Inzerce

jak mam zhubnout

je mi 38 let.potrebovala bych zhubnout 20 kilo.pracuji v sadech,takze na cviceni jsem moc unavena a vickrat denne jist takeš nemohu.vsude jsou postriky a na poli neni kde si umyt ruce.poradi mi nekdo jak na to?dekuji muj e-mail maja37k@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Eva

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu. Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. E

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. července 2008, 20:40:39

petra87

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

4. března 2013, 12:56:19

Iva2

Ve Vašem případě to bude asi dost náročné nějak pozměnit. Zřejmě máte dost fyzicky náročnou práci a jíte ve velkých rozestupech a větší porce. je to tak? Já jsem toho vyzkoušela už taky dost, záleží, ale co by vyhovovalo Vám. Teď je nová metoda hubnutí nutrisaveurs, tak zkuste na to mrknout a uvidíte. Pokud budete mít zájem pošlu kontakt

30. prosince 2014, 18:09:32

David

Já jsem změnil jídelníček ale jako férově fakt pryč tuky bílé pečivo jím hlavně kuřecí maso zeleninu rýži a tak hlavně makam jak drak fitko, běhani atd atd. Je fakt, že mi pomohlo na samem začatku brat Slimax ale užíval jsem ho asi měsíc, potom jsem pokračoval ve všem dál a žádný jojos nedošlos takže pohodos jedu dal už takhle hubnu asi pul roku a dole je 14kg!

13. ledna 2015, 13:16:22

Broňa

Zdravím, mám stejný problém jak vy, ale je mi 42 trápí mě nadváha už od střední ale celý život jsem jak na houpačce zhubnu naberu a pořád dokola. Teď po přechodu je to mnohem náročnější. Pořád všichni říkaj, jak už to nejde. Odrazuje Vás kde kdo je to fakt hrozné. Našla jsem Slimax přímo nějaký Femme, který je pro ženy jako jsem já 40+ neni mi jedno, že vypadám jak obluda, chci se mému muži líbit a hlavně i sobě i jako stará bába. Cvičím a je fakt, že tem Slimax mi pomáhá i v tom, ,že nemám takovou mlsnou. Dávám si menší porce a snažím se víc hýbat. Jde to z tuhu no, co vam budu povídat.

15. ledna 2015, 15:28:13

Markéta

Mám peo Vás řešení, metoda bez hladu a počítání kalorií, žádný jo-jo efekt. Vyzkoušela jsem sama na sobě - 12 kilo za tři měsíce, váha stabilní již rok. markytka222@seznam.cz

21. ledna 2015, 23:26:08

Sandra Hruboňová

Zkusila bych zajít za nutričním poradcem..

29. května 2015, 12:03:51

libka

Hodně mi pomohla vitapixla na hubnutí, vyhovuje mi hlavně to, že se nemusí polykat prášky a žádné hladovění..

17. října 2016, 15:29:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Brusinky jsou prý dobré na zuby i močový měchýř) 29. listopadu 2016, 17:24:06

Doporučuji určitě Vitapixlu, přímo na močový měchýř Diskutovat

• Lubomilka (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 29. listopadu 2016, 17:26:16

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu na močový měchýř Diskutovat

• Kočina (Močový měchýř může být hyperaktivní) 29. listopadu 2016, 16:54:35

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.