Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

jak mam zhubnout

je mi 38 let.potrebovala bych zhubnout 20 kilo.pracuji v sadech,takze na cviceni jsem moc unavena a vickrat denne jist takeš nemohu.vsude jsou postriky a na poli neni kde si umyt ruce.poradi mi nekdo jak na to?dekuji muj e-mail [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eva

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu. Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. E

petra87

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Iva2

Ve Vašem případě to bude asi dost náročné nějak pozměnit. Zřejmě máte dost fyzicky náročnou práci a jíte ve velkých rozestupech a větší porce. je to tak? Já jsem toho vyzkoušela už taky dost, záleží, ale co by vyhovovalo Vám. Teď je nová metoda hubnutí nutrisaveurs, tak zkuste na to mrknout a uvidíte. Pokud budete mít zájem pošlu kontakt

David

Já jsem změnil jídelníček ale jako férově fakt pryč tuky bílé pečivo jím hlavně kuřecí maso zeleninu rýži a tak hlavně makam jak drak fitko, běhani atd atd. Je fakt, že mi pomohlo na samem začatku brat Slimax ale užíval jsem ho asi měsíc, potom jsem pokračoval ve všem dál a žádný jojos nedošlos takže pohodos jedu dal už takhle hubnu asi pul roku a dole je 14kg!

Broňa

Zdravím, mám stejný problém jak vy, ale je mi 42 trápí mě nadváha už od střední ale celý život jsem jak na houpačce zhubnu naberu a pořád dokola. Teď po přechodu je to mnohem náročnější. Pořád všichni říkaj, jak už to nejde. Odrazuje Vás kde kdo je to fakt hrozné. Našla jsem Slimax přímo nějaký Femme, který je pro ženy jako jsem já 40+ neni mi jedno, že vypadám jak obluda, chci se mému muži líbit a hlavně i sobě i jako stará bába. Cvičím a je fakt, že tem Slimax mi pomáhá i v tom, ,že nemám takovou mlsnou. Dávám si menší porce a snažím se víc hýbat. Jde to z tuhu no, co vam budu povídat.

Sandra Hruboňová

Zkusila bych zajít za nutričním poradcem..

Lada

Určitě bych poradce zkusila... Mylím, že při takové váhové redukci je to nejlepší řešení...

Mirka

Já bych se chtěla zeptat jestli jste někdo zkoušel jít k odborníkům aby vam poradili co a jak?

Mirka

A co všechno jste pro to musela udělat?

Kája

mně stačilo dojít za poradcem, který mi stanoví výživový plán a pak ho jen dodržovat a mít pravidelný pohyb

Jiřina

Musela jsem dodržovat jídelníček, dělala nějaké sportovní aktivity, a taky sem docházela na pravidelné konzultace

Dana

základem je držet se výživového plánu a denně mít nějaký pohyb(já běhala a chodila na jogu a bohatě to stačilo)

butrus

Chyba lávky. Tělo má velmi efektivní systém řízení hmotnosti (hledejte např. "leptin" nebo hormony TSH/T4/T3/T3r). To, že nefunguje, je tím, že dnes konzumujeme (v této formě) nepřírodní látky, které tento systém narušují. Hlavní takovouto látkou je fruktóza (součástí sukrózy, čili kuchyňského cukru). Plus dalším faktorem je nepřirozené načasování příjmu potravy. Nějaký výživový plán je blbost. To nemůže rozumně fungovat. Daleko důležitější je dostat tělo do zdravého stavu tak, aby si hmotnost bylo schopno uregulovat samo (např. skrze - hormonálně řízené - pocity hlady a sytosti, nebo skrze regulaci rychlosti metabolismu hormony štítné žlázy...)

Ivana

ze zkušenosti stačí ke zhubnutí vklidu pohyb 3x týdně a hlavně ta zdravá strava, nejlépe dle toho výživového plánu pokud možno

Lucie S.

přesně tak, vše je o dodržování výživového plánu a pravidelným pohybu

Talásková

Jiřino na jak dlouhou dobu je možnost tam nějaký program podstoupit?

Ondra

Dobry den.Rád vám můžu poradit napiš té mi na můj mail a já vám můžu dat mnoho jak na to. [email protected]

Jiřina

Programy tam mají na 6, 12 a 24 měsíců :)

Talásková

Aha a když nevím který by pro mě byl lepší.. je tam možnost jen nějaké jendorázové konzultace že bych se poradila co a jak?

Jarek

Jiřino, já byl na tom půlročním a bohatě mi to ke zhubnutí stačilo

Anďa

Já s poradcem nehubnu, ale chodím běhat a se sladkým se to snažím nepřehánět. Ale teď chci dělat vdolky s nějakým džemem bez přidaného cukru. Máte tip?

Markét

s poradcem je to ale zase jistota, že zhubnete, jelikož Vás nasměruje správným směrem a rozumí tomu

butrus

Bohužel spousta poradců opakuje stále stejnou mantru, která je vědecky dávno vyvrácena a která způsobuje, že buď nezhubnete, nebo zhubnete a hned zase naberete. Lepší než poradci je si to sám nastudovat, ale chce to mít čas na to, probírat se tunami vědeckých článků... Ale 100% platí, že otázka hubnutí je otázkou hormonální a je nutné mít alespoň základní znalosti o tom, jak si tělo řídí metabolismus...

Ivana

mně to hlavně vůbec nešlo hubnout po vlastní ose, tak jsem radši volila jistotu, tedy odborníka

Marcelka

Máte doma běžecký pás? Jste spokojení?

Veronika

Pomáhá na hubnutí zelený čaj?

butrus

Moc ne. Jak by mohl?

butrus

Dobrý den, zhubnout je jednoduché. 1) vyřadit úplně cukr (fruktózu a potažmo sukrózu), alkohol, zhutněné (hydrogenované) nenasycené tuky a nepřehánět to s proteiny (žádné doplňky s BCAA=branch-chain-amino-acids!). 2) Nechat tělu dostatečné rozestupy mezi jídly, aby hladina inzulínu dostatečně klesla (nejlépe nejíst více než 2x denně - rady o 6 jídlech denně od tzv. "výživových poradců" jsou totální blbost a ukazují na naprostou neznalost lidské biochemie!!!). Úplně nejlépe, mít každodenně jednu pauzu mezi jídly nejméně 16h. Také nejíst 1h po probuzení a nejméně 2h před ulehnutím (vzhedem k navázání hormonů řídících metabolismus na cirkadiární cyklus). 3) Zbavit se stresu (stresový hormon kortizol stejně jako inzulín blokuje lipolýzu [spalování tuků]). 4) Spát alespoň 7h (nejlépe 8h) denně.

Jarmila

Poradíte mi někdo co s kg navíc, když se snažím a nejím cukr vůbec nic.

Jarka

Dobrý večer, mám skoro 20 kg nahoře, můžete mi pomoc, co mám dělat, Nějaký cvičící stroj?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce