" :-D Raději slimmax než půjčku! :-)

Renka

Holky poraďte nějaký supr čupr cvik, přípravek nebo cokoli co mi pomůže zhubnout! Musím makat, začnou plesy a já se vůbec nenasoukám do svých šatů :( :(

Helena

Nežer sladkosti, pravidelně cvič a doplň to Slimaxem. Takhle to bylo u mě a za měsíc docela 4 kg :-P

Renka

A nestačí brát jen ten Slimax? :D ne sranda...jako já tě příprávkům moc nevěřím..už jsem jeden zkoušela, stál mě přes litr a houby účinek :(

Laura

No většinou ty extra drahé jsou právě houby účinné. Podle mě stačí pro tělo málo, aby začalo pálit přesně tak, jak chcete. Slimmax je tedy podle mého názoru dostačující.

Pipinka

jj souhlas. určitě neinvestujte do drahých zbytečných přípravků, když ty levné fungují mnohdy i lépe a rychleji.

Pupíček

A ten slimax femi je taky dobrý, nebo ten už nefunguje? Díky za odpověď

Pipinka

jj je to skoro to samé - obojí vám pomůže zhubnout, akorát to má každé jiné složení.

Pupíček

A to složení je nějak podstatné nebo to nemá žádný vliv?

Aňulka

Nemáte někdo zkušenost s dělenou stravou? Dlouho nad tím přemýším a moje známá tím prý zkubla i bez cvičení. Prosím o další rady

Eva Ruzickova

Ten Slimax se strasny blud. Trosku si o tom prectete.. Obsahuje sibutramine a byl proto stazeny z trhu, pro zvysenou moznost infarktu a mozkove prihody. Myslim, ze zdravi je hlavni a radsi bych zkusila neco vic prirodniho. Caje, cviceni, zmena jidelnicku... Chce to jenom chtit a zmotivovat se :) Me pomohla fotka, jak jsem vypadala, kdyz mi bylo 17 :D ;)

Isabelka

Tak to máš super, že jsi se tak snadno namotivovala. Já i když se budu sebevíc trápit myšlenkou na mé hnusné tlusté tělo, tak se stejně do té posilovny nedonutím. Mě to tam tááák, ale tááák nebaví, že raději budu brát potencionálně nebezpečné prážky, než se mučit na strojích.

Chromana

Já to mám úplně stejně. Raději beru slimax femi a mám jistotu, že hubnu alespoň trochu, než se někde mordovat v posilovně, kde mě to bytostně nebaví...

Lucinka

Taky se nemůžu namotivovat, ale vím, že by to s pohybem bylo mnohem lepší. I když totiž beru slimax femi, pořád to není tak, jak bych si představovala. Jak se vlastně motivujete?

Chromana

Já nijak... Já pokud nevidím výsledky, tak žádnou motivaci nemám.... Proto je pro mě slimax nejlepším řešením!

Isabelka

Přesně! Motivace je pěkná, ale výsledek na vlastní oči je mnohem lepší. :-P Slimmax jsem teď navíc kupovala kámoškám k Vánocům, mamině a ještě tetě, tak jsem si jeden taky přibalila... :-P Uvidíme, jaké zázraky se budou dít. :-D

Imunilinka

A femi nebo klasický slimax? Jsem z toho totiž zmatená co je co a co je lepší... :-(

Chromana

Za mě femi, ale slyšela jsem, že v tom není moc nějaký výrazný rozdíl, tak nevím.

Leťouš

No rozdíl v tom sice nějaký je, ale naše tělo to prakticky nepozná, takže vlastně není... :-D A jelikož ani v ceně není rozdíl, tak si můžete hodit mincí a koupit si ten, na který padne volba. :-D

Lucie

Začala jsme s proteinovou dietou, je to hrozný boj, ale po 14 dnech vidím výsledky :) nevím, jak dlouho to vydržím, ale snad chvilku jo :D mám ted na vyzkoušení perfect slim

Erik

A v čem ta dieta spočívá? To já zase mám zálusk na slimax - prý je hodně účinný... :-/ Tak se uvidí.. :-)

Lentilka

No podle názvu bych řekla, že se jí jen samé bílkoviny. :-D Nic jiného mě nenapadá. S tím slimmaxem ale máte pravdu - já ho užívám už několik měsíců a změny byly na mě viditelné už po pár týdnech. Teď už mám od začátku dole 7 kg a pořád hubnu dál, tak jsem hodně spokojená. Jinak pokud bych vám měla doporučit, raději si sám kupte slimmax normal. Slimmax femi je totiž určen spíše pro ženy.

Jahůdka

jj slimmax femi beru už nějakou dobu a taky hubnu. :-) Parádička! Doporučuju!

Romana

Taky se k vám můžu připojit, též slimax femi beru půl roku a též jsem hodně spokojená. Jelikož je nás tolik, tak je jasné, že to skutečně funguje a že to není žádný reklamní podvod. :-)

Lalinka

Taky jsem slyšela, že je slimmax femi hodně dobrý. Sama ho sice nepoužívám, ale spousta mých kámošek jo a nemůžou si ho vynachválit.

Bíííč

a není to přípravek az od 40 let? nebo tak nějak? to není pro mladé holky ne?

Lalinka

Jasně, je to doporučované pro starší paní, ale pokud to bude brát i nějaká mlaďoška, tak se jí podle mě nic nestane. U mě i u mojí mamky má slimax femi velký úspěch. :-)

Lentilka

jj, jako nikde není řečeno, že mladé holky nemůžou to, co staré. Jen je v tom jiné množství látek, takže třeba nemusí hubnout tak rychle. Se slimaxem ale hubnou všichni, takže vlastně se není čeho bát.

Jůlie Moore

A je tedy ten slimax femi účinnější než ten normal? Nebo je to úplně to samé jen to první je věnováno starším dámám?

Lentilka

Ne, ono není rozhodující, že je jeden účinnější než ten druhý. Ono jde o to, že ten femi má úplně odlišné složení oproti tomu slimaxu normálnímu.

Jůlie Moore

Jo takhle... Hmmm... Takže co tedy mám začít brát? Poraďte mi, prosím.

Lentilka

Vyzkoušejte jako první slimax femi. Nastartujete si tak hubnoucí proces a celý metabolismus. Pak pokračujte případně tím samým i nadále, pokud vám to takto sedne, nebo přejděte na klasický slimmax. Tak budete mít jistotu, že vám celý hubnoucí proces sedne a že budete efektivně hubnout.

Jůlie Moore

A jsou v tom nějaké hormony? Ptám se proto, že bych to koupila i přítelovi a začli bychom hubnout a krásnit společně. :-D

Lukáš

Já slimax normálně beru už několik měsíců a zatím mi žádné ženské znaky nezačaly růst. :-D Ale ne, teď vážně, ptal jsem se na to mého doktora a prý by neměl být problém, protože v tom žádné hormony nejsou, pouze přírodní výtažky.

Sabina

Můj přítel mi ho taky občas krade, protože se teď snažíme od nového roku zhubnout a taky zatím není žádný problém (ani třeba s erekcí a s takovýma věcma) ;-)

Jůlie Moore

Tak ono to ze začátku může působit, že je to úplně v pohodě i pro chlapa, ale za třeba několik let se to může projevit. Tak mě spíše zajímalo, zda to už někdo bere delší dobu a zda je to všechno po zdravotním hledisku v pohodě a zda z toho nemají chlapi nějaké problémy.

Olinka

Tak jako ono to nemusí být ani s hormonama, aby to vyvolalo negativní reakci organismu u muže. Dívejte, ve slimaxu femi jsou látky, které jsou vhodné pro ženy proto, že mají jiné hormony, jiným způsobem hubnou a mají úplně jinou stavbu těla. Chlap to tedy brát může, ale může to u něj mít úplně jiný účinek než u ženy. Tedy místo hubnutí může stagnovat nebo mu neporostou tolik svaly. Na druhou stranu chlapovi z reprodukčního hlediska slimax skutečně neuškodí

Marta

A na co je účinný? na hubnutí? nevěřím, že stačí pojídat tabletky a zhubnete :)

Vírka

Věřte, nevěřte , každopádně to funguje :)

AdrLL

Tak tak, přídávám se, slimax femi je pro baculaté ženy :D po 40 :-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce